Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.10.2023 o 00:12, jimmyyy8 napisał:

Story z dodatku zaliczone, CDP to jest teraz absolutna topka światowa jeśli chodzi o fabuły i prowadzenie historii. Szczególnie wyróżniają się na tle obecnych AAA. Jest dojrzale, gorzko, niekomfortowo i bardzo klimatycznie.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Trafiło mi się zakończenie z finałem w stylu survival horroru i uciekaniem/skradaniem się przed Dziką SI (Songbird) :banderas:No ale nie mogłem zdradzić Reeda!

 

Skończyłem Phantom Liberty trzykrotnie, bo wybierałem różne zakończenia i różne rozwiązania i generalnie i tak trzeba to zrobić, by wbić platynę, ale polecam BARDZO mocno sprawdzić co najmniej dwa zakończenia. 

Są od siebie tak bardzo różne, że az przyjemnie je przechodzić :)

 

Spoiler

Najlepiej zrobić save zanim podejmiemy decyzję, czy zdradzimy Songbird czy Reeda, by później wrócić i zdradzić drugą stronę. Dla mnie osobiście zdradzenie Reeda wypada lepiej, a samo zakończenie jest nawet bardziej epickie.

 

Edytowane przez MatekDM
Odnośnik do komentarza

Tak, z radiem pamiętam było tak samo praktycznie od początku. Po wejściu do auta pierwszy raz R1 "zmienia" na stację, której aktualnie słuchamy (gdzieś tam w interfejsie pojawia się nazwa aktualnej stacji) więc nic realnie nie robi, dopiero kolejne tapnięcia przełączają na inne stacje. Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

W końcu miałem chwilę zrobic wszystkie zakończenia i :obama: Coś pięknego, zwłaszcza to "pod ziemią". Turbo spoilery fabularne ahead. 

 

Spoiler

O ile zakończenia "ksiezycowe" mocne i konkretne, ale zakończenia w Cynosure to 12/10. Surivival pelnym ryjem, klimat osaczenia przez AI, walka SoMi z sama sobą. Zgadzam się, że najlepiej pod kątem tego co się działo w dodatku wypadają zakończenia wysłania SoMi w kosmos lub zabicia jej, ale warto grać dalej na savie z pomocy Reedowi, żeby odblokować nowe zakończenie całości. 

 

Ogólnie dodatek 9.5/10 leciutko, zagrać trzeba. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi bo teraz nie jestem pewien. Te nowe zakończenia o których mówicie to są nowe zakończenia calaka, które się 'aktywują' w zależności od tego, jakie decyzje podjęliśmy w dodatku? 

 

Właśnie jestem po czyszczeniu kontraktów i pobocznych z podstawki. Została mi tylko główna misja z Hanako, więc chyba wszystko przygotowane, żeby wpaść na dobre do Dogtown. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
On 11/3/2023 at 10:55 PM, Bartg said:

W końcu miałem chwilę zrobic wszystkie zakończenia i :obama: Coś pięknego, zwłaszcza to "pod ziemią". Turbo spoilery fabularne ahead. 

 

  Hide contents

O ile zakończenia "ksiezycowe" mocne i konkretne, ale zakończenia w Cynosure to 12/10. Surivival pelnym ryjem, klimat osaczenia przez AI, walka SoMi z sama sobą. Zgadzam się, że najlepiej pod kątem tego co się działo w dodatku wypadają zakończenia wysłania SoMi w kosmos lub zabicia jej, ale warto grać dalej na savie z pomocy Reedowi, żeby odblokować nowe zakończenie całości. 

 

Ogólnie dodatek 9.5/10 leciutko, zagrać trzeba. 

Ja przy moim zakończeniu aż mi ręka drżała jak miałem spust nacisnąć. Dla mnie jedno z lepszych dodatków do gier ever. Będę musiał trochę kombinować, bo przeszedłem grę praktycznie czyszcząc mapę, a wybrałem drogę, która nie zmienia zakończenia. No i trochę można było przewidzieć co się stanie, ale widziałem tylko jedno i ono i tak jest dobre 

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Sedrak said:

Ja przy moim zakończeniu aż mi ręka drżała jak miałem spust nacisnąć. Dla mnie jedno z lepszych dodatków do gier ever. Będę musiał trochę kombinować, bo przeszedłem grę praktycznie czyszcząc mapę, a wybrałem drogę, która nie zmienia zakończenia. No i trochę można było przewidzieć co się stanie, ale widziałem tylko jedno i ono i tak jest dobre 

 

Koniecznie trzeba wszystkie zobaczyć, zwłaszcza jeśli wybrało się zakończenie dziejace sie na "lotnisku" zeby nie spoilowac. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Just now, _Red_ said:

A to alien isolation co tu pisaliście to jest tylko przy którymś z zakończeń, czy obowiązkowo? Nie pasi mi, że przy mojej przekokszonej postaci nagle będę zwierzyną na strzała.

