Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Jedno jest pewne - musi się cud wydarzyć, by The Last Of Us Part 2 nie miało w tym roku Game Of The Year. Cyberpunk raczej rywalem nie będzie. Duchy Tsushimy - być może. 

Zależy dla kogo. W moim przypadku FF7R to obecne goty. Czy cp2077 przybije? Zobaczymy a jeszcze przecież Halo Infinite. Szykuje się mega końcówka roku.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jednego tylko nie rozumiem - szaleją na giełdzie, są mocno pewni siebie, opowiadają niestworzone historie. A w dzień sądu, mając nóż na gardle, odwalają prezentację dosłownie "świecąc oczami", do testów dając  Watch Dogs The Division mode (srsly, dlaczego wzięli rozwiązania Ubisoftu, przecież nawet Fallout 4 miał bardziej erpegowe strzelanie). Czy coś jest tam naprawdę nie tak? Przecież dostali mnóstwo kasy, ściągnęli ultra devów. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Mnie to puste miasto przeraża, w takim megapolis to powinny miliony ludzi żyć, zakorkowane ulice non stop, a tu aut pewnie mniej bedzie niz w gta3.
To strzelanie z borderlands i koślawa walka wręcz też nie nastrajają optymizmem.

Dziwi ta bardzo chłodna opinia gościa z GOL, ten serwis zawsze walił konia redom a tu między wierszami słychać takie 7/10.
Gość nawet porównuje grę do W2 niż W3 z tym, że nie czuć gry AAA.
A fakt, że build miał nawet game breaking bugi to też szkoda słów.

 

Studzą hype redzi oj studzą.

  • Plusik 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

No właśnie, Gry-Online to był wręcz ich serwis. 

A wygląda na to, że RED nie tylko mają problemy z optymalizacją, ale... przespali 2 lata tego, co działo się w grach. W zasadzie to Days Gone i Rage 2 na tę chwilę zjadają Cyberpunk, a na giełdzie w cenę akcji wliczony jest sukces na miarę RDR2. Hej, to jest naprawdę wszystko bardzo podejrzane. 

Odnośnik do komentarza

masa ludzi odeszła od cdp po skonczeniu projektu wiesława 3, wiec to co tam sie dzieje aktualnie to nowi utalentowani ludzie, ktorzy zostalu przyciągnięci do projektu marką firmy i tworzą coś nowego od zera.

 

Z jakim wynikiem? To sie jeszcze okaże.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Ja jestem głodny dobrego wysokobudżetowego RPGa, nawet jak będzie to tylko dobra gra skończę i będę czekał na fabularne DLC. Po tym co widzę i czytam wiem ,że będzie to gierka która na maksa mi podejdzie. Chwalą dialogi a same zadania nie są liniowe czyli wszystko to czego oczekuję od RPGa. Wiesiek też nigdy nie miał dobrego systemu walki jednak nie po to grałem w te gierki. Może jedynka miała interesujący system ale skrojony typowo pod myszkę. Także myślę ,że w tym temacie się wiele nie zmieni chociaż miło będzie się zaskoczyć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ukukuki napisał:

A mi się podoba, day one :reggie:


U mnie jest podobnie. :yahoo::drinks: Przecież, jak taki Adam Smasher pojawił się na ekranie, to....

uE7uRDm.gif

:diablo::drag:

Czekam, czekam. Jasne, jak było słusznie zauważnone na poprzedniej stronie - fakt, że do premiery wiele czasu nie zostało, przy grze dłubią lata, a i tak ma sporo błędów nie napawa optymizmem, niemniej przypominam, że Wiesław Trzeci też łatany był miesiącami, co nie przeszkodziło mu być uznanym za jedną z najlepszych gier aktualnej generacji. :wio:
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...