Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Za mało grywalności, co za koleś :D

 

Podstawke ogarnąłem. Chodziło mi o dodatek. Aktualnie brak Geraltem na 70. poziomie i oczywiście tylko na DkZ i akurat naszła mnie ochota na KiW to już ogarnę sobie na 100%.

Trofek polega na aktywowaniu, stworzeniu mutacji, tylko tyle. A podstawkę skończyłeś wreszcie na DkZ? :D Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Mam do was pytanie, jest do zdobycia 5 arcymistrzowskich schematów, wiec w Corvo Bianko jest 5 wieszaków na zbroje okej, ale na miecze mam tylko 8 miejsc ? W głównym pokoju mam 2, podwójne stojaki, zaraz na prawo po wejściu mam jeden podwójny(stoi na regale) i 2 pojedyncze wieszaki na ścianie Też tak macie ?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

mój kumpel wytrawny znawcy gier pisanych na PC mówi, że Wiedzmin skończył się na 1 bo pózniej mówi, że za mało jest mięska czyt. grywalności. Prawda to?

Najlepiej odpowie mu na to sam Geralt, rzuć kumplowi linkiem:

 

Przez Ciebie mam ochotę odpalić Wieśka po raz kolejny ;p ale nieee.... wszystko przeszedłem 2krotnie przy okazji robiąc platyne i ponad 200h nabiłem lekko. Tak czy siak kiedyś bedzie trzeba wrócić, co za gra :p

Odnośnik do komentarza

He heh, ja jeszcze się bawię. Odstawiłem na dość długo, ale wróciłem, by zrobić Krew i Wino. W sumie już ukończone, nawet dwa różne zakończenia widziałem, ale nie spodobało mi się to, które zrobiłem ostatnio, więc jeszcze cofnę się do innego save i zrobię tak, bym miał poczucie, że tak miało być (ok, wymówka, żeby jeszcze troszkę z Geraltem pobyć).

W każdym razie po tym jeszcze jakieś dwa poboczne mam do zrobienia i jedno popierdółkowate trofeum (za rozwalenie zamrożonego przeciwnika) do 100% i koniec... :/

 

Z jednej strony cieszę się, że w końcu z czystym sumieniem zwolnię sporo miejsca na dysku twardym, a z drugiej smutek...

Ale zawsze jest edycja GOTY i kompletna - można dobić kolejne dwie platynki  :sorcerer:  (raczej żartowałem, bo mimo uwielbienia, nie wyobrażam sobie ponownego przechodzenia takiego molocha... chociaż...)

Odnośnik do komentarza

No i chuj no i cześc, jakość usług sieciowych w pełnej krasie

Kupiłem w promocji dodatek "Krew i wino". Wsadziłem płyte z Wieśmakiem, sciagnęło mi najnowszy ptach 1.31, zainstalowało dodatek. No i w menu głównym gry nie wykrywa go

OK, poświęciłem się, odinstalowałem całość. Potem ściągnąłem na nowo aktualizację, wszystkie dodatki. No jest, w koncu "Krew i wino" wykrywa mi w menu głównym i można odpalić związany z nim quest

Oczywiście to zakupy w sklepie Sony, więc jakis haczyk musi być. Zamiast dialogów i opisów celu misji prawilnie po polsku, wyskakuja mi tego typu cuda, nie wyswietla mi tekstu ogłoszenia, po ktorym trafiasz do misji inicjalizującej dodatek, jeden wielki festiwal bugów

GEF6T3B.jpg

Z poziomu bibloteki jeszce raz ściagnąłem i zaisntalowałem dodatek-wciąz to samo. Juz dla beki zrobiłem odbudowe bazy danych, oczywiście zero efektu.

Ktos ma jakies pomysły, czy pozostaje infolinia Sony?

