Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Ostatnie wydarzenia, krótka wycieczka po Kojima Studio, IGN i BBC odwiedziły Japan, pokazany jest min. "‘Glass Room"
 



 


kojima_productions_studio_1.jpg
kojima_productions_studio_2.jpg
kojima_productions_studio_3.jpg
kojima_productions_studio_4.jpg
kojima_productions_studio_5.jpg


 
- studio może pomieścić około 100 osób, Kojima nie podał ile pracuje w tej chwili, ale można założyć że jest tyle lub będzie w krótkim czasie
- Del Toro nie pracuje przy grze z Kojimą, udziela tylko swojej postaci
 

"Jestem w to zaangażowany tylko jako postać. Pan Kojima zadzwonił do mnie i powiedział "chcę, żebyś był postacią w grze", a ja odparłem: "chętnie". Omówił mi ogólnie jego pomysły, żebym mógł zrozumieć charakter tego bohatera, ale oprócz tego nie jestem w ten projekt ani trochę zaangażowany pod względem kreatywnym.
To jest w całości gra Kojimy. Myślę, że okaże się fantastyczna. Ale to on i jego pomysły, ja jestem tylko marionetką w jego rękach. Mój udział w produkcji ogranicza się do roli cheerleadera jego pomysłów i do bycia komputerowo skanowanym przez długie godziny. To tyle" - powiedział Del Toro.

 
http://www.ppe.pl/news/48885/guillermo-del-toro-nie-bierze-udzialu-w-tworzeniu-death-stranding.html
 
- W tej chwili w studio przebywa także Matz Mikkelsen, można założyć że chodzi o produkcję gry, a nie po prostu wycieczka
- W KojimaPro pojawili się także w tym tygodniu Mark Cerny z Andrew House
- w końcu rozpoczeła się normalna produkcja gry
 
C3AXhZyXgAAKYWz.jpg
C3Ku-7dUYAEVoz7.jpg
C27Ti-QVIAEJVqn.jpg

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie tylko do 2020 jeszcze sporo czasu i mam wrażenie, że w grę zagramy dopiero na ps5.

 

Pan Kojima zapytany na TGS we wrześniu 2016 o premiere, powiedział że przed olimpiadą czyli 2020 i doprecyzował, że przed wydarzeniami w filmie Akira - 2019. Obstawiałbym że celują w premiere na 2019, ale to dopiero wczesny etap prac nad grą wiec różnie może być.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Na RTX Australia został zaproszony Pan Kojima z panelem.
 
C3zFMk5UkAA7pnB.jpg


W zasadzie nadal nic konkretnego, ale przesłuchałem to wrzuce najciekawsze:

- oba trailery na końcu zawierają kawałki układanki, ale nikt ich jeszcze nie połączył (chodzi o reddity i gafy)
- wybierając DECIMA Kojima celuje w foto-realistyczną grafikę, muszą zmienić sporo narzędzi w silniku gry
- gra jest na takim etapie produkcji, gdzie mają stworzony już kawałek świata, po którym można się przejść, duży draw distance
- zapytany o premiere gry powiedział, że zawsze stara się trzymać terminów, ma wyznaczony termin z Sony, ale nie może go teraz podać
- termin na stworzenie gry pozytywnie wpływa na niego, nie czuje presji
- data wydania zostania podana, gdy przyjdzie na to czas, pewnie na jakimś E3
- drugi trailer potwierdza jeszcze raz, leciał w czasie rzeczywistym z PS4 Pro
- zapytany czy gra nie zostanie wydana przypadkiem na PS5? Nie, gra zostania wydana na PS4 zgodnie z terminem
- nie będzie to horror game
- gra będzie bardzo duża
- będzie dużo wątków humorystycznych
- Norman Reedus zgodził się wziąć udział w grze, nie wiedząc nawet za dużo o czym będzie gra

 

Gdyby jednak ktoś chciał sam posłuchać 5.00-6.30h

https://www.twitch.tv/videos/119480807\

 

A tu jeszcze Pan Kojima groupies :shieeet:

 

C3zdHhSUkAAcw-A.jpg

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

http://www.dualshockers.com/2017/02/04/kojima-explains-chose-sony-playstation-gives-100-creative-freedom/

 

Any other company would have probably been against showing Norman Reedus naked in the first trailer of Death Stranding, according to Kojima-san. Normal companies would probably be concerned with the content of that trailer, but Sony accepted it, and that’s an example of the mutual trust between PlayStation and Kojima Productions.

 

Goła dupa Reedusa dowodem ścisłej współpracy pomiędzy Kojima Productions a Sony Interactive Entertainment.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...