 

Przy 2 z 4, tak naprawdę masz dwie drogi wybierane w jednym oczywistym momencie i kazda z dróg ma 2 zakończenia. Imho bardzo dobrze wplecione jest to alien isolation i nie wkurza, że jest się zwierzyna, a nie łowcą. Imho duzo lepsze zakończenia sa w tej ścieżce, zwłaszcza że 

 

Spoiler

Dowiadujemy się dużo o Songbird

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, ginn said:

Ależ Redzi doyebali ten dodatek...

 

Jestem raczej nadal na początku i pytanie. 

 

 

  Reveal hidden contents

W misji gdzie wbijam na imprezkę niestety nie zdjąłem snajpera w odpowiednim momencie i zrobiła się zadyma. Czy przejście tego po cichu wpływa jakoś na następne wydarzenia? 

 

Ja powtarzałem dwa razy misję i za każdym razem coś zjebalem. Z tego co zauważyłem tylko Reed nas pocisnie komentarzem i później wszystko jest git. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
13 hours ago, ginn said:

Ależ Redzi doyebali ten dodatek...

 

Jestem raczej nadal na początku i pytanie. 

 

 

  Hide contents

W misji gdzie wbijam na imprezkę niestety nie zdjąłem snajpera w odpowiednim momencie i zrobiła się zadyma. Czy przejście tego po cichu wpływa jakoś na następne wydarzenia? 

 

 

Nie, stety lub niestety :)

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, ginn said:

 

No mogłyby się pojawić tutaj jakieś konsekwencje. 

 

Tak w ogóle to jak daleko jestem w fabule? 

 

Staram sobie to dawkować, bo kontrakty od Pana Rączki są ciekawsze i bardziej rozbudowane niż te z podstawki. 

 

Jeszcze jakieś 3+h samej fabuły. Oczywiście należy wszystkie zakończenia skończyć, więc jeszcze plus godzina do tego lekko. 

Odnośnik do komentarza

Wspaniała to była przygoda z dodatkiem. Nie będę chyba daleki od prawdy ze stwierdzeniem, że Redzi znowu to zrobili i jednocześnie na nowo odbudowali moje pełne zaufanie do kolejnych projektów.

 

Dojrzała i wcale nie prosta fabuła, wybory mające znaczenie, mocno zarysowane postacie, kapitalne questy i muzyczka. Do tego dodajmy pięknie doszlifowane Dogtown i upgrade graficzny. Szkoda, że tak szybko poszło :sapek:

 

Ogarnąłem sobie wszystkie zakończenia i najbardziej przemawia do mnie

 

Spoiler

Tragiczne (lub nie) zamknięcie historii V. Pozbawiony wszczepów, słaby, przeciętny, wyrzutek. A jednocześnie jest w tym coś pięknego. Fajnie, że pewna opcja dialogowa z Dexterem na samym końcu potrafi tak mocno wybrzmieć.

 

No i oczywiście trzeba wspomnieć o kapitalnym queście gdzie stajemy się ofarią AI i uciekamy przed krwiożerczym żądłem. Jednocześnie można bardziej poznać Songbird, żeby  zrozumieć jej motywy.

 

Tak w ogóle, to tylko ja mam takie wrażenie, że przedpremierowy trailer wręcz wymusza na graczu robienie z Songbird wroga? Od samego początku za taką ją uważałem i w zasadzie bardzo szybko zdecydowałem się w jaką stronę pokieruję zakończenie. Celowy zabieg Redów?

 

 

Edytowane przez ginn
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja na razie zrobiłem tylko oryginalne, bo wybory z DLC nie damy mi dodatkowego zakończenie i wyjście z Arasaka jest takie jak Johnny mówił. A już zakończenie Johnnego bardzo mi się podobało i kurczę nasza rozmowa na "moście" coś genialnego. Aż mi się naprawdę smutno zrobiło.

 

Jeśli są tu jakieś spoilery to dajcie znać wrzucę, ale chyba nic za bardzo nie zdradzam.

 

Nie chcę mi wyskoczyć misja końcowa z Kerrym, ale jak ją zrobię to wczytan sejv i sprawdzę zakończenia z DLC. Myślałem żeby pierwszego calaka w życiu zrobić, ale nie wiem czy będzie mi się chciało jednak. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...