Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Michał102 napisał:

Jak już jesteśmy przy Yakuzach - w którą warto zagrać z perspektywy czysto rozrywkowej? Ta tematyka kompletnie mnie nie jara i zależy mi tylko na jak najświeższych technikaliach typu gameplay i grafika. Na drewno sprzed 20 lat jakoś nie mam ochoty. 

Kiwami. 

28 minut temu, izon napisał:

Super promocja jak ktoś chciał kupić, akurat 0 już dawno przeszedłem, a nie miła niespodzianka spotkała mnie w trakcie grania w kiwami 2. No ale dla TAKIEJ gry wydłubie te pare złotych :)

K2 też było w okolicach dwóch dych. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Michał102 napisał:

Jak już jesteśmy przy Yakuzach - w którą warto zagrać z perspektywy czysto rozrywkowej?

image.jpeg.7622f66a322c43edfb0652c116e2d68f.jpeg

 

Jak zażre i będziesz chciał grać dalej to Zero perfekcyjnie wykłada podstawy tego uniwersum, a przy okazji jest zwyczajnie zajebista i jest w niej co robić. Kiwami 1 leci z fabułą na złamanie karku i niespecjalnie przejmuje się tłumaczeniem zażyłości między niektórymi postaciami.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Bzduras napisał:

image.jpeg.7622f66a322c43edfb0652c116e2d68f.jpeg

 

Jak zażre i będziesz chciał grać dalej to Zero perfekcyjnie wykłada podstawy tego uniwersum, a przy okazji jest zwyczajnie zajebista i jest w niej co robić. Kiwami 1 leci z fabułą na złamanie karku i niespecjalnie przejmuje się tłumaczeniem zażyłości między niektórymi postaciami.

No właśnie dlatego Kiwami kurła. 

Jest najkrótsza, najbardziej skondensowana. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Problem może być taki, ze po Zero przeskok na pierwsze Kiwami jest chyba właśnie cięższy bo sprawia wrażenie biedniejszej gry i Goro to tylko taki przypis po tym jak jest głównym bohaterem w Zero.

Chociaż znowu jak się wciągniemy w historię to pewnie nie przeszkadza, ze gra jest mniejsza.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Michał102 napisał:

Jak już jesteśmy przy Yakuzach - w którą warto zagrać z perspektywy czysto rozrywkowej? Ta tematyka kompletnie mnie nie jara i zależy mi tylko na jak najświeższych technikaliach typu gameplay i grafika. Na drewno sprzed 20 lat jakoś nie mam ochoty. 

Yakuza Kiwami 2 - w mojej ocenie opus magnum serii i mechaniki takie same jak w najnowszej Yakuzie 6. Fabułę ogarniesz bez znajomości jedynki, początek gry to praktycznie same retrospekcje.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Michał102 napisał:

Jak już jesteśmy przy Yakuzach - w którą warto zagrać z perspektywy czysto rozrywkowej? Ta tematyka kompletnie mnie nie jara i zależy mi tylko na jak najświeższych technikaliach typu gameplay i grafika. Na drewno sprzed 20 lat jakoś nie mam ochoty. 

 

Yakuza jest bardzo rozrywkowa, ale to głównie gadanie. Niezbyt sobie wyobrażam przetrwać tę grę bez "jarania się tematyką", nawet zero, choć pewnie da się wyłączać scenki i cieszyć walkami. Ogólnie najnowsza część ma najbardziej nowoczesne rozwiązania, mimo że to turowe jRPG mdr.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.01.2022 o 19:56, Bzduras napisał:

Której z tych dwóch nie wybierze to i tak powinno być spoko. Ważne, żeby nie zaczynać np. od szóstki :pawel:

Lepiej od szóstki niż jedynki, bo warto się wciągnąć. Kiwami 2 i 6-tka to lepszy silnik, nie tylko dużo ładniejsza grafika, ale też dużo bardziej dynamiczne walki, bieganie, brak blokującej się kamery (niczym w RE) czy też trójwymiarowe sklepy (z normalnym wchodzeniem i chodzeniem). Kiwami 1 i 2 to remake.

Odnośnik do komentarza

Windjammers spoczko offline, ale online jest kurewsko zlagowane i teleporty latają na lewo i prawo. Ciężko stwierdzić też czy tam matchmaking to ma jakiś podział na regiony, czy losowo dobiera z całym światem. Po lagu wnioskuje, że to drugie.

Trzon gameplayu jest świetny, ale z trybami i ogólnie technologiczną obudową to jest bieda. Przypomina się Street Fighter 5 na premiere.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...