Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Elitesse napisał:

 

Na czym grasz? Wygląda ładnie ale boli trochę ta pustka na ulicach. Pamiętam, że po pierwszym (albo drugim) patchu, który naprawiał grę że dało się w to grać czułem, że miasto żyje. Teraz już nie ma takiego efektu choć też jest dobrze. U mnie grane na XSX.

Na kompie, na screenach wydaje się, że pusto ale podczas grania miasto naprawdę żyje, jest duży ruch uliczny i duza ilość przechodniów, na filmie by to najlepiej było widać.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Faka napisał:

Cipkę też widać?

 

21 godzin temu, _Red_ napisał:

Nie, próbowałem kamerę w dół dać aż prawie prawa gałkę urwałem, ale nic z tego :(

 

 

Dobra jednak widać :pepegasm: Kamera podczas drugiej randki (tym razem w Megabloku) trochę lepiej się ustawiła. Chyba w ogóle podmienili model 3D Panam bez ubrania, bo cycochy pod prysznicem ma jak arbuzy, a po kąpieli jest w luźnej "piżamce" i gdzieś ulotniły się że dwa rozmiary.

 

Ogólnie propsy dla CDP za tego typu późne dodatki jak randki z NPC. Chociaż wiadomo, że trochę mało tu interakcji, ale  dodaje to nieco do immersji - przynajmniej jest jakaś namiastka "życia". Jakby jeszcze dodali randki w terenie, na drinku, na bilardzie etc. to w ogóle.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Qbon napisał:

Na kompie, na screenach wydaje się, że pusto ale podczas grania miasto naprawdę żyje, jest duży ruch uliczny i duza ilość przechodniów, na filmie by to najlepiej było widać.

 

Jak zaczynasz swoją przygodę z CP na PC to polecam odwiedzić Nexusa i ustawić sobie przeglądanie wg ilości pobrań, przejrzeć pierwsze 10 stron i poinstalować (modowanie w CP jest banalne, to co ściągniesz kopiuj-wklej i gotowe, jakbyś miał jakieś pytania to uderzaj).

 

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/6457?tab=files

 

Tu ściągasz tą wersję Extreme z Optional Files i masz taki ruch uliczny i ilość przechodniów, że wygląda to jak prawdziwe żyjące miasto.

 

vmP2dfB.jpg

 

OsQE1as.jpg

 

v1DGKEv.jpg

 

QHLgOJs.jpg

 

QCkmK2k.jpg

 

fnM8zsY.jpg

 

I to obowiązkowo, przebudowany system pogodowy, nowe efekty, nowe przejścia, nowe oświetlenie, gierka wizualnie z tym wykracza poza skalę

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/3901?tab=description

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/10642

 

Plus wiadomo, nowe tekstury Halka Hogana

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/7652?tab=posts

 

CP2077 na PC z pathtracingiem + mody + reshade = czaszka rozwalona.

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@tjery Dzięki, właśnie trochę na to już patrzyłem ale póki co nie bawiłem się tak konkretnie. Widziałem, że do tych modów typu reshade potrzebna często w różnych grach jest zewnętrzna aplikacja reshade.me, nie wiem na razie jak tego używać. Chciałem też zainstalować np moda do wiedźmina 3, która dodaje Geraltowi pelerynę ale była jakaś niezgodność, gra się nie chciała wtedy uruchomić, wiedźmin 3 też jako że to jedna z moich ulubionych gier to już zainstalowany, niesamowicie wygląda wymaxowany z rt. A te mody do CP mają jakiś duży wpływ na wydajność? Bo Ty masz 4090, ja 4080 ale fakt, że na Twoich screenach to w ogóle wygląda tak, że :obama:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ogqozo napisał:

Nie ma opcji samodzielnego odpalenia. Możesz kupić płytkę z podstawką, w zależności od metody i aktualnych promocji może być opłacalne kupić od razu całe Ultimate Edition.

A nie opłaca się kupić sam dodatek teraz (jest promo na storze, za 84zł do jutra do 13.00) a podstawkę kupić używkę? Sporo taniej wyjdzie niż Ultimate ze stora, które też jest na promocji za niecałe 200zł.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4497-PPSA04027_00-EXPANSION1000000

Tylko nie wiem czy trzeba przy zakupie używki pilnować czy kod się zgadza i dodatek później był kompatybilny z wersją pudełkową.

Odnośnik do komentarza

Raczej tak taniej wyjdzie. Ja mam pudełkowego cybera z premiery w steelbooku, dodatek dokupiłem cyfrowo za 99 zł na premierę. Przygarnąłbym edycję kompletną z logo ps5, ale to byłoby duplikowanie produktów.

