Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ograłem jeszcze zadań pobocznych ale główny wątek jest według mnie o wiele gorszy niż Serc z Kamienia. Odnoszę wrażenie jakby był nieprzemyslany i niedopracowany a cała intryga to smiech na sali i od połowy historii nic mnie już nie zaskoczyło. Poza tym scenka, scenka->loading, scenka, scenka, akcja -> loading, scenka, itd. Trochę wkurzające. Niemniej to nadal mesjasz.

 

edit: imo najlepszy dialog z głównego wątku

 

 

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wlasnie - powiedz mi czy idac ta sciezka moge wrocic do save'a 

 

gdzie z Regisem mam plynac do pradawnego? tam jeszcze mam opcje zmiany zdania i mozliwosc uwalnienia siostry krolowej

 

Skonczylem dodatek i o ile misje poboczne i questy mnie juz nudzily, tak glowny watek fabularny, walki i zakonczenie urywa dupe!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Można chyba zrobić później

po walkach będziesz musial porozmawiać z wronami i po tym podczas rozmowy z Regisem możesz zdecydować co zrobisz

 

Ciekaw jestem nadal, czy zdanie,można zmienić w momencie o który pytałem...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

easye, tak

 

 

 

po pobycie w więzieniu już nic nie zmienisz

 

po dun tynne,  i dalej po walce z bruxą jeszcze można zdecydować. Idąc ścieżką ukrytego, tuż przed rozmową z krukami można strzelić save i później na przystani  Regis zapyta nas raz jeszcze o wybór

 

w spoilerze 'schematy' wyborów do zakończeń

 

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że ta Nowa Gra plus to nic szczególnego, dalej jest łatwo jak było, poziom ku zakładzie, włączone skalowanie przeciwników i różnica jest taka, że po prostu trochę dłużej z Nimi walczysz, więcej hp mają i tyle tej filozofii, no nic, dodatek ukończyłem na normalnym, gra jest fenomenalna. Do nowej gry to może wrócę za pół roku jak włączy się głód Wieśka :D

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem i jest mi niesamowicie smutno, że to już koniec przygód Geralta :/

Bez wątpienia jako całość (W3, SzK, KiW) jest to najlepsza gra fabularna w jaką w życiu grałem.

 

Jestem niesamowicie dumny, że nasi rodacy stworzyli tak genialny tytuł :) 

 

Nigdy nie kolekcjonowałem gier/konsol. ale pudełeczko z W3 chyba obije sobie w ramkę i powieszę na honorowym miejscu w domu :P 

Odnośnik do komentarza

 

Pany zadanie z

Ostatnim Bazyliszkiem, wybór czy go zabijemy razem z rębaczami lub nie będziemy go zabijać ma jakiś wielki wpływ na grę?

 

 

Nie ma ewentualnie jego oszczędzenie może Ci zaliczyć jedną z cnót rycerskich do innego questa. 

 

Czyli nie muszę mieć wyrzutów sumienia, Dzięki :lapka:

Odnośnik do komentarza

wszystkie jej elementy są w tej samej jaskini

 

To nie wiem, zwiedzilem cała i w jednej skrzyni były portki i maska w drugiej zbroja i buty :/

 

Już znalazłem, myślałem że te elementy są do odnalezienia tylko po tym jak wpadniemy do dziury a nie jeszcze przed tym momentem xD

 

jakby ktoś był ciekaw jak wygląda set z Hen Gaidth...

 

 

 

i pamiętacie początek Draculi Forda Coppoli...

 

 

21kdp5i.jpg

 

:fsg:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Podczas zwiedzania tusąąą trafiłem na jakieś receptury pozwalające zmienić np. zielony mutagen w czerwony.

Przeglądam teraz ekwipunek i nigdzie tego nie mam. 

Aby tego dokonać trzeba się udać do jakiegoś konkretnego alchemika? 

 

 

 

w pracowni alchemicznej, którą odnajdujemy w Corvo Bianco nie mogę tego zrobić

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...