Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, _Red_ napisał:

Wiecie może, czy kazdy preorder jest ze steelbookiem? Ceneo nie rozróżnia dwoch rodzajow gry, za to np. media markt jasno podaje w tytule, ze dorzuca blachę. 269 zl minus wałczer to calkiem zacne 229 zl za dobre wydanie.

https://www.cyberpunk.net/pl/en/pre-order
 

neonet, empik i mm na stopro dorzucaja sgeelbooki, pewnie w reszcie sklepow by trzeba dopytac albo juz sie rozeszly

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Figuś napisał:

Konsolowego Wieśka też późno pokazali

W sumie nie kojarzę żeby go w ogóle pokazywali. Ale nie dziwię się też specjalnie bo zaraz na df by się analizy pojawiły co mogłoby się przełożyć na sprzedaż a tak pewnie większość ludzi myśli, że to tak będzie wyglądać jak na PC. Ja tam i tak pewnie kupię mimo downgradeu ale po prostu wolę wiedzieć jak to będzie wyglądało bez ściemy. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, 20inchDT napisał:

@_Red_ Jak wpiszę, że mam urodziny jutro to dostanę ten kodzik? :shieeet:

Nie wiem, ale po założeniu nowego konta przyszlo 40 zl w ciagu 3 dni (do wydania na jednorazowe zakupy 240zl lub więcej).

Urodzinowego na swoim koncie chyba nigdy nie dostalem, ale pewnie to wina wylaczonych jakichś zgod marketingowych. Powłączałem co się da i poczekam do nastepnego roku na efekt, bo zmienić daty się nie da ręcznie.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Hum napisał:

Pokazali.

Na krótko przed premierą były dostępne filmy bez kompresji z gampleyem z każdej z platform, w formie pliku do ściągnięcia.

Spoko, wierzę, cudów po cb 2097 się nie spodziewam, jak będzie 8/10 to będę zadowolony. W sumie to chciałbym zobaczyć jakieś urywki z one x, na bazowych to i tak będzie nędza. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...