Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

W jakiś sposób zgadzam się z tym artykułem: 

https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2694  (pomijając clickbaitowy tytuł, którego jednak sens jest objaśniony w treści).

 

Cyberpunk 2077 to gra dla ludzi spragnionych dobrego rpga AAA. Wprawdzie na poziomie gier o niższym budżecie dzieje się w tej chwili bardzo dużo, jeśli chodzi o opowiadanie historii, czego koronnym przykładem jest Disco Elysium, ale jednak w segmencie AAA od dłuższego czasu jest coś w rodzaju zastoju: wybija się The Last Of Us Part II i Red Dead Redemption 2, a reszta: Assassiny, Tsushimy i Horizony to opowieści przyjemne, ale jednak w sporej mierze tendencyjne. 

 

Podoba mi się, że Cyberpunk to przede wszystkim rpg. Właśnie tym mnie przekonali. Bałem się, że gra będzie jakimś podrobionym, futurystycznym GTA/Watchdogsem, ale oglądając nowe gameplaye moja intuicja (która rzadko zwodzi mnie w kwestii gier), powiedziała, że w to naprawdę fajnie będzie się grało. 

 

I, uwaga: myślę, że świetnie odnajdą się w CP2077 miłośnicy jrpg. 

Edytowane przez BrandonLee_z_TheCrow
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Andżej napisał:

przeciez wraz z aktualizacjami, grafika w w3 na konsolach ulegla pogorszeniu, a nie polepszeniu. poucinali tu i tam, zeby wyregulowac framerate :P nie pamietaja ?

Najstabilniej w premierę chodziła wersja na One, dziwnym trafem, później wraz z kolejnymi patchami wersja na Xboxa zaczęła coraz bardziej gubić klatki.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nemesis napisał:

Ciekawe ile easter eggow upchnęli.

Na ostatnim trailerze są przynajmniej dwa łatwo rozpoznawalne  easter eggi z samego Blade Runnera więc nie martwiłbym się o tę kwestię.

Fajnie by był gdyby system customizacji pozwalał na tworzenie własnych easter eggów: w customizacji postaci zrobić dr Browna, a z tajli poskładać DeLoreana? Please and thank you. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...