Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to będzie za gra. Ale te zwiastuny są tak intrygujące, że chce się to już dostać w łapska. Tylko aby koima się nie rozwodnił jak w przypadku mgsV, który był dobrym stealts sandboksem, ale słabym mgsem. Tu mam nadzieję na więcej fabuły i filmów bo klimatem miażdży.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi to przypomina troche połączenie Marsjanina i Interstelar, nadal nic nie wiadomo XD

Myślałem, że Kojima pokaże damską postać na nowym trailerze, ale jednak nadal ją ukrywa.

Ciekawe może gameplay w czerwcu na E3, bo PSX zobaczymy jeszcze raz ten sam trailer.

Premiera i tak jeszcze daleko, jakiś 2019-2020

Odnośnik do komentarza

Co trailer to coraz dziwniejszy, ale trzeba Panu Kodżimie  przyznać, ze zapowiedzi to on robi piekne, tylko niech nie będzie tak, ze wszystkie przerywniki pokaze przed premiera gry jak to było z MGSV. Kolejna sprawa jest taka, ze chyba stracilem nadzieje, ze to będzie SH pod inna nazwa, a może to jakiś dziwny miszmasz gatunkowy? nie wiem, ale ta gra z pewnoscia prędko nie wyjdzie, koncowka generacji albo cross gen z ps5.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Homer S napisał:

to napewno będzie jakiś action adventure (na skradanke raczej sie to nie szykuje), pytanie tylko czy pier.dolnie open worldem czy nie. w TPP średnio mu to wyszło.

 

 

Było info już, że to open world niestety. Ale teraz po sukcesie Zeldy pewnie wszyscy będą się na niej wzorować, więc może te otwarte światy w najbliższych 2-3 latach nie będą takie złe.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kre3k napisał:

 

 

Było info już, że to open world niestety. Ale teraz po sukcesie Zeldy pewnie wszyscy będą się na niej wzorować, więc może te otwarte światy w najbliższych 2-3 latach nie będą takie złe.

No tak, bo Zelda to pierwsza gra z open worldem ,która odniosła sukces :yao: 

I też nie wiem, co jest rewolucyjnego w Zeldzie, żeby nagle Kojima miał to aplikować do Death Stranding.

Odnośnik do komentarza

zelda jest wspaniala ale narracja fabularna w niej lezy, narracja lezala tez (choc nie w takim stopniu ale tez sporym, choc na tle poprzednich czesci to juz tragicznym) w mgs5 to niech juz kojima nic nie kopije z nowej zeldy i da gre, w ktora bedzie sie i swietnie gralo i swietnie sledzilo wszystkie zawilosci fabularne

Odnośnik do komentarza
Gość mate5
27 minut temu, nobody napisał:

jesli ma to byc jednak sensownie i naukowo wytłumaczone (no na pewno się uda

 

Ludzie se eksperymentowali, przyszły czarne typeczki z innego wymiaru, cza chronić bobaska bo jedyne źródło energii i przetrwania ludzkości, pa jakie te czarne typeczki straszne, o! okazało się te stworki sa w sumie takie dobre nawet, a czlowiek zly z ta smoła i benzyną

 

A poważnie to jest jaranko.

Odnośnik do komentarza

może motyw z tym dzieciakiem to takie nieoficjalne nawiązanie do końcówki Odysei 2001 :v

 

ale serio wolałbym czyste surrealistyczne (pipi) w szatach pseudo s-f niż jakieś naukowe wyjasnienia z dupy

 

no i żeby gameplay oraz story dały jednocześnie radę ale chyba za dużo wymagam od tego pana

 

 

Edytowane przez nobody
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cerny właśnie oznajmił, że cała lokacja z trailera jest w pełni grywalna i jej ukończenie zajęło mu 5 godzin. Koijma dodał, że elementy z trailera również są grywalne (pływanie). 

 

Ogólnie idą z developingiem jak burza, więc rok 2019 jest jak najbardziej prawdopodobny. Na e3 100% zobaczymy gameplay.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...