Bo w sumie az tak wielkiego ciśnienia nie mam, chuj z 40 zetami, usunę to rakotwórcze wno z dysku i zapomnę, bo raczej kolejny raz wszytskiego ścągać nie mam ochoty

EDIT:

Jednak zadzwoniłem na infolinię i... moja wersja gry jest niekompatybilna z dodatkiem, nie zgadza sie kod CUSA z grzbietu okładki

Pal licho, że gra kupiona oficjalnie w polskiej dystrybucji, nie sa mi w stanie niczego zaoferować i pomóc :reggie:

Gdyby komus zachciało sie jednak skorzystac z oferty PS Store, to jesli macie na grzbiecie okładki kod CUSA 01440 nie polecam zakupu. Sony powie wam, że możecie spierdalać

No beka trochę

Odnośnik do komentarza

Gdyby komus zachciało sie jednak skorzystac z oferty PS Store, to jesli macie na grzbiecie okładki kod CUSA 01440 nie polecam zakupu. Sony powie wam, że możecie spierdalać

No beka trochę

 

Nie siej fermentu, to że Ty masz takiego pecha, nie oznacza, że to jakaś norma - W3 kupiłem na nocnej premierze w MM (czyli polska dystrybucja), kod CUSA również 01440, wszystkie dodatki (te naście darmowych jak i dwa duże rozszerzenia) zakupione/ściągnięte z PS Store i ŻADNYCH tego typu przygód. 

Odnośnik do komentarza

To raczej oczywiste, że konsultantka Sony bzdury gada, bo tych wersji premierowych zeszły grube tysiące, a nigdzie w necie opisu takich problemów nie znalazłem. Typowe granie w ch**a tych szmondaków. Problem pewnie nie po stronie podstawki na płycie tylko wersji dodatku ściąganego z PSN.

Odnośnik do komentarza

Hmm... Pozamieniali wersje na PS Store? Przecież też mam z tego źródła i śmiga. Może to kwestia kolejności - nie pobierać przy zainstalowanym najnowszym patchu czy jak...

Ja dodatki pobrałem każdy na premierę, a dopiero później pojawiły się najnowsze łatki, więc może jest jakiś błąd, gdy robisz to na odwrót, cholera wie...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jestem mile zaskoczony.
Ograłem W3 zaraz po premierze - platynka.
Ograłem Serca z kamienia zaraz po premierze - komplet dzbanków.

Dopiero teraz naszło mnie na Krew i Wino, wygląda cudnie, dobrze znowu wrócić do tego świata.

Ale poziom trudności.... jest jakiś podbity albo mi się wydaje ? :)
Wszedłem w dodatek na 65 poziomie i w byle zadaniu pobocznym leją mnie jak burego psa !
NG+ leciałem na najwyższym poziomie trudność ale podstawka to był spacerek a tu ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sorry za post pod postem ale rzadko ktoś tu pisze :)

Pytanie:
Zacząłem zadanie poboczne "Awantura o wino", pogadałem z Matyldą a następnie z kolesiem - od obojga przyjąłem zlecenie.
Postanowiłem sobie dokończyć to później aby trochę pchnąć fabułę.

W tym momencie jestem na etapie spotkania z pucybutem w wątku głównym, próbuję wrócić do "Awantury o wino" ale już tego nie mam w zadaniach pobocznych :(
Czy zadanie znika ? Nie miałem żadnego info o punkcie bez powrotu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja gram od nowa i na poczatku mnie swedzialo to sterowanie, potem sobie przypomnialem ze jest opcja 'alternatywna' responsywnosci Wiesia i od razu wszystko zrobilo sie przyjemniejsze. :fsg:

 

Jestem wlasnie w Novigradzie, znowu robie co tylko sie da i przy okazji sobie notuje to czy tamto powoli szykujac sie do najdluzszego posta jakiego kiedykolwiek napisalem, w dodatku nie w naszym jezyku. :dog:

 

Dzieki temu zaczalem zauwazac sporo rzeczy ktore wczesniej mi umknely, fajnie.

Odnośnik do komentarza

Nie no, trzeba przyznać że spaczowane sterowanie jest o niebo lepsze i idzie się nie wkur.wić. Nawet Płotka nie jest aż tak zyebana, chociaż to nadal rak no ale pokażcie mi grę z dobrą jazdą konną oprócz RDR. W MGS V też to fest wkur.wiało.

 

Mój osobisty raczek to te open worldowe zapychacze i to też nie wszystkie. Gniazda, obozy i strefy z potworkami jak Cię moge, ale te kontrabandy to redzi mogą sobie w rzyć wsadzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...