Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie ten detective mode, który nam zaprezentowali to było to słabe jak nie wiem, a tak jak oglądam strim tga i inne urywki gameplay'u to gra wygląda naprawdę dobrze, mimo nielubianego przeze mnie gatunku fps, tak tu to dobrze zagrali. Jest klimacik, bardzo mocne cyberpunkowe miejsca, nanochipy i inne pierdoły, no jest malina.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=r52ARsr8oEU

 

Materiał z Gry-Online powiedział mi tyle, że nie wiem, czy to w ogóle przejdę. 

 

No, więc:

- strzelanie z The Division, coś czego nie znoszę. Pracowałem dawno temu jako tester przy pierwszej części i nie macie pojęcia, ile beki było z ładowania śrutu komuś w głowę, która ciągle stoi na miejscu

- wiedźmińskie postaci przebrane za retrofuturyzm. To przypomina mi trochę filmy polskie z lat 80-tych, takie jak "Gaga-chwała bohaterom". Pod pewnymi względami bardzo dobre, ale... tylko pod pewnymi względami

- samochody z kartonu i jazda z plastiku - naprawdę? Przez tyle lat nie potrafili zrobić lepszej jazdy?

 

Jak śpiewał przed lat zespół CKOD: "tu nie będzie żadnej rewolucji". 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=r52ARsr8oEU

 

Materiał z Gry-Online powiedział mi tyle, że nie wiem, czy to w ogóle przejdę. 

 

No, więc:

- strzelanie z The Division, coś czego nie znoszę. Pracowałem dawno temu jako tester przy pierwszej części i nie macie pojęcia, ile beki było z ładowania śrutu komuś w głowę, która ciągle stoi na miejscu

- wiedźmińskie postaci przebrane za retrofuturyzm. To przypomina mi trochę filmy polskie z lat 80-tych, takie jak "Gaga-chwała bohaterom". Pod pewnymi względami bardzo dobre, ale... tylko pod pewnymi względami

- samochody z kartonu i jazda z plastiku - naprawdę? Przez tyle lat nie potrafili zrobić lepszej jazdy?

 

Jak śpiewał przed lat zespół CKOD: "tu nie będzie żadnej rewolucji". 

 

Inni mówią zupełnie na odwrót. Jazda super, strzelanie zayebiste, postaci tak różnorodne i tak ambitnie wyrzeźbione aż brak słów, design miasta zapiera dech w piersiach.

 

Komu wierzyć? Nie wiem. Podoba mi sie to co widzę. Day One.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Andżej napisał:

rozne relacje roznych youtuberow sie ze soba rozbiegaja

 

skillup chwali model jazdy, a narzeka na braindance.

 

ten ulom z tvgry odwrotnie.

 

panie premierze, jak zyc

 

w kazdym razie prezentacja slaba.

@Andżej - w jednym wszyscy są zgodni - materiał do testów miał w (pipi) bugów. Przez 6 lat nie potrafili zrobić skrawka, który by się do czegoś nadawał. Dokąd zmierzacie?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

@Andżej - w jednym wszyscy są zgodni - materiał do testów miał w (pipi) bugów. Przez 6 lat nie potrafili zrobić skrawka, który by się do czegoś nadawał. Dokąd zmierzacie?

prawda.

 

nalezy sie spodziewac niezlego bug festu na premiere

 

ale wieslawa rozjechalem wszerz i wzdluz po premierze i jakos tych bugow specjalnie nie odczuwalem

 

day one mimo wszystko. prawda tez jest taka, ze oczekiwania sa ogromne i cdp bedzie musial pasc ich ofiara przynajmniej w pewnym stopniu.

Odnośnik do komentarza

Co jak co, ale miasto wygląda obłędnie. Model strzelania podobno nieco wolniejszy, a model jazdy ociężały. O ile strzelanie trzeba samemu sprawdzić, tak model jazdy już widzę, że pudełko przyklejone do drogi. A wystarczyło odpalić GTA V, żeby zobaczyć jak się robi jazdę w open worldzie. Chociaż może to tylko takie wrażenie, ale brak poślizgów dziwnie wygląda.

Do tego ilość różnorodności, SkillUp mówił, że gra dosłownie bombarduje nas nowymi treściami. Grali tylko prolog, pewnie potem akcja zwalnia. Ale im więcej do roboty tym lepiej.

Ten cały brain dance porażka, zgadzam się z nim w tym aspekcie. Zwykły detective mode, ale żeby od razu marnować na niego prawie całą prezentację? Wystarczyło pokazać menu ekwipunku, perki i już byłoby znacznie lepiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedno jest pewne - musi się cud wydarzyć, by The Last Of Us Part 2 nie miało w tym roku Game Of The Year. Cyberpunk raczej rywalem nie będzie. Duchy Tsushimy - być może. 

Po cichu marzę, by 2020 przyniósł jakiegoś nietuzinkowego indyka, który rozbije bank, jak Disco Elysium w tamtym roku, albo coś tak klasycznego i innowacyjnego jednocześnie, jak Control. 

  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...