Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ten moment jest o tyle zjebany, ze jest zwyczajnie za dlugi i sklada sie z tak samo oskryptowanych sekwencji ktore niczego nie wnosza. W ogole dodatek niektorymi misjami sprawia takie wrazenie jak 20 letnie gry typu VTM Bloodlines ktore przedluzane sa na sile jakims podazaniem bezcelowym przez waskie korytarze. Juz pierwsza misja taka byla.

Edytowane przez Il Brutto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Sedrak said:

Kiedy warto zacząć grać w DLC? Zastanawiam się czy nie przejść całej gry i dopiero przed ostatnią finałowa misją ograć DLC? Czy to nie ma znaczenia? Zaznaczę, że to moje drugie przejście gry. 

 

Imho warto zacząć w momencie jak dzwoni Do Ciebie Songbird po misji w Pacifice dla Voodoo Boys. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem z max levelem tuż pod misją "Komu bije dzwon". Z punktu widzenia timeline nadal ma to sens, bo np. w smskach z Panam pojawia się info, że zaczynam nowe zlecenie. Nadal dzieje się to realnie przed skończeniem głównej gry, bo chcemy się "wyleczyć" z relica, stąd ta dystrakcja i rozpoczęcie nowego tropu.
Imho jest to naturalniej zrobione niż w Wieśku, gdzie nagle tuż przed wielkim ratowaniem Ciri lecimy sobie do Toussaint i jesteśmy kilka lat po wydarzeniach z fabuły :f

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie jestem gdzieś tak w połowie gry i zacząłem robić DLC. Był taki moment, że mogłem wykonać misję przy użyciu znajomości Panam i zastanawiam się czy więcej takich motywów jest. A z tego co się orientuję dodatek zmienia zakończenia, więc jeśli je skończę to już tych oryginalnych nie zobaczę? 

Odnośnik do komentarza

Ok. To zmienia postać rzeczy. To będę grał tak jak teraz czyli na chillout. Trochę tu trochę tam. Ogólnie kurczę, ale ta gra jest dobra. Gdyby tak wygląda na premierę to byłoby arcydzieło. 

Zmieniłem styl gry i wrzuciłem wszystko w reflex, opanowanie, technologie i o matko. Odpalam Sandivisten i zabijam połowę przeciwników samymi headami z pistoletu, a później w tłum i zrywem + katanę wykańczam. Piękne po prostu 

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie gram od poczatku, nie chcialem wchodzic w dodatek po dwuletniej przerwie. w sumie nie zaluje, dobrze bylo to odswiezyc w normalnej wersji, czyli ps5/2.0.

 

koncze dodatkowe misje (nie mylic z kontraktami, jest ich za duzo) i kupuje dodatek.

 

szkoda tej zjebanej premiery, sluszny opierdol redzi dostali, ale wielu osobom umknelo jak swietna jest ta gra.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że ja też grałem na premierę, na dodatek na laptopie na low i szczerze mówiąc mocno się wtedy odbiłem. Skończyłem grę, ale miałem kilkutygodniową przerwę, bo kompletnie mnie nie przyciągała. Po zakupie nowego kompa zaczynam od nowa i jest zupełnie inna jakość. Pal licho grafikę, ale wreszcie to wszystko działa, nie wiesza się, nie ma bugów, miasto żyje... Szkoda, że gra rzeczywiście tak nie wyglądała na premierę, był to spory zawód, ale dobrze, że koniec końców ją naprawili. Sporo zapomniałem, więc w sumie to trochę cieszę się tym Cyberpunkiem na nowo, robiąc praktycznie wszystko ;) 

Odnośnik do komentarza

Byczki, jaki jest najlepszy sposob na nabicie kasiory?

 

zaczalem od nowa w wersji ps5 2.0, zrobilem wszystkie zakonczenia i watki poboczne (te z trofeami) ale bez czyszczenia mapy i innych side questow.

 

zaczalem wczoraj phantom liberty (pierwsze wrazenie - WOW, klimat jak ucieczka z nowego jorku z kurtem russelem), poszedlem do netrunnera kupilem ze trzy cztery wypasione hacki i… zjadlo cala kase jaka mialem.

 

a chcialbym kupic pewnie wczepy V generacji itd.

Odnośnik do komentarza

Też gram od początku od chwili wyjścia łatki 2.0, mam już prawie milion na koncie, jestem cały obłożony wszczepami, no może jeszcze nie najwyższej generacji ale nie oszczędzałem specjalnie. Kupiłem też kilka samochódów i ze dwa czy trzy motocykle.

Jak nazbierałem kasy? Sprzedają broń której sporo wypada z lokalnych gangusów. Jak jadę po mieście to zerkam na mapę i jak w pobliżu jest rozróba(misje ncpd) to kasuje delikwentów i zazwyczaj w pobliżu jest automat sprzedażowy i łatwa kasa zarobiona.

Zrób z 10 tych misji przy okazji i Twój problem z kredytami się skończy.

 

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Ölschmitz napisał:

Byczki, jaki jest najlepszy sposob na nabicie kasiory?

 

zaczalem od nowa w wersji ps5 2.0, zrobilem wszystkie zakonczenia i watki poboczne (te z trofeami) ale bez czyszczenia mapy i innych side questow.

 

zaczalem wczoraj phantom liberty (pierwsze wrazenie - WOW, klimat jak ucieczka z nowego jorku z kurtem russelem), poszedlem do netrunnera kupilem ze trzy cztery wypasione hacki i… zjadlo cala kase jaka mialem.

 

a chcialbym kupic pewnie wczepy V generacji itd.

W sumie nigdy nie miałem problemu z kasą, chyba robienie kontraktów najszybciej, albo po prostu masowa sprzedaż lootu, to nie Starfieldz tutaj NPC mają dużo kasy :). 

Tzn. Handlarze NPC :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie polecam sprzedawać itemow. Nie opłaca się, bo materiałów/komponentów do ulepszania zawsze jest mało i ciągle brakuje.

Wystarczy robić kontrakty, wydarzenia policji, a później są generowane zadania kradzieży samochodów i nigdy Wam nie zabraknie kasy. 

 

Edit: Czy w sklepach trafiają się do kupna ikoniczne itemy albo plany?

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Story z dodatku zaliczone, CDP to jest teraz absolutna topka światowa jeśli chodzi o fabuły i prowadzenie historii. Szczególnie wyróżniają się na tle obecnych AAA. Jest dojrzale, gorzko, niekomfortowo i bardzo klimatycznie.

 

Spoiler

Trafiło mi się zakończenie z finałem w stylu survival horroru i uciekaniem/skradaniem się przed Dziką SI (Songbird) :banderas:No ale nie mogłem zdradzić Reeda!

 

Audiowizualnie: rozpierdol. Nuta Podsiadło na napisach to spokojnie w jakimś nowym Bondzie by podeszła. Niestety polski głos Reeda (Mirosław Baka?) trochę się gryzie z postacią.

 

Gameplay ogólnie bez większych zmian, albo ktoś to polubił w podstawce albo nie. Ja poszedłem w noże, rewolwery i ostrza + sandevistan i czuję, że nie ma na mnie hooya w Night City.

 

Dogtown, sidequesty, kontrakty - wszystko dowozi. Tylko te kradzieże fur dla fixera nudne i powtarzalne.

 

No i ogólnie CP 2.0 to zupełnie inna tytuł niż te 3 lata temu. Idealny moment na wejście lub zrobienie calaka.

 

W edycji kompletnej to rewelacyjna gra. I należy być z niej dumnym.

 

 

Edytowane przez jimmyyy8
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...