Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Landfall of Cyberpunk 2077 on the Steam system has occurred. Restart your Steam client to begin decryption of preloads. The Steam store was briefly knocked offline for a few minutes, but may still perform slowly for some.

Po restarcie steama poszło.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Hubert249 napisał:

Grasz w 30 czy 60 fps? Faktycznie nie widać różnicy? 

 

Ja robiłem przed chwilą porównania trybów na XSX - szczerze nie widzę żadnych różnic w trybie jakości i w trybie wydajności. Zero, nic, porównywałem to z 30 minut. Jest dokładnie to samo, a skoro tak, to wolę grać w 60 klatkach, wiadomo. 

Odnośnik do komentarza

Fajna gra po tych 5 godzinach, sporo opcji i w ogóle, ale błędów, glitchy i innych to miałem więcej niż w kilku innych grach razem. Szybko jakoś po godzinie musiałem cofać zapis, biegałem bez celu i nie wiedziałem co robię źle, dopiero po 15-20 minutach spróbowałem ponownie i okazało się, że błąd misji.

Na oceny powyżej 90 w obecnym stanie ta gra nie zasługuje.

Odnośnik do komentarza

h1ffy6J.jpg

 

PtX6Gt8.jpg

 

nYmmV7D.jpg

 

4K Ultra RT z DLSS 2.0, spadki do 47-50fps czasami niezauważalne chyba ze patrze na licznik, ale normalnie trzyma sie 58-60fps

 

Ten świat :banderas:

 

spodziewałem się dużej ilości bugow ale jakoś na razie male, nie zauważalne

 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Gra w wersji na PC z RT na niewiarygodne, detalami na max i w rozdzielczości 2K tak mocno gniecie suty graficznie, że jak dzisiaj widziałem wersję na XSX to jakbym cofnął się w czasie o kilka lat. 

 

Przepaść między tymi grami pod względem graficznym. A ray tracing i to co dają neony i piękno tego miasta... 

W przypadku wersji PC nawet postacie wyglądają inaczej, mimika twarzy jest duzo lepsza, cienie kosmicznie budują klimat, więcej jest efektów różnego rodzaju, co często po prostu odmienia scenę i pozwala doświadczyć jeszcze lepszego klimatu. Na RTX 3080 działa to bajecznie z RT i DLSS na wydajność. 

 

Polecam każdemu kosztować tej gry na PC, a już na pewno odłożyć zakup w czasie, jeśli mielibyście się katować na podstawowym PS4/Xone. Oj nie, to już przegięcie. 

Odnośnik do komentarza

Na ps5 wyglada to jednak trochę biednie - widac, ze nie jest to 4K. HDR taki sobie, ogólnie jakieś ząbki wokół źródeł światła i dalszy plan rozmazany:/ zaryzykowal bym stwierdzenie, ze w3 na koksie był ładniejszy. Próbowałem różnych ustawień Oleda i nadal obraz jest w wielu miejscach „wyprany”, czasami nie da się dostrzec dobrze twarzy postaci tak działa saturacja... Cyberpunk pod względem wizualnym to niestety jedynie na PC obecnie. Nie powiem konsolowych trochę nas wyruchali bez mydła. 

 

Wydaję mi się, ze to będzie pierwsza multiplatforma pokazująca moc xsx - szczególnie gdy gra dostanie patcha z db vision zamiast hdru, którego ps5 nie obsługuje. Chociaż nie wiadomo co będzie z tym next genowym updatem - mogą go zrobić na odpierdol skoro sprzedali już grę. 
 

Sama gra jednak spoko, choć wolno się rozkręca. Po kilku godzinach stwierdzam również, ze w3 na premierę był IMO bardziej dopracowany niż cyber. 

 

Warstwa fabularna, świat, klimat to pierwsza klasa. Z drugiej strony ta grafika... naprawdę Wiesiek 3 na premierę robił większe wow - a tu dodatkowo maja nowe konsole z mocnym cpu i gpu.  Nie wiem jakoś ta gra mnie nie porwała od początku, właśnie przez te stronę wizualna, gdzie tych filmów z pcta nie da się jednak nieodzobaczyc i ciagle mam wrażenie, ze gram w jakiś wybrakowany produkt,  jednak ta strona wizualna robi w tej grze na PC ogromna robotę. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Banan91PL napisał:

Ciekawe jak na xox będzie się prezentować

Im więcej obejrzysz fimików z rtx3080, tym kop na mordę będzie bolał bardziej.Od wczoraj masuję szczękę i cały czas boli co nie zmienia faktu,że ciesze się grą.Płynniutko muszę przyznać i zero bugów po 2h grania.Ale bądzmy szczerzy jesli chodzi o wizualia to jest przepaść na niekorzyść wzgledem takiego Rdr2.  

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...