Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten update 1.6 zajebisty, trzeba będzie przysiąść bardziej do SV bo do ostatnio jakoś na to cudeńko nie mogłem znaleźć czasu. A granie w SV wraz z jednoczesnym przeglądaniem książeczki to dodatkowo urlokliwe doznanie, lepsze może być tylko cioranie na handheldzie pod kołderką :teehee:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Grałem w SV na premierę pełen zachwytów, ale to już było lata temu. Teraz patrzę, że 2016 ten temat zakładałem. Ja pierdzielę. :/ Nie ma sensu wracać już do oryginalnego save'a po takim czasie i tylu patchach. Pewnie bym musiał od nowa zagrać, ale to trochę czasu bym musiał zagospodarować.

 

Z tego co widzę, to na PC pierwszy raz patch dodał też nowe osiągnięcia na Steam. Już po samych opisach wygląda na to, że dużo będzie nowości do odkrycia.

 

Trzeba będzie nad nową waifu się zastanowić przy kolejnym przejściu. ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wracajcie do Stardew Valley jeśli Wam życie miłe... :facepalm:

 

Tj. te prawdziwe.

 

Trochę śmiechłem, jak zobaczyłem swoją pierwszą postać sprzed 8 lat, niby-awatar. Kurcze, jeszcze włosy miałem wtedy... :D Trzeba by uaktualnić wizerunek. Ale zacząłem nową grę, co oczywiście skończy się pewnie utratą kolejnych kilkudziesięciu godzin, jak nie więcej.

 

Ale ta gra jest odprężająca.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Miałem wczoraj jakiś nowy event z 1.6 w postaci zielonego deszczu, latem. Na całej mapie powstało mnóstwo krzaków, które po ścięciu dawały dużo mchu, oraz drzew, które jakieś jeszcze nieznane mi wcześniej zielsko dropiło. Nie wnikałem póki co, co z niego da się zrobić. Także w jaskini na farmie dali darmowy dehydrator do grzybków.

 

Dobrze się gra. Tylko czas leci. Tj. ten prawdziwy.

 

Odpaliłem sobie też  Journey of the Prairie King, ciekawy, czy mam jakiekolwiek szanse ukończyć to bez zgonów dla achievementa. No o ile samo przejście gry trudne nie jest, tak achiva raczej sobie odpuszczę. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...