Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Póki jakość Horizonów nie cierpi mogą wydawać co 2 lata, fakt seria Motorsport trochę stoi w miejscu, ale z drugiej strony co więcej można zrobić? Pewnie w 8 pójdą w online grubiej wzorem GT Sport. W nieuchronnej myślę czwórce liczę na dużo większe miasto w klimatach PGR, reszta mapy może zostać rozmiarowo.

Odnośnik do komentarza

Problemem jest to, że przez trzymanie się sztywno assetów Forzy nie wyszło by z tego chyba nic co by przypominalo by PGR zarówno Motosport jak i Horizon mają ustalone sztywne ramy dość i nawet w niby szalonym dodatku Hot Wheels zabrakło dla mnie takiego sznytu arcade'owego ścigania się jaki prezentowało Bizzare. Seria jest martwa i raczej trzeba z tym handlować. 

Odnośnik do komentarza

A takie pozycje jak np. Blur? W sumie to nie ma odniesienia aż tak wielkiego do PGR, ale pierwowzoru i tak nie przebiją.

Ciężko powiedzieć co teraz jest na topie, ale patrząc np. na takie The Crew 2, to raczej otwarty świat jest bardziej pociągający niż zamknięte tory, a takie sztosy jak PGR się już niestety nie powtórzą :(

Odnośnik do komentarza

blur dobry racer z elementami mario cart, z którego zresztą się fajnie nabijali w jednym trailerze. strasznie niedoceniona gra która chyba wbiła gwóźdź do trumny BC. dobrze się grało mimo że momentami człowiek rzucał padem w tv.

teraz otwarty świat i wolność jest na topie ale i na to przyjdzie przesyt więc wtedy taki spadkobierca pgr'a będzie bardziej pożądany. a, no i lootboxy na topie :teehee: 

Odnośnik do komentarza

Czekam na moment, w którym żeby w ogóle wyjechać z garażu trzeba będzie ukończyć szereg minigierek, które pozwolą na uzbieranie punktów, które wymienimy na walutę, za którą z kolei dane nam będzie kupić skrzynkę. Ta z kolei po otworzeniu da nam możliwość otrzymania różnych części, w tym felg i opon. Cały dryg polega na tym, że aby wyjechać z garażu potrzebne będą cztery koła i cztery opony. Oto przyszłość gier wyścigowych :yao:

 

Najgorsze jest w tej kwestii to, że kiedyś faktycznie ktoś może wpaść na taki pomysł :dog:

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że Horizon 3 (ku zaskoczeniu nikogo) otrzyma natywne 4K/30 + piękniejsza grafikę. Nie powiem, rozczarowałem się lekko brakiem 60 fpsów. Ciekawi mnie teraz czy przeważył tutaj aspekt online (60 Vs. 30 na XOS) czy zabrakło mocy na 4K/60. Obstawiam w sumie jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza

No to chociaż mogli dać 1080p + 60fps do wyboru jeszcze. Szkoda, bo gra na pewno ma silnik zdolny do 60fps (bo tak to już działa na PC). Samo 4K i 30fps to lekki zawód będzie dla mnie.

No, ale tak czy siak czekam bardzo.

Odnośnik do komentarza

prawilne przypomnienie o kolejnym forzathonie. jak zwykle łatwizna a tym razem dwa Lambo do zdobycia. swoją drogą w rozpisce achivów są forzathony do końca miesiąca ale to chyba nie koniec, są jeszcze 2 klaksony do odblokowania więc pewnie coś dołożą.

 

przy okazji, są tu jacyś potrzebujący początkujący? prawie 40 baniek na koncie, mi hajs już na nic się nie przyda to mogę rozdać co nieco. najlepsza metoda to wystawić auto HE w domu aukcyjnym. jak ktoś ma dwa takie i chce przytulić parę baniek to pw :ogor:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...