Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.02.2022 o 14:47, Gregorius napisał:

Telling Lies na pewno będzie grane.Po pierwsze Annapurna, a po drugie wygląda mi na sztosa pokroju Her Story = biorę w ciemno.Jaranko.

 

Wyjątkowy pomysł i w sumie dobrze wykonany, chociaż nie każdemu to spasi, zwłaszcza na konsoli. Mimo wszystko granie w to polega na wyszukiwaniu jakiegoś słowa i oglądaniu (i przewijaniu!) filmików jak ludzie gadają. Dla mnie było to bardzo nudne na TV i padzie, lepiej pasuje pod peceta czy ekran dotykowy, nie wiem, bardziej się czujesz jakbyś faktycznie podglądał czyjeś rozmowy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ogqozo napisał:

 

Wyjątkowy pomysł i w sumie dobrze wykonany, chociaż nie każdemu to spasi, zwłaszcza na konsoli. Mimo wszystko granie w to polega na wyszukiwaniu jakiegoś słowa i oglądaniu (i przewijaniu!) filmików jak ludzie gadają. Dla mnie było to bardzo nudne na TV i padzie, lepiej pasuje pod peceta czy ekran dotykowy, nie wiem, bardziej się czujesz jakbyś faktycznie podglądał czyjeś rozmowy.

Mi bardzo siadło Her Story właśnie ze wzgledu na ten specyficzny gameplay, i układanie puzzli w całość ze skrawków wypowiedzi. I tak zgodzę się,że na pc będzie chyba wygodniej bo w HS trzeba było przeciągać poszczególne klatki tworząc cały film, co na padzie może być uciążliwe.Na szczęście mam też i pc do grania, także wybiorę optymalną wersję dla siebie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Sedrak napisał:

musiałbym grę również z MS store kupić

Albo na płycie, ale tak - dobrze kombinujesz. Wszystko co kupisz cyfrowo przypisuje Ci się do konta i nie przepada, także jeśli dokupujesz sobie samo DLC, a gra wyleci z GP to wystarczy znów zdobyć podstawkę (cyfrowo, fizycznie, bez znaczenia) i będziesz miał dostęp do zakupionych wcześniej dodatków.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Porównuj różne opcje i finalnie kupuj tam, gdzie jest najtaniej. Sklep MS to w sumie normalny sklep a nie keyshop i ceny będą takie, jakie narzucili sobie twórcy gierki, natomiast eneby i inne takie sprzedają kody na cyfrowe gierki, które przeważnie (ale nie zawsze) pozwalają zaoszczędzić trochę grosza.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...