Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Ryo-San napisał:

Sprawdź sobie w takim razie Obra Dinn :cool2: Polecam w opór!

A wracajac do tematu to taka ostatnio mnie naszła myśl że mam już dość zabijania w tych wszystkich grach, dość stresujących i nerwowych rajdów czy meczów PvP. Ciągłych dyskusji o tym czy jednak +0.2% szansy na kryta będzie lepsze niż +2.6% obrażeń od kryta! Chciałem pograć w coś na chillu, na totalnej wyjebce i nawet myślałem o Animal Crossing czy Harvest Moon a tu cyk jakieś Stardew Valley o którym nigdy nie słyszałem i pewnie gdyby nie forumek to bym nie usłyszał a do tego zrobione przez jednego gościa i jak czytam te wszystkie posty to jest OP w chooy. Biere!!!

Tutaj też się zabija ;__;

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.03.2021 o 23:57, Ryo-San napisał:

Sprawdź sobie w takim razie Obra Dinn :cool2: Polecam w opór!

A wracajac do tematu to taka ostatnio mnie naszła myśl że mam już dość zabijania w tych wszystkich grach, dość stresujących i nerwowych rajdów czy meczów PvP. Ciągłych dyskusji o tym czy jednak +0.2% szansy na kryta będzie lepsze niż +2.6% obrażeń od kryta! Chciałem pograć w coś na chillu, na totalnej wyjebce i nawet myślałem o Animal Crossing czy Harvest Moon a tu cyk jakieś Stardew Valley o którym nigdy nie słyszałem i pewnie gdyby nie forumek to bym nie usłyszał a do tego zrobione przez jednego gościa i jak czytam te wszystkie posty to jest OP w chooy. Biere!!!

Tylko Animal Crossing kolego. 

Tez szukałem gierki na chillout, najpierw okolo 90h w SV, ale dopiero w gierce od Nintendo znalazlem święty spokój i brak presji na wynik :banderas:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

To tylko gra video, do tego relaksująca. Nikt cię w niej do niczego nie zmusza nawet nie musisz się bawić w sadzenie, jest łowienie rybek, zajmowanie się zwierzątkami w zagrodzie, złażenie do kopalni, wydobywanie surowców i napieprzanie się z nietoperzami.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, poniedzialek1001 napisał:

Ok. Aha, dodam tylko, bo zapomniałem. W tym roku na wakacje będę miał kilka rzeczy ogólnobudowlanych do zrobienia i innych na ogródku również. Nie żartuję mówię poważnie. Czy to nie będzie za dużo? Jak porobię w życiu realnym, to czy później będzie mi się chciało latać po polu w tej grze również?

 

W sumie dobre pytanie. Czy np. górnik grałby z przyjemnością w symulator górnika? Tak czy inaczej gra jest wybitnie godna polecenia.

Odnośnik do komentarza

Nie widzę przeciwwskazań. Widziałem raz komiks, że typek od budowlanki kończy pracę i idzie do domu pograć i odpala jakiś Construction Simulator. Sam mam znajomego kolejarza co czasem sobie pociupie w Train Sim ale wracając do tematu Stardew to nie symulacja a gra ze swoimi własnymi założeniami.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Meanthord napisał:

 

W sumie dobre pytanie. Czy np. górnik grałby z przyjemnością w symulator górnika? Tak czy inaczej gra jest wybitnie godna polecenia.

To nie jest ten sam kaliber. Gdyby jeździł zawodowo autobusami, to może granie po pracy w Bus simulator nie byłoby najprzyjemniejsza rzeczą na świecie, ale w tym wypadku?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...