Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Prezes CD Projektu Adam Kiciński, pytany o to, czy prezentowany fragment gry pochodzi z tzw. wersji alfa, odpowiedział: "Nie, wcześniejsza (wersja - PAP). (...) Dlatego pokazujemy grę za zamkniętymi drzwiami - to nie jest jeszcze finalna jakość".

Jest to najbardziej dopracowany fragment gry, jaki teraz mamy, przygotowany w jakimś sensie pod to, by go pokazywać ludziom spoza firmy" - powiedział dziennikarzom Piotr Nielubowicz, wiceprezes ds. finansowych.

 

Prezes Kiciński podał, że obecnie nad grą "Cyberpunk 2077" pracuje około 350 osób.

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Cyberpunk-2077-na-E3-wczesniejszy-niz-alfa-7599343.html

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wrzucałem ten wpis z bankier.pl, dziś news na ppe:
 

Cytat

 

gra nie znajduje się nawet w fazie alpha:

„Nie, wcześniejsza (wersja – PAP, odpowiedź na pytanie czy gra znajduje się w wersji alpha – red). (...) Dlatego pokazujemy grę za zamkniętymi drzwiami - to nie jest jeszcze finalna jakość"

 

 

https://www.ppe.pl/news/59228/cyberpunk-2077-nadal-w-fazie-pre-alpha-na-premiere-jeszcze-zaczekamy.html

 

cytat z bankier.pl

 

Cytat

Prezes CD Projektu Adam Kiciński, pytany o to, czy prezentowany fragment gry pochodzi z tzw. wersji alfa, odpowiedział: "Nie, wcześniejsza (wersja - PAP). (...) Dlatego pokazujemy grę za zamkniętymi drzwiami - to nie jest jeszcze finalna jakość".

 

Nie padło żadne pytanie czy gra znajduje się w wersji alpha, ppe kolejny raz sobie dopowiada co chce, jeśli pokazali build wcześniejszy to chyba oczywiste że takową faze już gra zaliczyła.

Nawet polskiego tekstu nie potrafią dobrze przetłumaczyć? 

chyba, że to ja mam problemy z rozumieniem tego tekstu

no musiałem to napisać

 

edit:

nawet w komentarzach ktoś zwrócił uwage

 

Cytat
Pan_R dodano: 27.06.2018, 14:33 #22

Cytat:

gra nie znajduje się nawet w fazie alpha:

Kiciński powiedział z jakiej fazy został zrobiony materiał a nie w jakiej fazie jest gra ! To są zupełnie dwie różne rzeczy.

 

ppe.. tekst był cały po polsku  :facepalm::(:(

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Perez twierdzi, że WG bardzo dużo robi za kulisami i jest niezbędny dla portalu, ale od newsów powinni go odsunąć. Jeśli toczy się gdzieś dyskusja o nierzetelnym dziennikarstwie to niejako z automatu mam jego bryle przed oczami.

Odnośnik do komentarza

Ale co to za news, bez źródła, bez żadnego punktu odniesienia. Napisany tylko, żeby wygenerować klikalność. Takie dziennikarstwo. 

 

FANI SĄ ZAWIEDZENI. Ale skoro news trafił aż na forum psxextreme to widać, że cel swój spełnia. Ludzie wchodza, czytaja, linkuja. Przeciez tylko to sie liczy a nie wartosc merytoryczna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wg wykopu źródłem jest prawdopodobnie  https://www.vgr.com/cyberpunk-2077-character-creator-doesnt-have-non-binary-gender-options-right-now/ (te same pier.dololo bez konkretnych argumentów)
Byleby nabić wejścia, (pipi) wie jakim sposobem, ale żeby pieniążki się zgadzały. Bezprawnik ma już ponad 500 komentarzy także cel osiągnięty.  Nie zdziwię się jak taki jeden z ppe wywącha sensacje i też wypuści (pipi) newsa :pawel:

Edytowane przez Dr1zzt
Odnośnik do komentarza

Zrodlem jest waypoint <klik> ktory wysmarowal troszke dlugawy artykul na ten temat i na nuevo gafie [resetera] tez sie o tym calkiem obszerna dyskusja wywiazala ktora szybko zamkneli bo sie spod kontroli wymykala, takze z dupy sie to nie wzielo, jeden kasztan pamietam nawet tlumaczyl ze polska to religijny kraj dlatego takich opcji nie daja. xd

 

O, mam: " What do you expect from Polish developers? Whole country is deeply religious, so this sort of thing I would really not expect." xdd

Odnośnik do komentarza

Skoro już doszliśmy do źródła, konkretnego zresztą - Patrick Klepek to naprawdę dobry dziennikarz - to może podejmiemy dyskusję na ten temat.

