Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Guys - nie zmienia to faktu, że po 6 latach dostaliśmy ledwie grywalny build, który każda inna firma wstydziłaby się chociażby dać do review. 

Więc ja dalej się pytam: o co chodzi? Przecież to ma nagrać w rok od premiery 30 mln kopii. 

gre zaczeli robic po premierze wieslawa 3, a na powaznie zabrali sie za nia po premierze krew i wino

 

2013 to bylo dopiero wizjonerskie pyerdolondo, cgi trailer i nawiazanie kontaktu z majkiem. jednym slowem 1 procent mocy przerobowych.

 

no ale fakt, mamy prawie 5 lat w produckji.

 

a gdzie sie nasz insider sprite podziewa ? nowy trailer mial pozamiatac jaja spod dup.y, a dostalsmy w sumie ok, generycznzy teaser.

 

tez mam wrazenie, ze banka zaczyna pekac. cp2077 osiagnal poziom hypu niemozliwy do spelnienia.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Andżej napisał:

warto w to zagrac ? mowie to jako osoba, ktora nigdy nie grala w zadnego finala :P

Hm ciężko mi powiedzieć. Dla mnie to goty ze względu na to ze gralem o oryginal i ze bardzo mi siadły zmiany fabularne.

 

Fajna opinia skill upa. Tvgry to jakies takie błe. Lubie ich niektore filmy ale recenzje i opinie juz niekoniecznie.

 

W ogole jak słucham to sporo zostalo z wiedzmina. Bijatyki, wołanie plotki/auta, pokomplikowane inventory, questy poboczne z dobra fabulą plus troche jakis wypełniaczy. Mniam.

 

Btw kolekcjonerka zamowiona, czapka jest, książka jakas tez. A gierki nie ma. Pewnie częściowo i tak już im hajs popłynął.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

No właśnie, Gry-Online to był wręcz ich serwis. 

A wygląda na to, że RED nie tylko mają problemy z optymalizacją, ale... przespali 2 lata tego, co działo się w grach. W zasadzie to Days Gone i Rage 2 na tę chwilę zjadają Cyberpunk, a na giełdzie w cenę akcji wliczony jest sukces na miarę RDR2. Hej, to jest naprawdę wszystko bardzo podejrzane. 

Od czasów w3 to nie jest już serwis, który jest za redami - nie zostali zaproszeni na pokaz gry w takim skandynawskim stylu jak inne redakcje i ytberzy. Przecież nawet zaniżyli za to Wiedźminowi ocenę w recenzji ;) Ten kto jest w temacie wie dlaczego GOL chłodno pisze o tej grze

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Starh napisał:

Od czasów w3 to nie jest już serwis, który jest za rzęsami - nie zostali zaproszeni na pokaz gry w takim skandynawskim stylu jak inne redakcje i ytberzy. Przecież nawet zaniżyli za to Wiedźminowi ocenę w recenzji ;) Ten kto jest w temacie wie dlaczego GOL chłodno pisze o tej grze

Wyjaśnij bo pewnie nie tylko ja nie jestem w temacie

 

38 minut temu, Patricko napisał:

Gameplay, bez zbędnego pyerdolenia w tle
 

 

O boniu. Wspaniałość. Leci preorderek <3 Obejrzałem na spokojnie kilka razy trailer, zayebisty jest

Odnośnik do komentarza

W jednym filmie gość mówi, że nie widział 2 takich samych npc, włączam terez film komputer Świat i koleś z tekstem, że npc się powtarzają co chwilę. No ku rwa, serio? Oni nayebani w to grali, że każdy co innego mówi? Chyba nie trzeba być geniuszem gamingu aby ogarnąć czy npc się powtarzają

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...