Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, MYSZa7 napisał:

No tutaj raczej nie ma co liczyć na nie wiadomo jaką animację, to jest rpg, na dodatek mimika dostosowana jest do wielu wersji językowych, nie ma szans by wyglądało to tak realistycznie jak w Uncharted czy The Last of Us.

Dlaczego? Rpg to nie można zrobić kilku gęb dobrze z animowanych, no tutaj wygląda gorzej niż w wiedźminie.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, MYSZa7 napisał:

No ale podajcie Ci mi grę, która ma dobrą mimikę twarzy poza cut scenkami?

imo lepszą ma assassins creed, hitman, Uncharted 4, metro exodus, czy tam yakuza kiwami 2, a tutaj andromeda. Akurat właśnie w takiej grze gdzie dużo na mordy się gapisz jest to dobijające. Btw właśnie i tak kupiłem CP. 

Odnośnik do komentarza

No jak, przecież we wszystkich tych grach, które wymieniłeś masz co najwyżej poruszające się usta, z jakimiś ledwo widocznymi elementami mimiki, uderzające jest to szczególnie w Uncharted, gdzie wychodząc ze scenki przerywnikowej postaci mówią do nas coś w czasie rzeczywistym, no nie wygląda to najlepiej. Jednak rozumiem, że tutaj nasza uwaga jest skupiona głównie na takich rozmowach, więc bardziej rzuca się to w oczy w takim Cyberpunku niż w innej grzej, szczególnie trzecioosobowej.

 

Takie moje spostrzeżenia i to co widzę w Cyberpunku w zupełności mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MYSZa7 napisał:

No jak, przecież we wszystkich tych grach, które wymieniłeś masz co najwyżej poruszające się usta, z jakimiś ledwo widocznymi elementami mimiki, uderzające jest to szczególnie w Uncharted, gdzie wychodząc ze scenki przerywnikowej postaci mówią do nas coś w czasie rzeczywistym, no nie wygląda to najlepiej. Jednak rozumiem, że tutaj nasza uwaga jest skupiona głównie na takich rozmowach, więc bardziej rzuca się to w oczy w takim Cyberpunku niż w innej grzej, szczególnie trzecioosobowej.

 

Takie moje spostrzeżenia i to co widzę w Cyberpunku w zupełności mi wystarcza.

No rzucą się w oczy, nawet u keanu to naprawdę kiepsko wygląda a reszta gęby jak z wosku. 

Odnośnik do komentarza

Tego nie wiem. 

Co do pudełkowych wersji, kupiłem na PC chociaż to nie ma kompletnie sensu ale te dodatki kuszą tak samo jak stellbook a to tylko dwie dyszki więcej. Jednak widać cięcia. Podstawowa edycja W1 miała monetę, figurkę papierową, płytę z muzyką, film DVD z produkcji, poradnik i małe opowiadanie jeśli pamięć mnie nie myli. Każda kolejna ich gra ma coraz mniej dodatków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...