Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem juz pewien fragment fabuły i teraz powinna do mnie zadzwonić jedna osoba z side questem wyscigowym.

 

No i na jednym sejwie dzwoni zawsze po około minucie spacerowania. Na drugim, w ktorym przyspieszylem czas o kilka godzin, nie dzwoni ani razu. Trochę słabo wygląda to triggerowanie questów telefonicznych, skoro tak łatwo to zepsuć.

Odnośnik do komentarza

Taa, nie wiem potem czy przyspieszajac czas w złym momencie zepsulem na amen jakąś flage triggerujacą questa. Za to innym razem dostałem sms od Sandry Dorset podczas free roamu i sieki z policjantami, a po wgraniu sejwa juz nie. Troche skopane to :/

 

edit

jednak zadzwoniła po paru fast travelach. Trochę elementu randomu tu jednak jest z telefonami.

 

Odnośnik do komentarza

A tak w ogole to myslalem, ze jak wyczyściłem wszystkie side questy i kontrakty, to teraz tylko fabuła do celu. Dupa tam, juz pojawiaja sie wyścigi od Claire, dodatkowe zadania od zapomnianych od kilkudziesięciu godzin NPCów, nawet randomowe wydarzenia jak przygarnięcie kotka <3 Gra jest ogromna, nie pamiętam kiedy ostatni raz na cokolwiek bym poświęcił 100+ godzin, a tu jeszcze sporo przede mną.

Odnośnik do komentarza

Chyba musze powtorzyc scenę od spotkania z Brycem, bo nie mogę wejsc do auta z voodosami :sapek:

IMG_20220321_095417.thumb.jpg.2e6dde88cba5cc56436c50c480e72242.jpg

 

Byloby śmieszniej jakbym uchwycil moment jak mówią abym w końcu wsiadał.

 

Wcześniej byla tu tez dyskusja na temat gry aktorskiej i jakości dubbingu. Wlasnie dotarlem do momentu 

 

Spoiler

samobojstwa

Spoiler

Eveline

i zrozpaczonej Judy przy wannie

 

No co jak co, ale ten ton głosu, smutek, wkurw itp. postacie oddają znakomicie. I nie ma motywu Fallout-style, czyli sztywnych gadających postaci, tylko jest ruch, ekspresja. Rewelka.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.03.2022 o 16:26, _Red_ napisał:

PS

taki bugolec zauważyłem. Jak zmieniam grafikę z performance na raytracing to włącza się ziarno i motion blur, mimo ze w opcjach są wyłączone. Po prostu widać szum i rozmazywanie. Jak włączę te dodatki i wyłączę to wtedy są faktycznie off.

Ale wracaja jak znowu przełączę się na performance. No zawsze coś...

 

27 minut temu, Figuś napisał:

 

 

  • [PlayStation 5/Xbox Series X] Changing the preset in Video settings will no longer set all the Graphics options to ON automatically.

 

Redzi czytają forumka :) Reszty z release notes nie napotkałem, ale moze te optymalizacje crashy cos polepszą, bo poki co mialem trzy sztuki na ponad 80h.

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, dee napisał:

No trochę duży ten patch, na XSX 25 giga:sapek:

 

Nooo, ciekawe co zmienili że aż tyle to waży. 

 

Kilka dni temu gierkę skończyłem i z czystym sumieniem mogę dać 8/10.

Tytuł ogólnie mega przyjemny, fabuła świetna, dialogi świetne (polsza wersja jak najbardziej daje radę), grafa może być, choć tutaj dużo zależy od samego telewizora - na oledzie w dolby vision jest prze kocur :)

 

Jednak do killera jakim był W3 zabrakło sporo - tam się po prostu żyło tą genialną przygodą, a tutaj tylko przechodziło grę. 

 

Czekam na jakieś dobre DLC. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Daddy napisał:

Na XSX wyższa rozdzielczość

1440p jest na obu konsolach w trybie RT XD

 

co do performance

Cytat

Patched to 1.50, PlayStation 5 now seems to operate in a 1260p to 1728p dynamic resolution window - a respectable turn-out for a challenging game gunning for 60fps. It may not be 4K, but image quality gets a huge upgrade compared to the pre-patch results on PS5 - which came in between 972p and 1200p. Xbox Series X is also dramatically improved, with a 1382p to 1782p DRS window looking sharper and cleaner compared to the old version's 1080p to 1296p range. Series X enjoys an overall lead in resolution, but ultimately, with CDPR's temporal anti-aliasing solution in play, it's hard to see much difference between these two consoles. The big takeaway is the comparison with the older versions of the game - this is cleaner, crisper and more impressive overall.

 

Jak nie masz tv z VRR na Ps5 będzie stabilniej

 

HDR jet zjebany w tej grze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...