Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Mevek jeśli oglądałeś to śmiało możesz nam streścić :)

Pythonselkan wierzy , iz DS to naprawdę jest 

Silent Hill, byc moze z pod tytułem Death Stranding. Wszystkie materiały ktore przedstawia, maja połączenie z P.T. Inna z tez mówi, ze gra byc może śmiga na 2 silnikach Fox/Decima. Kazdy dla innego świata, bo jak wiemy SH ma ich dwa. Nawiązań jest wiele. Ponoć do projektu Kojima zatrudnił byłego pracownika "Team Silent", który jakiś czas temu wrzucił screen ze skasowanego projektu kolejnej części SH w niskiej rozdzielczości, zęby nie było widać, co jest w nim zawarte. Z tej fotki jest co najmniej kilka podobieństw do P.T oraz DS. Głowa, az boli od tego, bo juz sam nie wiem, czy Kojima odszedł od Konami, czy robią z nas troli. Troche dziwne to przyznam. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Swoją droga nakreślenie zupełnie nowych bohaterów będzie dla niego dość sporym wyzwaniem. Chciałbym, żeby fabuła była tak samo zwariowana jak w MGS 2. Byłoby o czym rozmawiać na forumku :obama:

 

 

 

+ tona easter eggów

+ jednak jestem za grami korytarzykowymi, fabuła jest bardziej sycąca

Odnośnik do komentarza

OMG, obejrzałem (co ja robię ze swoim życiem...)...

Najlepsze jest to, że Kojima pewnie nie ma żadnych pomysłów, po prostu powrzucał masę losowego goovna milion lat przed premierą i czeka, aż całe L O R E stworzą za niego tacy goście jak YongYea. On to później poskłada do w miarę sensownie i będzie się woził, jakim to jest geniuszem :)

 

Ale tak serio - ma ten "chińczyk" łeb, można mu sporo zarzucić, ale umiejętność abstrakcyjnego myślenia jest u niego mocno rozwinięta - uwielbiam te wszystkie smaczki i easter-eggi z MGSów, więc liczę na sporo mindfaków w Death Stranding.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Death Stranding? Kupie jak juz wszystkie odcinki wyjda (ma byc podobno w odcinkach XD) i w wersji goty. Drugi raz mnie juz Kojima trailerami w butelke nie nabije.

 

Pewnie bym zrobił tak samo, jednak cierpie na KojimoFANatyzm i wezme dayone jak zwierze :ragus:

 

 

Chyba KojimoFANautyzm :ragus:

 

A Chińczyk już chyba sam nie wie co tworzy, co jakiś czas czytam kwiatki pokroju:

 

 

 

Whatever it is, it’s gonna be pretty convoluted. Mads Mikkelsen, who plays Death Stranding’s antagonist, has said he can’t talk about the plot yet – and doesn’t understand it anyway.

https://www.vg247.com/2016/12/07/death-stranding-makes-no-sense-to-mads-mikkelsen-but-hes-enthusiastic-about-very-brilliant-kojima/

 

 

 

Let's say the character goes in an Italian restaurant. Who the character meets going into the restaurant, what he will be eating, all those details are decided, are set. What we're working on right now is what kind of table will be there, what kind of specific details will be there, what's on the specific menu for this restaurant.

http://www.cinemablend.com/games/1653249/hideo-kojima-tried-to-explain-death-stranding-and-now-were-even-more-confused

 

Albo będzie gra dla najwyższej klasy albo kolejny obiekt dla kpin, coś tak przeczuwam.

Odnośnik do komentarza

mgs3? to ty nie pamietasz tego, czym mialo byc mgs3 przed premiera, z godnie z zapowiedziami i wywiadami z szopenhauerem gamingu? nawigowanie przy pomocy gwiazd na niebie, jedzenie weza w czasie rzeczywistym? kojima juz w 3 obiecymwal cuda na kiju. oczywiscie trojka byla swietna, ale do idealu jak dla mnie zabraklo jej zmodernizowanej mechaniki sterowania na wzor pozniejszego peace walkera, wiekszych terenow i inwentarza (plecaka)  w czasie rzeczywistym

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mgs3? to ty nie pamietasz tego, czym mialo byc mgs3 przed premiera, z godnie z zapowiedziami i wywiadami z szopenhauerem gamingu? nawigowanie przy pomocy gwiazd na niebie, jedzenie weza w czasie rzeczywistym? kojima juz w 3 obiecymwal cuda na kiju. oczywiscie trojka byla swietna, ale do idealu jak dla mnie zabraklo jej zmodernizowanej mechaniki sterowania na wzor pozniejszego peace walkera, wiekszych terenow i inwentarza (plecaka)  w czasie rzeczywistym

 

Niestety byłem jeszcze takim gówniakiem, że nie śledziłem branży na tyle by wiedzieć co kojima naściemniał. 

 

Kojima po prostu umie sprzedać swoje gry, kładzie poprzeczkę tak wysoko, że wszyscy poźniej zapominają o różnych rzeczach, które naobiecywał. Z MGS4 nie było inaczej. Jak właczyłem pierwszy raz to szczena mi opadłą. Pokazanie LORE uniwersum poprzez reklamy telewizyjne? Nikt wczesniej tego nie zrobił. Albo głowny protagonista w talk show. 

Następnie OctoCamo, czołganie się na plecach, dużo nostalgi do jedynki, znane motywy i łykasz wszystko jak młody pelikan z pełnymi kolanami.

Odnośnik do komentarza

 

mgs3? to ty nie pamietasz tego, czym mialo byc mgs3 przed premiera, z godnie z zapowiedziami i wywiadami z szopenhauerem gamingu? nawigowanie przy pomocy gwiazd na niebie, jedzenie weza w czasie rzeczywistym? kojima juz w 3 obiecymwal cuda na kiju. oczywiscie trojka byla swietna, ale do idealu jak dla mnie zabraklo jej zmodernizowanej mechaniki sterowania na wzor pozniejszego peace walkera, wiekszych terenow i inwentarza (plecaka)  w czasie rzeczywistym

 

Niestety byłem jeszcze takim gówniakiem, że nie śledziłem branży na tyle by wiedzieć co kojima naściemniał. 

 

Kojima po prostu umie sprzedać swoje gry, kładzie poprzeczkę tak wysoko, że wszyscy poźniej zapominają o różnych rzeczach, które naobiecywał. Z MGS4 nie było inaczej. Jak właczyłem pierwszy raz to szczena mi opadłą. Pokazanie srol uniwersum poprzez reklamy telewizyjne? Nikt wczesniej tego nie zrobił. Albo głowny protagonista w talk show. 

Następnie OctoCamo, czołganie się na plecach, dużo nostalgi do jedynki, znane motywy i łykasz wszystko jak młody pelikan z pełnymi kolanami.

 

 

to prawda. co by nie bylo to kazda zapowiedz kojimy I mokre majty. ja sie jaralem tak kazdym zapowiedzianym mgsem od 2 az do 5 I z death stranding bedzie to samo. kojime to jak raz sie przycpa, to potem ciezko odstawic, nie ma sie co sie ludzic. mimo wszystkich argumentow przeciw, lapy sie trzesa jak u narkomana.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...