 

Jakie jest wasze zdanie? Powinni czy nie powinni wprowadzać opcji wyboru dla (i tutaj mam nadzieję, że nikogo nie obrażę) osób nieokreślonych płciowo?

 

Ja osobiście, lat 30, nie ogarniam jak można nie czuć się żadną albo każdą z płci. Uważam, że jeżeli komuś się sprawi przyjemność, że będzie opcja zaimkowa "they/them" to niech to CDR wprowadzi - gry mi to nie zepsuje. Z drugiej strony biologicznie jest się albo kobietą, albo mężczyzną (chyba?), więc skoro będą obie płcie do wyboru to chyba wszystko powinno być git?

 

Odnośnik do komentarza

Dostępu do konsol to nie powinni mieć Ci którzy bulwersuja się, że ktoś tworzy grę taka jaka chce. Niech stworzą sobie własnego cyberdauna z pedeliada i transolami, żeby ich promować. Płacz bo w grze nie było murzynow lol ja bym nie płakał jakby ktoś zrobił gre z samymi Murzynami, może nawet bym w nią zagrał jakby było dobre jak GTA San Andreas, gdzie biali to przede wszystkim sprzedajne psy.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Bansai napisał:

O, mam: " What do you expect from Polish developers? Whole country is deeply religious, so this sort of thing I would really not expect." xdd

Jedna z najbardziej docenianych firm game deweloperskich ostatnich lat, która co chwilę chwali się na twiterze, jakich to fajnych ludzi zatrudniła z różnych zakątków świata i nie będzie można wybrać custom płci?

Polaki katoliki (pipi).ane XDDDD 

 

Cytat

Personally, as a gender-fluid pansexual, this is a hugely important topic and selling point for me. I do hope they think about incorporating this into the game not just for realism but in order to prove they are a truly progressive company who want to move with the times.

 

Gra ledwo w powijakach, fani zastanawiają się czy gra sprosta oczekiwaniom, bo ambicje mają spore, a obawy to normalka.

Nie wiadomo jaki będzie gameplay i czy soundtrack będzie miodny. W zasadzie to (pipi)a wiadomo, ale gdzieś na świecie jeden dzban z drugim zastanawia lub domaga się, by można było wybrać płeć jako gender-fluid pansexual. 

Kabaret.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dr1zzt napisał:

gender-fluid pansexual


Co to koorva jest??? Wybaczcie moją niepostępowość, ale to brzmi jak nazwa jakiegoś płynu do golenia okolic intymnych...
Ludziom się we łbach przewraca od dobrobytu i wygodnego życia - sobie wymyślają takie popyerdolone problemy, że czasem robi się to aż niesmaczne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wspaniała jest ta dyskusja na podstawie artykułu z du,py i wyciąganie jakichś wniosków z tejże samej du,py xD. No więc niespodzianka, oryginalny Cyberpunk pozwala na zmianę płci. Ogólnie ten gatunek nie stroni od tego rodzaju zagrywek, jeśli można sobie wszepić cybernetyczne oko, implanty w nogi itp. to czemu nie k,utasa? No i JEDNA osoba napisała jakiś wątek na reddicie, że ma nadzieję, że CDPR tematu nie oleje, bo by się tej osobie podobało. A czemu by nie? Nie wymyślił tego z nikąd, powtórzę: ten motyw jest obecny w pierwowzorze! Ktoś z tego powodu napisał newsa z du,py w angielskim internecie, polski ściek od razu podłapał, przetłumaczył na polski bezmyślnie i co się okazuje? Że już całe RZESZE ludzi WYMUSZAJĄ na CDPR zboczenia których NIE POWINNO W OGÓLE BYĆ!! Skandal, polski internet płonie, silnie heteroseksualni mężczyźni forum PSX Extreme oburzeni. Taki wykop też płonie, ta historia zdobyła chyba z 2,5k wykopów dzisiaj xD. O problemie, którego nie ma. Ja je,bie.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...