Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

To się robi niebezpieczne - dostęp do Golda, do tego EA Access i teraz jeszcze Game Pass i okazuje się, że rocznie na to wszystko wydajemy ponad 600 zł :D Ale z drugiej strony, jak ktoś gra z doskoku i nie ma hype na nowe tytuły, to poza konsolą i takim stałym haraczem może nie wydać ani złotówki na gry, bo a to wpadnie coś z GWG a jak nie to mamy Vault i teraz jeszcze tą nową usługę - trzeba się nad tym zastanowić :cebula:

Odnośnik do komentarza

Ja mam w bibliotece obecnie 86 gier plus 36 zainstalowanych. Oczywiście kilkanaście tytułów kompletnie mnie nie interesuje, ale i tak pozostaje około 40 tytułów, które chcę ograć. Usługi tego typu są zupełnie nie dla mnie uważam, ale za to świetna sprawa dla kogoś, kto kupił dopiero co konsolę. Czas jednak dopiero pokaże, czy ludzie w to będę szli. EA Access chyba jest sukcesem, to jest szansa, że i to zaskoczy.

Odnośnik do komentarza

Na pewno jest to dobry pomysł na start dla ludzi, którzy dopiero zaczynają przygodę z konsolą. Kupując bundle, w którym zapewne oprócz zdrapki na golda będzie dostęp do EA Access i nowego Game Passa, ma zapewnioną zabawę na jakieś 3 m-c nie wydając na to ani złotówki - uważam, że ma to rację bytu w takim konkretnie przypadku :)

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Multi mnie nie grzeje, wczoraj niestety nie udało mi się nawet gry odpalić, 100GB do ściągnięcia piechotą nie chodzi :o

 

Dzisiaj na bank odpalam, ale odpowiedzcie mi, tam jest dubbing polski? I czy skalam swe uszy wykonaniem?

Bardzo szkoda, że multi Cię nie interere, bo ten w Halo 5 jest IMO fenomenalny. Co do singla to jest jak już inni napisali. Zagrać, przejść i zapomnieć. Plus jeden do oceny, jeśli kampanię przejdziesz z kimś w coopie. Dubing polski jest, ale w odróżnieniu do kalecznej czwórki ten w piątce jest co najmniej bardzo dobrze zrobiony, zwłaszcza w multi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...