Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, SebaSan1981 napisał:

Czekają pewnie aż się afro afera z BLM skończy bo pewnie w fabule murzyny będą bite tak jak w tym filmie gdzie koleś złapał złodzieja nygusa, głową, ząbkami do krawężnika... i chrup!


American History X z rewelacyjnym Nortonem - uwielbiam ten film :wub:
 

Spoiler

fb727da5f1e026bd3bb4ea44cad531f7.jpg


Co do przesunięcia premiery CP2077 to mam totalnie gdzieś - jak wyjdzie to kupię, ale hype mam zerowy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że dla niektórych to jest najbardziej wyczekiwany tytuł roku, ale jeżeli na premierę ma być płacz, to lepiej niech siedzą przy tym i wszystko dopieszczą. Już zbyd wiele razy wydawca naciskał na twórców, którzy potrzebowali dodatkowego czasu i kończyli się nie najlepiej. Spokojnie poczekam, plus taki, że ogram już na PS5. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, oFi napisał:

na prawdę ktoś wierzył w to, że ta gra wyjdzie w terminie w dobie covida?

36 minut temu, YETI napisał:

Już zbyd wiele razy wydawca naciskał na twórców, którzy potrzebowali dodatkowego czasu i kończyli się nie najlepiej.

 

f1500c991311f228.jpg

Wszystko przez ten covid i zdalne lekcje chyba :sapek:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, - V - napisał:

I gdzie jest sprite, który pisał, że na home office wyrabiali 150% normy? :D

U niektórych na HO dalej tak idzie. 

W dniu 5.06.2020 o 13:12, sprite napisał:

 więc wrześniowa premiera nie powinna być zagrożona...

No niestety. Mocno liczyłem na wrześniową premierę, a jest jak jest. Info o przesunięciu wyszło w zeszłym tyg, bo wersja na bieda xone jest dalej w powijakach.

6 godzin temu, Andżej napisał:

pewnie maja jakies tam babole w produkcji i sie czaja, bo gra dziurawa jak du.pa amstronga.

Gra nie jest dziurawa i tak jak pisałem wcześniej, wszystko bardzo ładnie chodzi na koxie i prosiaku. Z resztą sami się niedługo przekonacie, jak dziennikarze opiszą swoje wrażenia z hands on gameplayow. Nowy story trailer też przymknie mordę niektórym krzykaczom. Pierwszy z E3 się nawet do niego nie umywa ;) 

 

5 godzin temu, XM. napisał:

Ludzie którzy pracują nad tym tytułem to już chyba myśli samobójcze mają.

Wszyscy z głównego teamu redów w jak najlepszych nastrojach. Nie masz się o co martwić, mają cały czas fun przy kodowaniu tego molocha.

 

6 godzin temu, Basior napisał:

Dobra przyznam się, że głupio myślałem, że jednak nie przesuną. Wydadzą zabugowane, ale wydadzą. Eh mam nadzieję, że chociaż odpali się na xsx od razu w wyższej rozdziałce. Nie oczekuję cudów, ale klatkaż chociaż.

60 fpsów na nowej generacji nigdy nie uświadczysz. Z PCtami będzie cięzko o taki klatkaż w 4k. Betonowe 30 na next genach albo dorzucą performance mode jak w forzie 1080/60(są takie pomysły, ale nie wiadomo czy przejdzie).

Edytowane przez sprite
  • Plusik 4
  • Lubię! 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, sprite napisał:

U niektórych na HO dalej tak idzie. 

No niestety. Mocno liczyłem na wrześniową premierę, a jest jak jest. Info o przesunięciu wyszło w zeszłym tyg, bo wersja na bieda xone jest dalej w powijakach.

Gra nie jest dziurawa i tak jak pisałem wcześniej, wszystko bardzo ładnie chodzi na koxie i prosiaku. Z resztą sami się niedługo przekonacie, jak dziennikarze opiszą swoje wrażenia z hands on gameplayow. Nowy story trailer też przymknie mordę niektórym krzykaczom. Pierwszy z E3 się nawet do niego nie umywa ;) 

 

Wszyscy z głównego teamu w jak najlepszych nastrojach. Nie masz się o co martwić, mają cały czas fun przy kodowaniu tego molocha.

 

60 fpsów na nowej generacji nigdy nie uświadczysz. Z PCtami będzie cięzko o taki klatkaż w 4k. Betonowe 30 na next genach albo dorzucą performance mode jak w forzie 1080/60(są takie pomysły, ale nie wiadomo czy przejdzie).

 

17 minut temu, sprite napisał:

Jak najbardziej. Gra w takich kwestiach nie ma żadnych hamulców. Dawno takiego 18+ świat nie widział.

jeśli to wszystko legit to

KrzD6p.gif

Odnośnik do komentarza
Cytat

CD Projekt Red also confirmed that Cyberpunk 2077 will look better on PS5 and Xbox Series X on launch day. The most interesting news from the call, however, is the confirmation that Cyberpunk 2077 will receive a “more robust” PlayStation 5 and Xbox Series X update next year. This version will be free for those who have purchased Cyberpunk 2077 on the PS4 and Xbox One, thereby somewhat confirming some sort of smart delivery feature for PS5 as well.

Czyli tak jak sądziłem. Od startu nexgenów będzie wsteczna, ale bez cudów. Tak czy siak dla mnie to plus.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Figuś napisał:

Ale gra jest grywalna, pismaki już grają i 25 będą wrzucane preview, tak więc raczej nie jest tak tragicznie jak tutaj niektórzy myślą :yakubu: CHYBA?! XD

 

Jest grywalna, ale wiele elementów jeszcze jest placeholderami a gra na starej generacji tj. na Xbox One S/Fat chodziła na początku roku gorzej niż Wiedzmiń na bagnach na PS4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...