Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.07.2020 o 18:32, Nemesis napisał:

Bo wszyscy patrzą przez pryzmat Wiedźminów. A to w sumie zupełnie inna gra się szykuje.

o wspolnych cechach, takich jak open world i wybory. pieknie wykreowany environment i subtelna sciezka wyborow-konsekwencji, to cos, co wykracza poza tematyke fantasy. 

 

mam nadzieje ze Redzi mrugna do swoich rodakow i jakis polski albo chociaz slowianski akcent sie znajdzie w tym konglomeracie spolecznym

Odnośnik do komentarza

Myślę, że to zależy, z tego co się orientuję to w Wiedźminie 3 sporo rzeczy zrozumiałych dla Polaków w angielskim tłumaczeniu bylo przekonwertowane na ichni grunt popkulturowy, jako, że tu już nie ma wsi spokojnej i wesołej, to obstawiam, że w zależności od języka to po polskiemu trochę polskości będzie, a po angielskiemu już niewiele jeśli w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Bo to CD Projekt Red. Techland to robił wielokrotnie i oni też zapewne zrobią. Naprawdę mam Ci podawać źródło do tego, że największe polskie studio które zbudowało renomę na serii będącej hołdem do kultury słowiańskiej umieści w grze polskie smaczki? Już nawet w drugim odcinku Night City Wire masz program po angielsku, a jak pokazują V który u siebie w domu przebiera w broniach to obok drzwi masz polskie napisy. 

 

Odnośnik do komentarza

Mnie bardziej martwi, że trzy miesiące do premiery a oni jeszcze nie pokazali jak wygląda i funkcjonuje cyberprzestrzeń w grze. Z tego co kojarzę to był tylko sekundowy urywek w zeszłorocznym trailerze na e3. Czy to ograniczyli do tego "monitoringu" co był na poprzedniej prezentacji?

 

Tak samo chciałbym, aby na kolejnym night wire w końcu skupili się na elementach rpg i jak różne statystyki wpływają na gameplay. Bo póki co to pokazują bardziej rozbudowaną strzelankę. Gdzie jakieś niesiłowe podejście do rozwiązania misji? 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, orion50 napisał:

Obiło mi się o uszy, że gra jest tak zabugowana i w CDP jest taka (pipi)zka, że watpie  w premiere w tym roku. Oczywiście może to być fake info, ale warto się nad tym zastanowić. 

Czyli coś jak Wiedźmin 3, naprawią patchami.

Odnośnik do komentarza

Wyjaśnijcie mi jedno Panowie, Redzi wspominali ze wraz z premiera next genów wyjdzie aktualizacja dla wersji na Curent geny, a w 2021 dedykowana wersja dla next genów? Jak to rozumieć?

Wersja np na PS4 dostanie aktualizacje która tylko pozwoli odpalić grę na PS5 ale będzie wyglądać tak samo/ciut lepiej a dopiero 2021 dostaniemy za hajs wersje dedykowana wyglądająca tak jak powinna?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...