Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Basior napisał:

Kurde niech wejdzie z XSX naraz i yolo. Cudów nie będzie, ale stabilność jak najbardziej.

No i tak pewnie będzie tylko czy ta gra będzie miała jakiegoś updatea day one pod xsx? Jak nie to tylko te stałe 30 klatek po wstecznej ale jak tutaj kolega sprite pisał wcześniej podobno jest na one x stabilnie. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, MAJOCHEY_PL napisał:

 

To słowo nigdy nie wróży nic dobrego. 

Gość wydaje się ogarnięty no ale wiesz kasy bym mu nie pożyczył także podchodzę z dystansem. Po co mam się potem denerwować jak ludziska w temacie o TLoU2 :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, areka napisał:

Ja niestety zero podjarki grą :/ Jakieś to wszystko co widzę takie mdłe, cukierkowe i mało zachęcające do ogrania. Design też mi nie podchodzi. Wolałbym klimat noir. A tu "dyskotekowe" wszystko jest. Pewnie kupią jak stanieje - za 49 pln. 

czaje twoj punkt widzenia bardzo, ale uwazam ze skala pozwoli aby ugryzli temat szeroko. poza tym nie wierze ze nie zrobia z tego dobrego uniwersum. 

Odnośnik do komentarza

Ja myśle, że gra będzie na tyle duża, że klimatów cyberpunku będzie tutaj kilka. Będą mroczne fragmenty noir gdzie będziemy czuli się jak u Scotta, będzie też pewnie dyskotekowo. 

 

Na razie hype mały, ale pewnie z rozpędzeniem się kampanii będzie szybował w górę. To gra strasznie ambitna i mam nadzieję, że się nie wywróci. Trzeba trzymać kciuki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niestety ale wszystko wskazuje na to ze jednak sie nie uda. CDP ma tylko jedna mozliwosc, dostarczyc mesjasza. Wszyscy oczekuja niewiadomo czego, jakiegos przelomu, no ale umowmy sie co przelomowego moze przyniesc gierka FPP z rozwinieta fabula? Po prostu W3 zawiesil poprzeczke za wysoko jezeli chodzi o kilka kwestii i albo woz albo przewoz i jak dostaniemy gierke na 8/10 to bedzie dla nich porazka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, - V - napisał:

Ja przyznam szczerze, jak lubię cyberpunk to nie jestem jego znawcą i o uniwersum Pondsmitha nigdy nie słyszałem, więc grę będę chłonął jako świeżak. A że Redzi mają bardzo duży kredyt zaufania to ciężko, żebym źle się nastawiał :D

Redzi raczej nie beda przywiazani do wizji Pondsmitha w 100% 

Wiele easter eggow i nawiazan bedzie rozszerzalo cale lore. 

 

btw teraz dopiero dotarla do mnie informacja ze do preorderu daja cyfrowo podrecznik do 2020 i OST

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...