Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

O ile jeszcze z broniami mogę się jakoś zgodzić (chociaż wystarczy przybliżyć widok i wtedy broń też jest bardzo dobrze widoczna. Tak jest chociażby w Dywizji czy Wildlandsach) tak już same wnętrza pojazdów itp to bzdura. Wystarczy odpalić widok z oczu i mamy dokładnie to samo. Jestem rozczarowany trybem FPP i żadne tłumacznie REDów tego nie zmieni. W takich molochach widok FPP jest dla mnie, powtarzam dla MNIE strasznie męczący :/

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Fajnie by bylo gdyby dali jakas drewniana perspektywe zza plecow zeby mozna bylo sobie pobiegac po miescie i walnac niemca w helm do naszej pieknie zmodyfikowanej postaci, ale szczerze mowiac jako gra stricte TPP nie widzialbym tego i ciesze sie z ich decyzji, jedyny minus na chwile obecna jest taki ze w dialogach tez bedzie FPP przez co rzadko sie nacieszymy widokiem naszej postaci.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale REDzi się z niczego nie tłumaczą - ba, teraz za nich robią to wszyscy ci, którzy widzieli pokaz - teraz już nie mają pytań i ufają wizji developera.
Sam też wolę TPP, ale skoro tak jest lepiej to poproszę i nie będę narzekał. Zresztą podobno nasza postać będzie często widoczna na zasadzie Deus Ex - tak gdzieś czytałem - pewnie jakieś akcje kontekstowe, przylepianie się do osłon itp, no i jazda samochodem w TPP :)

Odnośnik do komentarza

Niech dłubią według swojej wizji i dadzą grywalny kawałek kodu, wtedy będziemy ich rozliczać czy to pasuje czy nie. Z RE7 było tak samo - na początku sam hejtowałem FPP dopóki nie zagrałem, pięknie wpasowali ten tryb w realia serii. Czuję, że tutaj będzie jeszcze lepiej, bo Redzi bardzo podkreślają tą immersję.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bigby napisał:

Mają już większe doświadczenie, więc powinni wycisnąć z konsol więcej niż przy okazji W3.

 

Co do sprzętu, nie jest aż tak oszałamiający. Spodziewałem się, że będzie to raczej jakiś potwór z NASA, na którego nikogo oprócz devów nie stać.


Gra powstaje z fokusem na PC i co do tego nie ma wątpliwości. Po drodze będą różne optymalizacje, także pewnikiem drogą cięcia tego i owego, bo jakoś nie widzi mi się, żeby chcieli robić z tej gry nowego Crysisa, czyli benchmark sprzętu na 10 lat do przodu. Sama konieczność równoczesnego wypuszczenia CP2077 na konsole raczej nakazuje wątpić, że tu puszczą wykastrowaną bieda-wersję, a "pełne doświadczenie" to tylko na porządnym piecu. 

Poziom W3 z pierwszych prezentacji wersja finalna osiąga dopiero na różnej maści upiększających modach. Tu będzie w jakimś stopniu na pewno tak samo. :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Z tego co wczoraj czytałem to na gamescom mają przywieść ten sam gameplay tylko pokażą go z innej perspektywy, inaczej go rozegrają.

Na ten moment też ma być za zamkniętymi drzwiami, chyba że coś się zmieni, jeszcze 2 msce.

 

Czytałem opinie, że gra raczej dobrze chodziła, prawdopodobnie 4K i na pewno 30fps, zdarzały się jakieś małe glitche graficzne, ale nie przeszkadzały w ogólnym odbiorze gry. Większość co widziała zgodnie potwierdza, że oprawa graficzna jest bardzo wysoka i stoi wyżej niż wszystko co do tej pory widzieliśmy i stąd pierwsze komentarze czy w ogóle wyjdzie na tej generacji. No ale już potwierdzieli ps4, xbox i pc.

 

W tej chwili już można śmiało założyć, że finałowa gra nie będzie tak wyglądała na obecnych konsolach i imo to jest główny powód zamkniętych drzwi

 

btw z ppe:

 

Marcin Iwiński powiedział w trakcie wywiadu dla Kotaku, że wersja demonstracyjna Cyberpunk 2077 z E3 2018 zostanie zaprezentowana również gamescom 2018, czyli na najnowszej edycji targów w Kolonii, które odbędą się w dniach 21-25 sierpnia. W trakcie imprezy demo będzie prezentowano ponownie za zamkniętymi drzwiami. Być może jednak CDP RED tym razem zdecyduje się ujawnić fragmenty gameplayu szerokiej publiczności - decyzja na ten temat nie została jeszcze podjęta.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Ryo-San napisał:

O ile jeszcze z broniami mogę się jakoś zgodzić (chociaż wystarczy przybliżyć widok i wtedy broń też jest bardzo dobrze widoczna. Tak jest chociażby w Dywizji czy Wildlandsach) tak już same wnętrza pojazdów itp to bzdura. Wystarczy odpalić widok z oczu i mamy dokładnie to samo. Jestem rozczarowany trybem FPP i żadne tłumacznie REDów tego nie zmieni. W takich molochach widok FPP jest dla mnie, powtarzam dla MNIE strasznie męczący :/

wszyscy na filmikach gadaja, ze nie ma sie co martwic, ze jest kozacko, ale ty nie grales i juz ci sie nie podoba. no powiedz to sobie na glos.

Odnośnik do komentarza

Chyba mam prawo do własnej opinii? Napisałem że w takich molochach jakim będzie CP widok fpp mnie po prostu męczy. Zdecydowanie bardziej w takich grach wolę widok tpp. Nie napisałem że gra będzie gunwem ze względu na widok fpp tylko że zdecydowanie bardziej leży mi widok z trzeciej osoby.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wredny napisał:

Wyjmij na jakiś czas płytę z The Division z napędu i pograj... nie wiem - w Dying Light np. Przesiąkłeś tym TPP. :)

Nigdy!!! Sercem zawsze z Dywizją!! A tutaj Wredoto Cię zaskoczę. Podstawka i dodatek w DL skończony. Pomijając kilka a dosłownie to 3 (banalne) puchary jest w zasadzie platyna. I nie przesiąkłem TPP po prostu zaje.biscie lubię ten widok. Gdyby Dywizja była fpp bankowo nie spędziłbym w niej tych 2000 godzin tylko może góra 50. Fpp mi nie leży i chyba tyle mogę w tym temacie powiedzieć ¯\_(ツ)_/¯

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...