Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MBeniek napisał:

Może redzi wiedzą do kiedy będzie trwał kolejny "lockdown" i stąd to przesunięcie :Coolface:

 

A tak bardziej serio to mnie bardziej martwi to "compatibility on XSX|PS5". Ja wiem, że dedykowana wersja pod next-geny dopiero w przyszłym roku, ale to trochę brzmi jakby nawet żadnego boosta nie oferowali day1 :/ Pewnie teraz wszystkie siły idą w to, żeby to jakoś działało i wyglądało na podstawowych konsolach, a next-geny... 'no ważne, że działa'.

 

Myślę ,że z działaniem na nex genach nie będzie problemu. Zresztą wiadome ,że się bardziej skupią na Ps4 i One bo tam jest większa baza graczy. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Plugawy napisał:

Widocznie jednak ten crunch o którym tak pisano był za słaby.

Albo za mało crunchowali, bo się Schreider dowalił. :D

Z drugiej strony skoro gold poszedł to tłocznia już gierki robi, c'nie? A paczyk się robi. Zatem mozna bedzie zobaczyć jak by działało bez pacza.

 

Tylko niech już nie przesuwaja.

Odnośnik do komentarza

Nie zazdroszczę kierownikowi projektu. Pewnie siedzi w piżamie na hołmofis z pięcioma rozgrzanymi od czerwonosci telefonami w ręku, wiadomości na Skype przykrywają ekran, ludzie dobijaja sie w 3 strefach czasowych. Do tego w tle wyje dziecko, żona prosi czy mógłby wyniesc śmieci skoro i tak siedzi w domu xD Strach wejść na fejsa bo tam armia graczy jest skłonna pogryźć.

 

I wszystko pewnie za 15 brutto :frog:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Słuszna decyzja, pisalem jakiś czas temu ze gra jest słabo grywalna i patch jest w drodze, zdecydowali wydać grę razem z patchem zamiast najpierw greę a potem patch.

xDDDDDD

 

Tak, na bank opoznili zeby dopchac kolanem pacza w 21 dni xDD Nie wiem co trzeba miec w glowie, zeby sie ludzic, ze na premiere gra bedzie kompletna a devowie pojda na urlop. Ta gra bedzie latana miesiacami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...