Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ale downgrade graficzny wcale nie jest taki trudny, jeśli ma się gotową grę (co widać bylo przy premierze Wiedźmina 3 na PS4). 

Jeśli było już złoto, jest tylko jedno wytłumaczenie:

 

Gra miała gamebreaki i nie przeszła weryfikacji Sony/MS.

 

Nawet Fallout 76 ją przeszedł, bo akurat game breaków nie posiadał. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Jeśli było już złoto, jest tylko jedno wytłumaczenie:

 

Gra miała gamebreaki i nie przeszła weryfikacji Sony/MS.

Sam chyba nie wiesz co piszesz. Status gold (ogłoszony na początku miesiąca) oznacza właśnie, że gra przeszła status certyfikacji i jest już tłoczona.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/CD-PROJEKT-SA-Zakonczenie-procesu-certyfikacji-i-rozpoczecie-fizycznej-produkcji-plyt-z-gra-Cyberpunk-2077-na-konsole-Microsoft-Xbox-oraz-Sony-Playstation-7974757.html

Odnośnik do komentarza

Jak jeszcze raz sie pozlizgna i gra wyladuje na 2021, to zostana na zawsze zapamietani jako mem i kazde ogloszenie premiery ich jakiejkolwiek nastepnej gry to bedzie rollercoaster beki na reddicie.

 

poki co, to sie na nich wysrywam. Nie mam sie czym przejmowac, jako bialy czlowiek, preorderow nie uznaje, wiec jak wyjdzie to kupie, pewnie na next geny, bo wszystkie gwiazdy na niebie, insiderzy, nieinsiderzy mowia o skopanych wersjach na kikuty. Tym czasem ghost runner wjezdza mocno, cudowna giera do odpalenia po pracy.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiciński przyznaje, że problemem jest obecna generacja, gdzie na PC i next-genach jest ok.

 

Cytat

Ta sytuacja jest inna niż poprzednie opóźnienia – produkcja w wersji na PC jest gotowa i dobrze się gra w nią na konsolach nowej generacji. Firma finalizuje teraz proces wersji na konsole obecnej generacji.

 

https://www.cdaction.pl/news-62316/cyberpunk-2077-wydanie-gry-19-listopada-bylo-mozliwe-gra-na-pc-i-nowej-generacji-jest-juz-gotowa.html?fbclid=IwAR1p9wD5nhzBhI0Ow9WAYtlFZeK_bEe6634PPA3SJw4sCwMmZyZwQSVKJ3Q

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Pierdzielnie o szopenie. To niech puszczą gotowe wersje, a te "niedopracowane" później. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gregorius napisał:

Decyzja przełożyła się w chwili obecnej na spadek wartości akcji o 9%.

Nie do końca ... Cała giełda dzisiaj na czerwono nie tylko cdp i gejming. Oczywiście coś ta obsuwa miała wpływ ale te 9% to nie tylko zmiana daty. Dobry moment na uśrednienie:pawel:

 

A co do gierki i samej obsuwy. Wiadomo że Xbox fat i w mniejszym stopniu PS4 FAT ograniczają dewelopera. Jeżeli nie chcą aby wyszedł niegrywalny na słabszych sprzętach Control to muszą teraz ucinać. Ciekaw jestem jak finalnie będzie wyglądać gra na Xbox fat vs Xbox series x. Może być strasznie 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie te tłumaczenia, że słaby sprzęt ogranicza dewelopera to śmiech na sali. Już nie raz były przypadki w naszej branży, że gra wyglądała i działała swietnie na sprzętach, na których nie powinna. 

 

Mi to w sumie obecnie wisi, czy w ogóle w to zagram, ale robienie gry praktycznie całą generację tylko po to, aby na koniec powiedzieć, że jednak nie da rady, bo sprzęt za słaby to kpina i coraz częście zaczynam dostrzegać ten cały kult wokół CDPR jako jedną wielką bańkę, która pewnego dnia jak (pipi)nie to smród się rozniesie na całą branżę.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ale pięknie wiedzie w 2021 wersja na next geny, a jak jakoś na wiosnę o tym pisałem, że to będzie tak naprawdę jedyna słuszna wersja i pewno wyjdzie w miarę blisko siebie (jak nie w tym samym czasie, bo nie wiem czy to do tego nie zdąża), to stado forumowych SZtafordów prawie mnie zagryzło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, balon said:

Ale pięknie wiedzie w 2021 wersja na next geny, a jak jakoś na wiosnę o tym pisałem, że to będzie tak naprawdę jedyna słuszna wersja i pewno wyjdzie w miarę blisko siebie (jak nie w tym samym czasie, bo nie wiem czy to do tego nie zdąża), to stado forumowych SZtafordów prawie mnie zagryzło.

Ja się cieszę, że nie wziąłem również wersji na zwykłe PS4. Teraz tylko czy wziąć wersję z One i ograć na XSX czy czekać na prawilna wersję

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...