Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, czy mam pecha czy może osoby które pisały, że nie jest tak źle mają po prostu wysoką tolerancję do bugów. Kolizje i AI wykrzaczają się co chwila, zabici przeciwnicy 2x już wstali i zaczęli coś mamrotać po czym się położyli znowu xdd W tutorialu postać sama szła do przodu, w scence gdzie idziemy za npcem kiedy wciskamy 'przód' to silnik ogranicza prędkość naszej postaci żeby npca nie wyprzedzić, ale już nieogranicza gdy idziemy bokiem, przez co wyprzedziłem Jackiego i go zbugowałem i reloadowałem.

Tekstury czasem spoko, czasem jak z 2000. Polecam też popatrzeć na animację spuszczania wody w kiblu w swoim apartamencie xd

No i mój faworyt - stworzyłem chłopa z bujną czupryną i małą knagą, jak w realu. Przeglądając się w lustrze w apartamencie jestem łysolcem z waginą, na dodatek gra nie zdążyła mnie całkiem rozebrać, bo od pasa w dół jestem goły, a na górze kurtka.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, eskopado said:

Zastanawiam się, czy mam pecha czy może osoby które pisały, że nie jest tak źle mają po prostu wysoką tolerancję do bugów. Kolizje i AI wykrzaczają się co chwila, zabici przeciwnicy 2x już wstali i zaczęli coś mamrotać po czym się położyli znowu xdd W tutorialu postać sama szła do przodu, w scence gdzie idziemy za npcem kiedy wciskamy 'przód' to silnik ogranicza prędkość naszej postaci żeby npca nie wyprzedzić, ale już nieogranicza gdy idziemy bokiem, przez co wyprzedziłem Jackiego i go zbugowałem i reloadowałem.

Tekstury czasem spoko, czasem jak z 2000. Polecam też popatrzeć na animację spuszczania wody w kiblu w swoim apartamencie xd

No i mój faworyt - stworzyłem chłopa z bujną czupryną i małą knagą, jak w realu. Przeglądając się w lustrze w apartamencie jestem łysolcem z waginą, na dodatek gra nie zdążyła mnie całkiem rozebrać, bo od pasa w dół jestem goły, a na górze kurtka.

 

Nope, w każdym temacie są fanatycy co uważają że "nie wiem o czym mówicie, mi wszystko działa i to pewnie u was po prostu coś nie pykło". Gra jest zbugowana jak choo.y i ludzie którzy tego nie widzą, grają z różowymi okularami, albo się po prostu okłamują

Odnośnik do komentarza

Jest rozmazane na konsolach nie spodziewajcie się cudu ale gra mi się dobrze. Ja przez 2 h nie trafiłem jeszcze Buga poza wyłączaniem się hdr jak uspie konsole. Muszę ponownie grę uruchomić a to kilka sekund. 

 

 

Tak deszcz wygląda jak gra z x360 a tekstury ściany czy podłogi no najwyżej wczesny Xbox one. Za to postacie są ok i tutaj tekstury spoko przy npc ważnych dla fabuły. Mnie gra wciągnęła a to najważniejsze i cholera rusza się płynnie ładuje błyskawicznie a to że przejdę jeszcze raz inną postacią na pc z 3080 to pewne. Niech tylko będą te 3080 w sprzedaży;)

 

 

A teraz ubrałem wszystkie ciuszki z największą ilością ochrony i wyszło coś takiego xD

 

IMG_20201209_201721.jpg

Odnośnik do komentarza
Teraz, .:marioo:. napisał:

Zanim jutro pobiegnę po swoją kopię to czy ktoś może mi potwierdzić bo widziałem kilka gejmplaji na YT z podstawowej PS4, i wygląda to jakby ktoś grał na goglach PSVR, tzn. rozdzielczość jest słaba, ma tak być? Czy to to tylko kompresja YT?:potter:

Tak jest niestety. Rozdzielczość rzadko jest wyższa a tekstury tła rozmazane. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, beardo0 napisał:

@Labtec No, stanowisko jak należy :)

 

Ciekawi mnie jak to będzie chulało na gtx 1650 - czy medium pogram z jakimiś wyłączonymi opcjami może w 40 fps, albo w low z więcej fps

 

I jak na ps4 pro chula - czy stabilne 30 fps cały czas, czy nie

Nie wiem, ale właśnie widziałem test na maxed 4k z RT też max i na RTX 3080 15.5 fps! Po włączeniu Dlss 2.0 perf jest 60 ( Dlss to jest ratunek :D).

Odnośnik do komentarza

Ej no gra wygląda jak Deus ex human revolution miejscami xD np jak patrzysz na półkę z butelkami i puszkami to butelka ma piękną teksturę a obok rozmazana puszka. 

 

Spuszczanie wody w kiblu o kurwa xD ta grafika wody

 

Jazda autem w deszczu nawet spoko na xsx. Deszcz spoko wygląda na szybie ale jak się przyjrzysz temu deszczu bliżej :ragus:

 

Trudno to określić. Wszystko to taki mix techniczny. Postacie to koniec ostatniej generacji, tekstury to czasem x360 a płynnośc i czasy wczytywania go już zasługa next gena. 

 

Serio jednak czytam każda notatkę zagłębiam się w lore i chłonę świat. To jest mega zdobione i niestety wiem że w lepszej wersji obecnie nie zagram. A hype traum jest za duży abym czekał do wiosny i pc czy do jesieni na patcha xsx... Ogra się jeszcze raz z dlc dla graficzki najwyżej. 

 

 

Nie nie patrzę przez różowe okulary po prostu nie mam Buga niszczącego fun z gry. To że są czasem jakieś graficzne glitche to AC valhalla mnie w tym mocno wytrenował xd 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, .:marioo:. napisał:

obawiam się ze tam jest chyba mniej, przynajmniej na bieda ps4.

Eee to jak poziom Control to biorę, bo grało mi się całkiem dobrze z moją nad wyraz dużą tolerancją xd Mam wierzyć jeszcze w tego mitycznego już, Jezusowego Day1 patch, który sprawi, że te najgorsze wersje będą wyglądać choć trochę lepiej? 

Odnośnik do komentarza

Dobra jednak czytam was i poczekam, wielkiego hajpu nie mialem mimo ze ostatnio gierka mnie mocno podkrecila. Jak juz sie widzialo jak technicznie jest zrobione death stranding, rdr2 czy tlou2 to nie zamierzam tutaj na koniec generacji"przymykac oko" na cokolwiek przy tak nahajpowanej grze. Bo albo mowimy o mega hicie albo gierce 85 na meta.

 

A gre idzie naprawde dobrze patchami poprawic co pokazalo np days gone ktore tez w odbiorze bylo zupelnie inne na premiere i jakis czas po niej. 

 

Jakbym mial pc mocne to bym pogral a tak poczekam na jakas prawikna wersje na nowe konsole.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Digital Foundry:

 

Cytat

"They possibly undersold the visuals for this game. When this is running with ray racing enabled, it is quite possibly the single most impressive game I've seen on a PC to this date. The raw amount of detail, the quality of the lighting, the materials, the RT implementation... Everything. It's unbelieavable".

 

Ponoć są jakieś wyższe opcje graficzne określone jako "Psycho".

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...