Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Hum, nie, nie. Tylko KiW sie liczy. Gdy ja rozpoczynałem tego qusta to nie miałem niczego zaliczonego

 

A decyzje z podstawki wpływają na zupełnie cos innego ;)

 

Weź ktoś już skoncz glowny watek bo nie mam z kim powymieniać się swoimi doświadczeniami i decyzjami :/

Napisz czy dużo zostało jak jestem w trakcie

 

 

ataku wampirów

 

 

Odnośnik do komentarza

skonczyłem, ŁO MATKO BOSKO :obama:

29 godzin z lizaniem scian i zrobieniem niemal wszystkiego co sie da.

 

moje zakonczenie

wybieram opcje przywołania detlafa, przekonuje ukrytego do pomocy, daskuje syyanne, syyanna i henrietta giną podczas ceremoni - to spojzenie geralta, gdy mowi o odpoczynku :obama: złamał 4 sciane samym spojzeniem ;)

 

 

co wam powiem - sam dodatek to arcydzielo, spokojnie moze kandydowac na tegoroczne goty ;p a wiedzmin 3 to moje top3 najlepszych gier, w jakie w zyciu grałem

oczywiscie nie jest to gra bez wad, pomimo wielokrotnych poprawek wciąż mamy konia-idiote, czy kiepsko zbalansowany poziom trudnosci. mechanika poruszania sie trąci past genem, a walka moglaby byc nieco bogatsza i bardziej responsywna, z nieco bogatszym movesetem, zwłaszcza jesli chodzi o bossow, ktorych uczymy się na pamięć po 10 sekundach (o ile wczesniej nie padną :P). ale i tak 11/10

 

pora sprawdzic inne zakonczenia :)

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra też waśnie ukończyłem.

 

Z takich ogólnych wrażeń:

-miała być dłuższa, fabuła zajęła mi około 20h albo coś źlę liczę

-sama historia jest niezła ale w sercach i w podstawce były lepsze

-bardzo dobre poboczne zadania, dużo nawiązań do rzeczywistości

-problematyczne poruszanie się po obszarze ze względu na mechanikę jazdy konnej i powierzchnie poprzecinane ścieżkami, górkami itp.

-słabe walki z bossami w poprzednim dodatku były lepsze

-ciekawe nowości w rozwoju postaci itp. w stosunku do podstawki

 

A jeżeli chodzi o zakończenie to

 

 

Oczywiście złe na samym początku, jakiegoś mam (pipi)a pecha, ale szybko wczytałem save i ostatecznie w grze mam dobre. Znowu te kryteria trochę z dupy jak z ciri. Ale tym razem też uważam, że złe jest bardziej klimatyczne.

 

 

Odnośnik do komentarza

skonczyłem, ŁO MATKO BOSKO :obama:

29 godzin z lizaniem scian i zrobieniem niemal wszystkiego co sie da.

 

 

moje zakonczenie

wybieram opcje przywołania detlafa, przekonuje ukrytego do pomocy, daskuje syyanne, syyanna i henrietta giną podczas ceremoni - to spojzenie geralta, gdy mowi o odpoczynku :obama: złamał 4 sciane samym spojzeniem ;)

 

 

co wam powiem - sam dodatek to arcydzielo, spokojnie moze kandydowac na tegoroczne goty ;p a wiedzmin 3 to moje top3 najlepszych gier, w jakie w zyciu grałem

oczywiscie nie jest to gra bez wad, pomimo wielokrotnych poprawek wciąż mamy konia-idiote, czy kiepsko zbalansowany poziom trudnosci. mechanika poruszania sie trąci past genem, a walka moglaby byc nieco bogatsza i bardziej responsywna, z nieco bogatszym movesetem, zwłaszcza jesli chodzi o bossow, ktorych uczymy się na pamięć po 10 sekundach (o ile wczesniej nie padną :P). ale i tak 11/10

 

pora sprawdzic inne zakonczenia :)

Mialem dokladnie to samo zakonczenie. Ale bardzo posmutnialem gdy

 

syanna zabiła księżną. Dążyłem do zabicia detlafa by spelnic oczekiwanie henrietty... Z nadzieją ze przelece księżniczke w ramach wykonania zlecenia xD

 

A ten look geralta i usmieszek to majstersztyk, za nic sie tego nie spodziewalem. Cale mrowisko przebieglo mi po plecach

 

W ogole pojawienie sie detlafa w rezydencji tej tej (pipi)a wampirzycy to nieźle wtf wedlug mnie in plus.

 

A ten twist gdy ona tak bardzo pala nienawiscia do tego, kto powybijal jej dzieci w sierocincu by po powrocie do niej zobaczyc ją jak ssie tego mlodego to w ogole mindfuck jakich malo

 

Tak mocno się wczulem w role ze balem sie tak tego ukrytego podczas rozmowy z nim ze to niepojęte, normalnie sie zestresowalem xd

 

Immersja w tym dodatku siega kosmosu, bez kitu GOTY

 

Byles juz w domu po zakonczeniu?

 

 

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

G

tia i

triss mi sie zbugowala, po skonczeniu rozmowy zamaist lezec na tej kanapie, to lezala obok niej, w powietrzu xd

 

 

zrobilem wlasnie drugie zakoczenie i jest o wiele lżej na sercu :))

 

Tez zaraz sie za to zabiore o ile mam sejwy z odpowiednich okolicznosci. Z tego co widzialem to ciri nawet moze sie pojawic, a jeden gosciu na yt pisal ze mial jaskra

 

 

 

(pipi)a cos mi tel zawiesilo i nie zamknalem spoilera chwile temu. Przepraszam w razie popsucia komus nieapodzianki :(

 

Teraz dokanczam wszystkie zlecenia i misje poboczne. Po tym pobawię sie w rozne możliwości zakonczen

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Czy działa komuś w ogóle lock target pod R3? Klikam i żadnego locka nie daje, frustrujące w wuj, że nie możesz normalnie powalczyć tylko jak idiota machasz mieczami, ciężko też wyczuć uniki i ogólnie.

Z tym lokiem to jest dziwna sprawa. Dzialal mi wbpierwszych misjach by pozniej przestac przez 2/3 gry, ale juz mi dziala. Akurat po zakonczeniu glownego wątku

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...