Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Też dawno nie grałem, trochę posprawdzałem te nowości z 1.5 swego czasu, ale już niewiele pamiętam. Pewnie największy sens miałoby zacząć od nowa, ale no właśnie boję się, że znowu przepadnę na tygodnie. Także na razie sobie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie. Gra się zapisuje po każdym levelu. W sumie, można próbować robić jeden level dziennie. Jak się uda, to dzionek do końca i save. Jak się nie uda, to reset.

 

EDIT:

 

Save-scumming zdaje się działać. Po jednym levelu na dzień. Można resetować zarówno przy zgonie, jak i słabych dropach. Czyli jest szansa na calaka. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2024 o 12:43, Patricko napisał:

Oni chyba i tak coś zmienili, że ten aczik jest dużo łatwiejszy niż był. Nie pamiętam już coś, ale chyba można robić zapis w trakcie mini gierki?

Yup...

image.png.4fed1111d28640c334e20dc82bb21576.png

 

Nie mam wyrzutów sumienia. W życiu bym tego nie skończył na jednym życiu jednym ciągiem. Podziwiam tych, którzy tego dokonali, ale dobrze, że twórca wprowadził "save".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Taki życiowy ten Stardew Valley...

 

Ledwo żonkę zdobyłem i już mi się znudziła. Kręci się tylko w kółko, nic nie robi, nie pomaga, kasy nie zarabia, gada tylko jakieś pierdoły, i jeszcze jest zazdrosna, jak dam kwiatka innej. A oczywiście zanim się wprowadziła, to musiałem chatę wyremontować, bo na mniejszy metraż się nie godziła.

 

Kusi mnie wziąć rozwód i przygarnąć pod dach Krobusa.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pupcio napisał:

Jakaś chujową żeś sobie wziął, moja robiła kawkę i podlewała ziemniory czasami

Boo-hoo, kawkę raz drugi zrobi, czasem jajecznicę. Tymczasem ja ciężko haruję od szóstej rano do późnego wieczora, żeby ona miała dach nad głową i mogła sobie siedzieć w ogródku, lub biegać do miasta na zakupy. Ale nie, to wciąż za mało. Jeszce mi zrzędzi, że bałagan w chacie, ale sama tyłka nie ruszy i nie posprząta. Co dalej? Już i tak się burzy, jak spędzam czas z innymi NPC. Następnie zabroni mi grać w Prairie King, a zamiast tego każe oglądać Living Off The Land?

 

Było zostać singlem...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...