Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Bzduras napisał:

I teraz można śmiało mówić, że śmieciarka zajechała.

Pamiętam jak otrzymaliśmy kiedyś Hydrofobię do recenzji w malutkiej redakcji Gamebox24. Dostało się mi. Zrecenzowałem, wystawiłem 1, ale ocena została podciągnięta pod 2+ przez naczelnego, żeby nie było spin z dystrybutorem XD

 

Gra to straszliwy śmieć.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, A_Bogush napisał:

W materiałach reklamowych ciągle używają "Zanurz się w bibliotece ponad 100 wysokiej jakości gier". Rozumiem, że 100 to ładna liczba, ale prawie 500 robi wrażenie, dziwne, że tego nie zmienią. Chyba, że czekają aż będzie okrągły 1000.

Pewnie z jakis badaniach focusowych wyszło im że lepiej brzmi "100 wysokiej jakości gier" niż "500 ale dużo byle jakich". 

Xboxowi mocno zależy żeby Game Pass był kojarzony z jakością i w ten sposób stara się pozycjonować na rynku.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, A_Bogush napisał:

W materiałach reklamowych ciągle używają "Zanurz się w bibliotece ponad 100 wysokiej jakości gier". Rozumiem, że 100 to ładna liczba, ale prawie 500 robi wrażenie, dziwne, że tego nie zmienią. Chyba, że czekają aż będzie okrągły 1000.

W materiałach reklamowych jest 100+

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sedrak napisał:

A broken sword to nie są takie oldcholowe przygodowe gry? One chyba trzymały poziom 

Tak to mega przygodówki pnc. Piątka to już takie trochę adventure, zagadki dużo prostsze, ale naprawdę spoko do ogrania i faktycznie patrząc przez pryzmat ostatnich wrzutek do golda to naprawdę kozak. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sedrak napisał:

A broken sword to nie są takie oldcholowe przygodowe gry? One chyba trzymały poziom 

Tak,świetna seria point and click,szczególnie jedynka i dwójka były genialne.Zawsze podobała mi się ta kreska w wersjach 2d.Bardzo dobrze gra się w Broken Sword na telefonie, do kupienia za grosze w sklepie Google.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Sedrak napisał:

Właśnie gram w danganronpa i powiem Wam, że dość mocno wkręciłem się. Polecam sprawdzić.

Mam również pytanie orientuje się ktoś czy Persony mogę wyjść na Xa? Czy zostaje tylko pc?

 

 

Sony ewidentnie blokuje Persony na X'a tak jak i FF. Nie ma co liczyć, że wyjdą na X'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...