Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Konsolowa wersja wygląda bardzo fajnie. Ciężko to porównywać do PCta z najnowszymi technologiami na pokładzie. Wersje next genowe pewnie będą wyglądały jak wersja z PC plus jakieś dodatkowe usprawnienia. 
Next genowe czyli ps6? Bo nie wierzysz chyba że wersja na ps5 i xsx będzie wyglądać tak jak na pc plus usprawnienia
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Bigby napisał:

Jak ktoś ma za duże wymagania to rzeczywiście się zawiedzie. :) Ja przede wszystkim liczę na to, czym rpgi najbardziej stoją - questy, historia, dialogi, rozwój postaci itp.

 

Skoro nie możemy liczyć na Deus Exa, Cyberpunk jest jedyną alternatywą. 

 

 

Podpisuje się pod tym co napisałeś

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, nero2082 napisał:

czy te spoilery które fruwają po necie z pierwszych godzin gry są legitne? bo oberwałem jednym, ale jeśli się sprawdzi to jestem jeszcze bardziej zaciekawiony i zajarany niż byłem :obama:

Mówisz o wycieku gameplayu z ps4? co jakieś mudźiny palą trawę i praktycznie nic nie robią? czy jest cos nowego(same info)?

Odnośnik do komentarza

Spoilery zdradzają to, o czym piszą już tu i ówdzie na forach: tempo rozgrywki to nie GTA V tylko GTA IV, a strzelanie jest tak naprawdę jak walka mieczem w Wiedźminie - koślawe, ale kiedy zajara cię historia, to będziesz miał podjarkę z tego, kogo likwidujesz, a nie jak. 

Miasto jest dla mnie ultra japońskie i to też mi się podoba, a pustynia madmaksowa - bo jaka mogłaby być? 

To, ilu ludzi chodzi po ulicy - podejrzewam, że tyle, co w Novigradzie i zapewne wszyscy w pewnym momencie podobnie jak w Novigradzie poczujemy się w Night City. 

 

Ale właśnie dlatego kupiłem na premierę - bo intuicja mi mówi, że wszystko to zebrane do kupy będzie bardzo hipnotyzujące. Jak Wiedźmin. Bo choć dziś przygody Geralta nie bawią mnie jak kiedyś, to jednak pierwsze przejścia są tym samym uczuciem, co młodzieńcze przygody ze Starcraftem, Red Alertem, Half lifem i resztą - ciary na plecach i kompletny odjazd. 

 

Oczywiście nie musi tak być, ale tego sobie i Wam życzę. 

 

Jedna rzecz jest wspaniała w CD Projekt RED - graficznie nieustannie nawiązują do grafik publikowanych w 90s i na początku wieku w Nowej Fantastyce. Tak było w Wiedźminie, tak jest i tutaj. Tym mnie kupili, mimo że cały poprzedni rok narzekałem. 

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oglądałem to teraz w 4k na tv, tak wersja na xbox one x, to jest zwalona - gołym okiem, zayebiście było widać screen tearing jak V wsiadał do auta i pomykał po mieście, no za fajnie to nie wyglądało. Już na Sexie wygląda to ok. No nie chciałbym w to grać na PS4 Pro i XoX. Na bazowych konsolach to pewnie bym seppuku popełnił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...