Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

No, jak spoilery poleciały w temacie TLOU2, to nie było litości. A do premiery zostało 11 dni, więc przez ten czas, może coś wyskoczyć na forum XD. Mam nadzieję, że się nie nadzieję, bo tu bardzo liczę na fabułę, gdzie w porównaniu do TLOU2, trochę wiedziałem przed zagraniem ale to tylko dlatego, że jednak obawy były słuszne, że to słaba fabuła. No i Street Kids tylko czeka na Mnie.

Odnośnik do komentarza

Ja planowałem pierwsze przejście jako corpo/netrunner, a drugie jako streed kid/solo, ale w sumie nie wiem. Ponoć umiejętności i tak się rozwijają wraz z ich użyciem, więc ostatecznie gra i tak dostosuje się do mojego stylu rozgrywki. Wydaje mi się, że ścieżka corpo może być ciekawa, ze względu na przeszłość Johnnego i jego nienawiść do Arasaki, w której pracowaliśmy.

Odnośnik do komentarza

No jest to jednak kilka dolców a przy sprzedaży kilku milionów jednak robi się hajs z tego. Pamiętacie jak pod koniec żywota X360 niektóre pudełka nie był pełne w środku tylko miały jakieś dziwne kratownice żeby szło mniej plastiku na opakowanie? Jakie to było słabe. 

Odnośnik do komentarza

A ile czasu jaracie się tymi dodatkami? 5 sekund do foty w zakupach growych? czy wieszacie sobie mape na ścianie, a nalepkami napierdalacie lodówkę? 

52 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Ja chyba wezmę street kida, a gra już typowo stealth, na tyle ile oczywiście pozwoli sama konstrukcja poziomów i misji.

Ja biore korpo, nomad imo najmniej ciekawy.

Odnośnik do komentarza

Nomad ponoć bije rekordy popularności gdzieś na twitterach/redditach/facebookach. Wydaje mi się, że perspektywa że jesteśmy nowi w mieście, wjeżdżamy do niego pierwszy raz, to jest coś co mogłoby być fajne. Postać poznaje miasto tak samo jak gracz.

 

Ale z tego co czytałem to każda ze ścieżek ma ten powiew świeżości - Street Kid właśnie wrócił z innego miasta do Night City, corpo też był na jakimś assignmencie na drugiej stronie globu.

Odnośnik do komentarza

Nie jaram się Cyberpunk`iem, nie moj klimat. Wolę średniowiecze miecz czary magię. dlatego w Wiedzminie się odnalazlem. 

 

Ale Cyberpunk 2077 kupie na premiere, dlatego właśnie ze to Polskie studio stworzyło te gre, to dorzucę swoje 259 pln i statystykę jednej dodatkowej sztuki sprzedanej lunch day. Niech to będzie moja inwestycja w Wiedzmina 4

A potem kto wie, może za jakiś czas skusze się zeby skończyć CyberPunka.

  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

Niechże ta gra chodzi w 30 fps bez dropów na PS4 Slim i kupię tego dziada na premierę. Nawet 900p przełknę.

+1

 

Są już jakieś przecieki na reddicie odnośnie optymalizacji na bazowej ps4? Też jak tylko będzie info, że działa to dobrze to biorę day1, a potem cross-sejwuję lub drugie przejście na ps5.

Odnośnik do komentarza

No ja miałem kupić dopiero jak się okaże jak to chodzi na bazowej ps4...

ale:

1. Wyczyściłem konsolę i dałem nową pastęi teraz konsolka chodzi cichutko jak nowa więc nie będzie mnie odrzucać od grania wyciem.

2. W Finlandii z jakiegoś wspaniałego powodu Cyberek jest za 39,99 ojro w pudełku.

 

W świetle powyższych faktów nie pozostaje mi nic innego jak zakupić pudełko i wspomóc rodaków.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...