Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

13 minutes ago, kanabis said:

Jakbym mial pc mocne to bym pogral a tak poczekam na jakas prawikna wersje na nowe konsole.

Ja też czekam. Wieśka ograłem jak wyszła wersja ze wszystkimi dodatkami za chyba 90 zł i jeszcze pamiętam, że wtedy nie było patcha co poprawiał ekwipunek, ruch i jeszcze kilka innych usprawnień, które spowodowały, że gra była taka jaka miała być od początku. Tutaj czuje, że będzie podobnie

Odnośnik do komentarza

Odnośnie tego materiału z One S:

 

Cytat

This is running stable framerate wise. Nowhere near 15-20 FPS.

It appears the video is misleading the folks cause he is just having the Braindance after effects.

The uploader is trolling you all.

 

Cytat

It is the temporary glitching effect after you wake up from braindance, combine it with the rain and it looks totally out of place.

The uploader is making it seem that it is running like shit, but it isn't.

 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Kron997 napisał:

Premiera Cyberpunka w Polsacie. Czytając komentarze można sobie poprawić humor ale przez Ibisza trzeba spacerować po mieszkaniu przez dawki cringu

 

Pełno ciekawych ludzi w wywiadach, dla nich warto troche to pooglądać

 

 

Ja jebie ale Ibisz odstawa żenadę. On może dobrze prowadzić Taniec z gwiazdami ale nie show w tematyce o której nie ma pojęcia.

 

Poziom żenady w jego zachowaniu wypierdala poza skalę.

 

Aktualnie robią cyberpunkowe pierogi :D

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wiolku napisał:

 


Kuźwa, ale tak serio, to oprócz pustki na ulicach (boli, nie powiem) nie jest źle :notbad:
Sama jakość filmiku tragiczna, bo w takiej niestety filmy z PS4 trafiają na YouTube (wiem coś o tym, wrzuciłem ich sporo i wszystkie są rozmazaną kupą), ale w 1080p na podstawowym PS4 nie wątpię, bo i niby czemu?
Najbardziej się boję o framerate, ale nie wygląda to źle. Chyba jutro jednak wybiorę się do sklepu :reggie:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Il Brutto napisał:

Jezu kurwa ale zenada, Polacy jak zwykle show nie potrafia zrobic, to w ogole jacys youtuberzy? No z drugiej strony przeciez nie zaprosza spoconych grubasow stulejarzy.

Właśnie segment gdzie są youtuberzy którzy zaczynali od grania jak ten Rezi czy gimper albo zawodnik teamu z CSa, wywiady w studiu CDP przez dziennikarza growego są jak najbardziej na miejscu. Ale prowadzenie tego przez Ibisza i tą laskę woła o pomstę do nieba. To stoi w rozkroku między tym, że chcemy być skierowani do graczy jak i do wszystkich, bo każdy Ibisza kojarzy. 

Odnośnik do komentarza

 

Tu gosc strimuje, pewnie na xsx. Ja pierdole jak to klatkuje co chwile. Niby ogrywalem gta 4 na ps3 jak pojebany ale to bylo tyle lat temu ze kto zwracal uwage na takie rzeczy :reggie: Chociaz zastanawiam sie czy to nie wina jutuba bo to az niemozliwe. Oczywscie co chwile bugi no ale takie do przezycia.

Ja to sie chyba skupie przez ten weekend na pierdolach i czekaniu na kolejne patche

 

A no i w sumie troche ludzi sie kreci po ulicach takze bez przesady

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...