Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wersja PC też to ma, ale na PS5 z włączonym HDR, jak gram to w niektórych miejscach jest takie lekkie mleko na ekranie, szczególnie w ciemnych miejscach z jasnym polem, wtedy to mocno wychodzi. Oglądałem u innych, zarówno na telefonie jak i tv ii jest podobnie, więc to nie wina mojego tv. Ogólnie widać, że devy wciąż mają problemy z hdr, bo takie kwiatki widać też na innych grach.

Odnośnik do komentarza

U mnie nie rwie bo vrr.

Za to miałem Buga który uniemożliwił mi skończenie questa. Robiłem coś pobocznego dla npc i potem przeskoczylo mi na zadanie główne ale zamiast wskazywać na npc z zadania głównego nadal wskazywało npca z zadania pobocznego. Musiałem zrobić reload 5 min do tyłu. NA SZCZĘŚCIE jest kilka auto sejwow jak w większości RPG. Czyli jak coś się zjebie mamy kilka momentów na przywrócenie. 

 

A i gra jednak jest ładna. Im dalej tym bardziej przyzwyczajam się do lekkiego rozmazania. Sam art style jest super. I ludzi jest naprawdę sporo na ulicach to nie są puste ulice. Nawet jak autem jadę jest ich trochę. Na pewno powinno być więcej w takim mieście ale no nie jest to covid style ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jakby coś to nagrałem sobie taki godzinny klip z początku gry. Gram na PS5 i jak widać z płynnością nie ma żadnego problemu.

Co mnie cholernie pozytywnie zaskoczyło to mega dobry model strzelania. Czuć bronie, ich modyfikacje, wagę, itd. Na początku celownikiem rzuca, a w miarę ulepszeń swoich jak i broni jest coraz to lepiej. Do tego stopnia, że wolę zabawę w rambo niż czajenie się.

Moje nagranie z PS5. Jeszcze ogarniałem grę, więc bez szyderki
http://www.twitch.tv/pspatricko/v/831220171?sr=a&t=0s


Odnośnik do komentarza

Słabo będzie się prezentować. Gram na xsx i jest trochę gówno rozmazane. Sam design jest miód, ale brakuje tu ostrości. Może to przez to, że gram na trybie wydajnościowym. 60 klatek też chyba nie trzyma, albo ma zjebany framepacing bo jakoś nie jest buttersmooth.

Jeszcze jutro pogram, ale coś czuję, że poczekam na nextgen patch.

Odnośnik do komentarza
Teraz, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Czy ktoś z grających już przeszedł albo jest gdzieś daleko i powie, czy ta fabuła "się broni", "daje do myślenia", "jest solidna", "wciąga", czy staje się legendą na miarę Half Life 2? 

Fabuła się broni. Postacie się bronią. Design się broni. 
 

 

Odnośnik do komentarza

 

17 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Srsly? Czy to fake?

Srsly, czy to fake?

Nie, mój screen sprzed chwili. Ogólnie jeśli coś nie rzuca się na pierwszy rzut oka graczowi, czyli jakieś "drugoplanowe" przedmioty, plakaty, rzeczy na stołach/biurkach itp, to wygląda jak jakaś zaślepka wrzucona tymczasowo podczas prototypowania, której zapomnieli (tzn. raczej nie zdążyli) wymienić xd

Zmieniłem na quality mode, bo w performance im dalej jestem tym bardziej rwie, jakby zapychało się cache czy coś, wtf. Ale raczej długo nie pogram, bo nie mogę się za bardzo wczuć, bo ciągle trafiam na coś, co mnie rozpierdala, np. coś takiego podczas swobodnej przechadzki xd Czekam na patche i zaczynam od nowa nomadem (streekid średnio mi podszedł)

 

Spoiler

cb7aa164-7482-48c6-b657-8afa2632b0ce.thumb.jpg.db896fe10075913eb7fdc716a2ae8b60.jpg

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, blantman napisał:

U mnie nie rwie bo vrr.

Za to miałem Buga który uniemożliwił mi skończenie questa. Robiłem coś pobocznego dla npc i potem przeskoczylo mi na zadanie główne ale zamiast wskazywać na npc z zadania głównego nadal wskazywało npca z zadania pobocznego. Musiałem zrobić reload 5 min do tyłu. NA SZCZĘŚCIE jest kilka auto sejwow jak w większości RPG. Czyli jak coś się zjebie mamy kilka momentów na przywrócenie. 

 

A i gra jednak jest ładna. Im dalej tym bardziej przyzwyczajam się do lekkiego rozmazania. Sam art style jest super. I ludzi jest naprawdę sporo na ulicach to nie są puste ulice. Nawet jak autem jadę jest ich trochę. Na pewno powinno być więcej w takim mieście ale no nie jest to covid style ;)

Grasz w 30 czy 60 fps? Faktycznie nie widać różnicy? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...