Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z misją "Stary znajomy" dla Takemury. Mam czekać dzień na telefon od niego. W międzyczasie przegrałem chyba kilkanaście dni growych, wykonałem mnóstwo kontraktów i misji pobocznych, przyspieszałem czas i nic, zero kontaktu... Myślałem, że już teraz to nie będzie takich akcji... Jakiś pomysł, jak to naprawić? 

 

EDIT: Napisałem posta, wróciłem do gry i... zadzwonił. Magia :D 

Edytowane przez lukas_k96
Odnośnik do komentarza

Strasznie biedna edycja za zawyżoną cenę. Produkt chyba tylko dla tych, którzy do tej pory jeszcze nie kupili gry w ogóle.

 

Premierówka - nadal dostępna - dużo fajniejsza, bo z fizycznymi dodatkami, pierdołami. Tutaj wygląda na to, że zwykły box z płytką/kodem.

 

Fakt, że całości nie ma na płycie PS5 totalnie bez sensu. Upgrade wersji PS4 do PS5 jest darmowy, to taniej i tak wyjdzie kupić podstawkę za 80zł, a dodatek cyfrowo.

 

Albo jest jeszcze dostępna taka wersja - Cyberpunk 2077 Night City Pack Gra V2 Gra PS4 (Kompatybilna z PS5) - niskie ceny i opinie w Media Expert. Dorzucić stówkę (lub mniej na wyprzedaży) za dodatek i na jedno wyjdzie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, drozdu7 napisał:

A na XsX wszystko na płycie czy też hujnia?

Tak jak panowie piszą, na XsX komplet na płycie. Sytuacja o tyle ciekawa, że Redzi coś tam bredzą o tym, że to wina Sony mającego jakiś problem z ponownymi releasami z dodatkami. Dziwne, bo jakoś W3 wyszedł w edycji kompletnej, exy Sony też wychodzą w wersjach ostatecznych już z dodatkami (Horizony, Spider, Bloodborne etc.)

 

To pewnie jakieś zamieszanie z tymi SKU w systemie Sony. Albo jakaś zemsta za wycofanie cyberka ze sklepu przez niebieskich na premierę :leo: Tak czy siak, strzał w kolano i wyjebane w tę edycję.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Okej, mam pytanie.

 

Jak zacznę grać od początku (bo w sumie nie widzę sensu zaczynać w połowie przy tylu zmianach gry), to mogę od razu grać w samo "Widmo wolności"? Nie mam pojęcia co znaczy progres w tej grze, levele. Da się w miarę bezpośrednio cyknąć ten dodatek osobno, i ma to sens, czy jest wmieszany w całą grę? Albo przeznaczony raczej dla tych co przeszli podstawkę/są pod koniec?

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, ogqozo said:

Okej, mam pytanie.

 

Jak zacznę grać od początku (bo w sumie nie widzę sensu zaczynać w połowie przy tylu zmianach gry), to mogę od razu grać w samo "Widmo wolności"? Nie mam pojęcia co znaczy progres w tej grze, levele. Da się w miarę bezpośrednio cyknąć ten dodatek osobno, i ma to sens, czy jest wmieszany w całą grę? Albo przeznaczony raczej dla tych co przeszli podstawkę/są pod koniec?

 

Wmieszany jest, ale można cyknąć swoją postacią też, ale nie taką na levelu 1 bo trochę bez sensu, dojście do momentu kontaktu ze strony pewnej postaci rozpoczynające dodatek to ok 10h gry.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ogqozo napisał:

Da się w miarę bezpośrednio cyknąć ten dodatek osobno, i ma to sens, czy jest wmieszany w całą grę?

 

Wg eurogamera, ale gdzieś indziej też o tym wcześniej czytałem, choć nie sprawdzałem

 

  • Jeśli chcesz rozpocząć nową grę, ale zagrać tylko w dodatek: rozpocznij nową grę w menu i wybierz Widmo wolności. Przeniesiesz się do kreatora postaci, a gdy skończysz, trafisz do Pacifiki, skąd udasz się do Dogtown. Grę rozpoczniesz na 20. poziomie, z rozwiniętym drzewkiem umiejętności, które możesz jednak dostosować do własnych preferencji, inaczej przydzielając punkty. Do twojej dyspozycji jest też pozostała część podstawki, ale bez prologu i zadań głównych z Pacifiki.

Przy okazji przy odpowiednich wyborach możesz zrobić również zakończenie gry, które dodaje dlc, więc uda się zamknąć historie.

Jednak pomijać prolog trochę szkoda bo wprowadza Cię w całą historię, poznajesz wydarzenia przez które V tak na prawdę decyduje się na podjęcie misji w Dogtown.

W pozostałych misjach są NPC, które przewijają się w dodatku a w głównym wątku znałeś je wcześniej itd. Dodatek sam w sobie fabularnie się spina i kończy całą historię ale jednak brak wiedzy o świeci może zmniejszyć frajdę z zabawy.

Odnośnik do komentarza

Zależy jak rozumieć "big update". Może ten jest mniejszy niż 2.0 więc się nie łapał, a teraz z kolei nie będzie już innego tak dużego jak 2.1, i tak dalej. Choć, no, wszyscy spodziewali się, że już naprawdę będą tylko naprawy bugów, a nie jakieś metro...

 

 

No ale oficjalnie tak, przez całą jesień mówili, że to koniec, i teraz cała para idzie w "Oriona" czyli sequel. Aczkolwiek jak widzimy z raportów finansowych, większość pracowników szczebla robotnika została po premierze Phantom Liberty przesunięta do "nowego Wiedźmina", więc nowy Cyberpunk zapewne jest dopiero we wczesnej fazie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...