 

BTW, patch 2.1 wprowadził radiostacje na piechotę, ale odebrał jednocześnie szybkie zmienianie stacji pod R1 będąc w aucie. Trzeba przytrzymać i wybierać z listy - regresja trochę ;/

Odnośnik do komentarza

No w tym przypadku tak, 85+85 zł = 25 zł mniej wydatku, no i płytka w ręce, tylko mówię że jak będzie większe promo albo ktoś nie ma takiej oferty na płytkę to może kupić Ultimate.

 

W sklepach na razie fizyczny Ultimate jest za 250-300 zł, ale też może być łatwiejszy do sprzedania kolekcjonerom z czasem, jako że wiadomo jaka jest historia gry (ale tylko patche są na płycie, dodatek i tak tylko w formie kodu).

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Gdyby dlc był na fizycznym nośniku to inna sprawa. I też zależy kto kiedy chce ograć. Ja np. mam zamiar w święta ograć, a podejrzewam, że kolejna promka będzie najprędzej w okolicach drugiej połowy stycznia więc chyba jutro kupię dlc ze stora, a do końca tygodnia ogarnę jakąś używkę z aledrogo jak na pchlim nikt nie wyskoczy z propozycją.

Albo samą podstawkę [spokojnie do końca roku będę miał co ogrywać], a dodatek jak wskoczy lepsze promo.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, _Red_ napisał:

Raczej tak taniej wyjdzie. Ja mam pudełkowego cybera z premiery w steelbooku, dodatek dokupiłem cyfrowo za 99 zł na premierę. Przygarnąłbym edycję kompletną z logo ps5, ale to byłoby duplikowanie produktów.

 

BTW, patch 2.1 wprowadził radiostacje na piechotę, ale odebrał jednocześnie szybkie zmienianie stacji pod R1 będąc w aucie. Trzeba przytrzymać i wybierać z listy - regresja trochę ;/

 

Po skończeniu gierku jest coś tam do roboty jeszcze oprócz tych wyścigów od tej laski i jeszcze z tym szukaniem aut dla tego meksykańca?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Qbon napisał:

@tjery Dzięki, właśnie trochę na to już patrzyłem ale póki co nie bawiłem się tak konkretnie. Widziałem, że do tych modów typu reshade potrzebna często w różnych grach jest zewnętrzna aplikacja reshade.me, nie wiem na razie jak tego używać. Chciałem też zainstalować np moda do wiedźmina 3, która dodaje Geraltowi pelerynę ale była jakaś niezgodność, gra się nie chciała wtedy uruchomić, wiedźmin 3 też jako że to jedna z moich ulubionych gier to już zainstalowany, niesamowicie wygląda wymaxowany z rt. A te mody do CP mają jakiś duży wpływ na wydajność? Bo Ty masz 4090, ja 4080 ale fakt, że na Twoich screenach to w ogóle wygląda tak, że :obama:

 

Te, które Ci zlinkowałem nie mają wpływu na wydajność poza tym od gęstości ruchu, tu musisz zainstalować i sprawdzić, jak ta wersja extreme będzie zbyt obciążająca to można dać tą podstawową, z nią też ruch jest bardzo duży. Jutro popołudniu na PM Ci napisze co i jak z modowaniem ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, tjery napisał:

 

Te, które Ci zlinkowałem nie mają wpływu na wydajność poza tym od gęstości ruchu, tu musisz zainstalować i sprawdzić, jak ta wersja extreme będzie zbyt obciążająca to można dać tą podstawową, z nią też ruch jest bardzo duży. Jutro popołudniu na PM Ci napisze co i jak z modowaniem ;)

Te do cybera pobrałem, faktycznie wygląda kosmicznie, gęstość ruchu wyraźnie większa, na screenach tak nie widać, bo wiadomo, wszystko się zmienia dynamicznie.20231210223957_1.thumb.jpg.75de8dfa484545c650b2ff3d672cafe2.jpg20231210223311_1.thumb.jpg.131f1d2d9f3c63cb24f176ddefc81b1b.jpg20231210222924_1.thumb.jpg.a74f386da974c18b2b32b298b5ce437a.jpg20231210224205_1.thumb.jpg.31980cef2510bdabe33b71c5d3afcf83.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:


Tu to w sumie "chuja widać", bo rozdzielczość tragiczna (screeny jeszcze z PS4), ale nawet eNPeCówę bez majtek przyłapałem kiedyś :sweat:

183dd41355578-screenshotUrl.thumb.jpg.bff2d0f798b29f41a963f53ea7ac8b00.jpg

 

  Pokaż ukrytą zawartość

183dd47118c24-screenshotUrl.thumb.jpg.88e3a493ab75912140a5adff0a623053.jpg


 

Chłopaki, ale ten Cyberpunk wywołuje w was żądze. Takie rozkminy na temat miejsc intymnych postaci z gier?

Spoiler

Aż sam muszę sprawdzić:lul:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...