Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, szejdj napisał:

Zwłaszcza, że MS już oficjalnie zapowiada wsteczna kompatybilność nowego Xboxa.

 

Ale wsteczna kompatybilność nie potrzebna do gry cross-gen, po prostu wypuszczą gre na xbox One i Xbox Two w innym pudełku.

Przecież tak było z wieloma grami przypomnijcie sobie jak Far Cry 4 działał na PS3 i PS4.

 

Na nowych konsolach osiągną już raczej taką grafike jak z trailera i wszyscy będą zadowoleni. Będzie też powód aby kupić nową konsole

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, estel napisał:

Utrzymanie ileś tam setek ludzi przez tyle lat musi strasznie dużo kosztować. Mam nadzieję, że się nie przeliczą i nagle nie będzie trzeba wypuszczać gry na łapu capu bo kasa się kończy...

Dlatego mają Gwinta jeszcze a na razie spokojnie sobie dłubią na Cyberpunkiem bo Wiedzmin jeszcze nadal się dobrze sprzedaje (albo przynajmniej sprzedawał do tej pory, nie wiem jakie są dane za ubiegły rok) i mogą spokojnie robić CB 2077 bo kasy mają na tyle, że mogą sobie pozwolić na komfort developingu bez wydawcy nad głową bo sami grę wydają. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Fanek napisał:

Ale wsteczna kompatybilność nie potrzebna do gry cross-gen, po prostu wypuszczą gre na xbox One i Xbox Two w innym pudełku.

Przecież tak było z wieloma grami przypomnijcie sobie jak Far Cry 4 działał na PS3 i PS4.

nie zrozumiałeś Fanek :) 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, estel napisał:

Utrzymanie ileś tam setek ludzi przez tyle lat musi strasznie dużo kosztować. Mam nadzieję, że się nie przeliczą i nagle nie będzie trzeba wypuszczać gry na łapu capu bo kasa się kończy...

 

CDR ma 700mln w gotówce.

 

poza tym już wiele razy potwierdzali ze gra zmierza na PS4 i XONE. Nie zrezygnują z takiej bazy konsol, nawet kosztem kolejnego downgrade.

 

a ze wydadzą tez wersje na next geny to raczej oczywiste 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Jakim napisał:

nie wiem czemu uważacie, że to co pokazali na trailerze jest nieosiągalne dla konsolek:O

Widziałeś jak wyglada tam grafika przy otwartym świecie, który ponoć ma być większy czterokrotnie niż W3? No ja jeszcze nie, ale znam ludzi, którzy widzieli i powiedzieli mi to i owo. Będzie rozpyerdol. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Patricko napisał:

Jakieś źródło tych rewelacji?

 

Analiza pewnego domu maklerskiego, pojawiło się tam coś takiego:
 

Cytat


"Dodatkowo przyjmujemy założenie, że drugą grą z segmentu AAA, o której wspomina strategia Spółki, będzie Cyberpunk 2077 Online, który będzie promowany jako odrębny produkt Free-to-Play z opcją płatności wewnątrz aplikacji."
 

"Wg zaktualizowanej strategii z marca 2016 roku, do końca 2021 roku Spółka powinna wydać dwie gry z segmentu AAA. Zarząd CDR podtrzymuje to założenie. Spodziewamy się, że drugą dużą premierą przed 2021 rokiem będzie premiera wersji online Cyberpunka 2077.

W licznych wywiadach zarząd Spółki podkreślał znaczenie elementów online w obecnych grach AAA. Sądzimy, że produkcja wersji online Cyberpunka 2077 przebiega równolegle do produkcji gry w trybie pojedynczego gracza, a jej wykonawcą jest niedawno pozyskany zespół z Wrocławia (Strange New Things), którego trzon tworzą weterani branży, twórcy Dying Light, Hitman i Dead Island, prawdopodobnie stojący za sukcesem udanego trybu multiplayer gry Dying Light."

 

 

Daje to troche do myślenia, dlatego zapytałem czy ktoś słyszał jakieś plotki na temat Online?  to oczywiście może być też błędna analiza.

Czy CDP nie wspominał w którymś wywiadzie, że gra będzie typowa Single Player? [???]  nie pamiętam

 

Odnośnik do komentarza

ta wersja z grą free-to-play to IMO nadinterpretacja, ale faktem jest to że Redzi głośno wspominali o modelu GaaS u multiplayerze w Cyberpunku

Cytat

“Multiplayer is strategically important, playing online is strategically important, because we want to have a commercial leg for service type games, games which generate stable income, period to period, which are built. Of course, every game ends after a number of years, some service type games function even after 10 years, but outside our main source of income, meaning big names, it’s building a stable source of income. And in the future, we can imagine a lot of connections between big games and service type games – We have to acknowledge it, it is obvious.”

 

Cytat

“Online is necessary, or very recommended if you wish to achieve a long-term success. At some point, we have mentioned that there will be a certain online element related to Cyberpunk.”

http://comicbook.com/gaming/2017/11/13/cd-projekt-red-cyberpunk-2077-online/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...