Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, Bigby said:

Na PC będzie do pobrania dodatkowe 2-3 GB w momencie odblokowania gry.

 

 

Nie jest źle! Nvidia driver właśnie instaluje się, zaraz wyskoczę do sklepu po energy-drinki i snacki, i człowiek jest gotowy

 

Cyberpunk 2077 'Teaser Trailer' [1080p] TRUE-HD QUALITY - YouTube

 

Tylko 7 lat czekania

Odnośnik do komentarza

xD Gra jest niegrywalna, bugi Panie, sama gra to takie GTA: Punk City. xD

 

Spoiler

P.S. Jeszcze nie grałem, jak 99% z nas. Gra jeszcze oficjalnie nawet nie wyszła na PC (premiera o 1:00). Xbox i PS5 oficjalnie też nie. Patche się nie pozaciągały, a opinie większości ludzi to mam wrażenie ze streama na kosiarce w wersji 0.99, kradzionej spod Lidla... polecam najpierw zagrać w wersje po oficjalnym releasie, potem pisać.

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

xD Gra jest niegrywalna, bugi Panie, sama gra to takie GTA: Punk City. xD

 

  Pokaż ukrytą zawartość

P.S. Jeszcze nie grałem, jak 99% z nas. Gra jeszcze oficjalnie nawet nie wyszła na PC (premiera o 1:00). Xbox i PS5 oficjalnie też nie. Patche się nie pozaciągały, a opinie większości ludzi to mam wrażenie ze streama na kosiarce w wersji 0.99, kradzionej spod Lidla... polecam najpierw zagrać w wersje po oficjalnym releasie, potem pisać.

 

Dlatego ja czekam do piątku, niech to wszystko się pościąga. Wtedy po pracy, przy drineczku, cały weekend. Ach :sir:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Dziś ma być nowy, kolejny. Pisali, że ładują na serwery niby.
 

Ciekawe ile ta gra będzie ważyła po wszystkich łatkach, plus ten next genowy upgrade... żeby tylko nie było problemów za pół roku zainstalowania tego na PS5, bo braknie miejsca na ssd. 

:rotfl:

3 minuty temu, Voytec napisał:

 

Dajcie znać jaki werdykt, bo tego dziś na pewno nie obejrzę. 

Odnośnik do komentarza

Z tego, co widziałem dotychczas, najbardziej opada mi hype przy jeździe motocyklem. To wygląda po prostu koszmarnie, jak Płotka zamieniona w motocykl, który, podobnie jak ów nieszczęsny koń, wrzucony jest w świat gry jakby dryfował w powietrzu. 

Ale i tak na Płotce spędziłem z 250 godzin, tak sobie powtarzam. 

Strasznie mnie bolą też ci ludzie na ulicach, z pięknie zaprojektowanym miastem stanowiący paskudny kontrast. 

Powtarzam sobie w tym wypadku z kolei, że w jrpg-ach gorsze rzeczy przeżyłem. 

Cut-scenki pokazują wszędzie, więc już zdążyły mi się znudzić. Ale opatrzone dobrą fabułą mogą być naprawdę dobre.

Pytanie: czy będzie to naprawdę dobra fabuła, czy podrasowany cwaniacką gadką film z VHS. 

Tak jak mówiłem: planem B jest dla mnie cała trylogia Halo do nadrobienia.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Z tego, co widziałem dotychczas, najbardziej opada mi hype przy jeździe motocyklem. To wygląda po prostu koszmarnie, jak Płotka zamieniona w motocykl, który, podobnie jak ów nieszczęsny koń, wrzucony jest w świat gry jakby dryfował w powietrzu. 

Ale i tak na Płotce spędziłem z 250 godzin, tak sobie powtarzam. 

Strasznie mnie bolą też ci ludzie na ulicach, z pięknie zaprojektowanym miastem stanowiący paskudny kontrast. 

Powtarzam sobie w tym wypadku z kolei, że w jrpg-ach gorsze rzeczy przeżyłem. 

Cut-scenki pokazują wszędzie, więc już zdążyły mi się znudzić. Ale opatrzone dobrą fabułą mogą być naprawdę dobre.

Pytanie: czy będzie to naprawdę dobra fabuła, czy podrasowany cwaniacką gadką film z VHS. 

Tak jak mówiłem: planem B jest dla mnie cała trylogia Halo do nadrobienia.

Dla rozładowania emocji polecam Doom Eternal na easy :D.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Z tego, co widziałem dotychczas, najbardziej opada mi hype przy jeździe motocyklem. To wygląda po prostu koszmarnie, jak Płotka zamieniona w motocykl, który, podobnie jak ów nieszczęsny koń, wrzucony jest w świat gry jakby dryfował w powietrzu. 

Ale i tak na Płotce spędziłem z 250 godzin, tak sobie powtarzam. 

Strasznie mnie bolą też ci ludzie na ulicach, z pięknie zaprojektowanym miastem stanowiący paskudny kontrast. 

Powtarzam sobie w tym wypadku z kolei, że w jrpg-ach gorsze rzeczy przeżyłem. 

Cut-scenki pokazują wszędzie, więc już zdążyły mi się znudzić. Ale opatrzone dobrą fabułą mogą być naprawdę dobre.

Pytanie: czy będzie to naprawdę dobra fabuła, czy podrasowany cwaniacką gadką film z VHS. 

Tak jak mówiłem: planem B jest dla mnie cała trylogia Halo do nadrobienia.

 

Zawsze masz opcję zakupu pudełka (o ile nie zamierzasz grać na PC), zagrać a jak jednak Cie odrzuci to odsprzedać ze stratą ~30zł - bilet do kina z colą.

Odnośnik do komentarza
Teraz, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Swoją drogą, naprawdę musieli się w pipi w to zbieranie śmieci? Nienawidzę tego we współczesnych grach. Czy to ma nas nauczyć recyklingu, czy czego? Tylko w The Last Of Us na hardzie to ma klimat, cała reszta jest psuciem rozgrywki.

Nic nie pobije Bethesdy w zbieraniu śmieci. Tutaj Redzi jeszcze 100 lat świetlnych do tyłu:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Dla rozładowania emocji polecam Doom Eternal na easy :D.

Doom Eternal to zaprzeczenie idei Dooma.

Teraz, Kron997 napisał:

 

Zawsze masz opcję zakupu pudełka (o ile nie zamierzasz grać na PC), zagrać a jak jednak Cie odrzuci to odsprzedać ze stratą ~30zł - bilet do kina z colą.

Kupuję tylko pudełka :D

1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Nic nie pobije Bethesdy w zbieraniu śmieci. Tutaj Redzi jeszcze 100 lat świetlnych do tyłu:)

No dokładnie. Dlatego odbiłem się od wszystkich nowych Falloutów i chyba nic mnie do nich już nie przekona.

  • WTF 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...