Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, estel napisał:

To tylko pokazuje rozmiar banki jaka jest CP. Niesamowite.

Rekord sprzedażowy gier AAA GTA V zagrożony, jak jeszcze wrzucą dobre wsparcie modułu online i fabularne dlc (czego Rockstar nie zrobił). Myślę, że pęknie 100 mln na przestrzeni kilku lat, a może i szybciej. Marketing zrobił robotę.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Xbox Series X. 60min.

 

Bugów tyle w żadnej grze nie widziałem chyba. Grafika jakoś średnia. Deszcz wygląda jak za czasów ps3.

Na upartego bym przeszedł i w takim stanie, ale pierwszy raz można to ograć tylko raz. Kupię za 3-4 miesiące jak już na prawdę połatają tą grę, bo nie wątpię że jest zajebista... ale nie w aktualnym stanie.

 

image.thumb.png.28e8dc6993890c053e44b70ca9fe3bf2.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A niech sobie ludzie grają na czym chcą, ciśnienie na grę potrafi zrobić swoje.

 

Ja nigdy nie miałem kompa do grania, a w Wiedźmina 2 grałem od premiery na swoim MacBooku bo o żadnym czekaniu mowy być nie było. A grałem w granicach 20-30 fpsów byleby więcej detali było :D To są rzeczy, do których się człowiek jest w stanie przyzwyczaić. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Voytec napisał:

A niech sobie ludzie grają na czym chcą, ciśnienie na grę potrafi zrobić swoje.

 

Ja nigdy nie miałem kompa do grania, a w Wiedźmina 2 grałem od premiery na swoim MacBooku bo o żadnym czekaniu mowy być nie było. A grałem w granicach 20-30 fpsów byleby więcej detali było :D To są rzeczy, do których się człowiek jest w stanie przyzwyczaić. 

Ty mnie nie podjudzaj, bo na prawdę wezmę na swojego Xbox One fat :dafuq:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Rozmazaństwo straszne jest na konsolach. Normalnie jak powrót do generacji x360/ps3 albo...switcha. POLSCY MISTRZOWIE KODU XD

Ogólnie trochę lipa, że wersja pc wydaje się odstawać lata świetlne od konsolowej. Dawno aż takiej przepaści nie widziałem(zazwyczaj się rozbijało głównie o 30vs60fps), w sumie od czasów wiedźmina 3 xD

 

@eskopado lustra nie ogarniaja czapek, zdejmij nakrycie glowy to odzyskasz wlosy xD tez sie zbrechalem z tego
 

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...