Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

@Kron997 pisał, że brakuje mu udostępnienia elektronicznych kawałków, które pojawiały się w trailerach. Na Spotify jest artysta zwany Vector Seven, który w swoich utworach bezpośrednio nawiązuje do uniwersum Cyberpunka. Kawałki jak "Trauma Team", "Militech" czy "Braindance" mówią same za siebie. Nastrojem i stylem mocno nawiązuje do nadchodzącej produkcji Redów i myślę, że mogą zrobić jeszcze większą zajawkę na ten tytuł. Mocno polecam.

 

 

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, bluber napisał:

 

Chyba nie do końca rozumiesz czym jest cyberpunk, sam design gry trochę zbyt czysty jak na ten gatunek i kojarzy się raczej z dodatkami do GTA Online, ale zobaczymy jak to wypadnie w grze


Masz różne dzielnice przecież. Nie wiem, pewnie sie nie znam. Ale zaraz specjaliści mi to wyjaśnią. Po prostu jestem zauroczony tym, co widzę. 
 

Jest wykwintnie i przepysznie. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, bluber napisał:

 

Chyba nie do końca rozumiesz czym jest cyberpunk, sam design gry trochę zbyt czysty jak na ten gatunek i kojarzy się raczej z dodatkami do GTA Online, ale zobaczymy jak to wypadnie w grze

Rozwiń.

Ghost in the Shell to też fundament cyberpunku, a nie ma tam za bardzo śmieci na ulicach ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.09.2020 o 17:00, MYSZa7 napisał:

Design jest dobrze powiązany z oryginałem, ale nie za bardzo wiem o co chodzi Bluberowi, że jest zbyt czysty? W sensie jeśli porównujemy klimat Cyberpunka 2077 do np. Blade Runnera to fakt, jest zbyt kolorowo, ale czy zbyt czysto? 

 

No bluberowi chyba za mocno gatunek cyberpunk kojarzy się z Blade Runnerem, który przede wszystkim jest z gatunku Neo-Noir czyli ma być brudno, deszczowo i ma wpadać światło neonów do zadymionego od szlugów obskurnego pokoju. BR czerpie garściami z amerykański filmów lat 50, ale to nie jest film typowo z gatunku cyberpunk.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Bartolinsky napisał:

 

No bluberowi chyba za mocno gatunek cyberpunk kojarzy się z Blade Runnerem, który przede wszystkim jest z gatunku Neo-Noir czyli ma być brudno, deszczowo i ma wpadać światło neonów do zadymionego od szlugów obskurnego pokoju. BR czerpie garściami z amerykański filmów lat 50, ale to nie jest film typowo z gatunku cyberpunk.

 

Czy ja wiem czy tylko mi się kojarzy? 

 

Cytat

Cyberpunk plots often center on conflict among artificial intelligences, hackers, and megacorporations, and tend to be set in a near-future Earth, rather than in the far-future settings or galactic vistas found in novels such as Isaac Asimov's Foundation or Frank Herbert's Dune. The settings are usually post-industrial dystopias but tend to feature extraordinary cultural ferment and the use of technology in ways never anti(pipi)ted by its original inventors ("the street finds its own uses for things"). Much of the genre's atmosphere echoes film noir, and written works in the genre often use techniques from detective fiction. There are sources who view that cyberpunk has shifted from a literary movement to a mode of science fiction due to the limited number of writers and its transition to a more generalized cultural formation

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...