Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Kron997 napisał:

Japoński trailer pokazuje kilka nowych scen względem europejskiego

 

 

te złote wyrastające dłonie z ziemi jak grzyby :obama:  Nie wiem co Kijimba ćpie ale to jest dobre. 

 

Edit: ten glut dziwadło atakujące Normana kojarzy mi sie z potworem z trailera PT, z tym co przyciągał sie ogromną ręką przez korytarz

Ciekawe czy z tym czarnym czymś będziemy tylko walczyć w jednym świecie, bo po trailerze wydaje sie, ze jeżeli zginiemy, to przenosimy się w czasie do I WS. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Nie nudny, tylko „wyglada na nudny”. :) Zaskakuje mnie Twoje zdziwienie w tej materii gdzie obecna generacja nie raz dostarczała MEHsjasze.

 

No ale ja nie twierdzą, że to będzie mesjasz. 

Jednak jest to nowe, duże (AAA) singlowe ip od pana, który jednak „maczał” paluszki w kilku kozakach, więc jestem bardziej optymistą niż narzekaczem. 

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zobaczycie, że będzie petarda. Mam nadzieje, że w wielu kwestiach przełomowa. Kojima ma więcej swobody w Sony, więc fabularnie dostarczy to w czym jest najlepszy (i można to lubić lub nie), a o gameplay raczej się nie boję - przecież ten element w V był genialny i najlepszy z całej serii. Jestem cholernie zaintrygowany. Tęsknie za codec'iem i spokojnym wsłuchiwaniem się w świetne dialogi, ale tutaj będzie na pewno sporo spokojnego łażenia po Moon'ie, więc okazja ku temu będzie. Kolejna z niewielu gier, które zapewne przytulę day1, bo cóż mam słabość do chińczyka, mimo, że mocno nadwyrężył moje zaufanie po fantomowym bólu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ja (pipi)ę, to forum jest w 2019 coraz gorsze. Typy po kilkunastu sekundach oceniają cały gameplay XD Pokazują wszystko? ALE BEKA W TRAILERACH CAŁOM GRE POKAZALIXD Pokazują tylko część, odpowiednio dawkują, nakręcają? ALE BEKA NIC NIE POKAZUJOM JAK JA MAM WYDAĆ 250 ZŁOTYCH NA TO SKANDAL. I tak w praktycznie każdym temacie nowej gry. Ze skrajności w skrajność.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
3 minuty temu, Kalel napisał:

@Rozi

fd2.jpg

 

dlatego opinie forumka to trzeba brać z (pipi)sko dużą szczyptą soli.

Ja mam wyjebane na to ogólnie, ale czyta się takie tematy jak jakiś ściek. Gracze A.D. 2019.

 

inb4 TY BYŚ WSZYSTKO ŁYKAŁ CO CI PRODUCENCI DAJĄ, FANBOJ SONY, BEKA Z CB

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
10 godzin temu, Wredny napisał:


Ale coś mi się wydaje, że przez ten fragment z 2:19 to będzie dym na Polygonach itp i pójdzie cenzura. Kojima chyba nie jest świadom wszechobecnego SJW...

 

  Ukryj zawartość

release-the-homo-demons.jpg

 


dałem się zbaitować?

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, XM. napisał:

Biorę wersję z bobasem. XD

Jak uda Ci się ją dostać, były spore problemy u nas w kraju z limitką Horizon, Sekiro i o Nier nie wspominając. 

Reka z MGS V w wersji japońskiej była w skali 1:1, na pozostałe rynki już mniejsza, tu może być podobnie, dostaniemy mniejszy "słoik". 

Edytowane przez YETI
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 godziny temu, XM. napisał:

Wiem - zaraz przyjdzie raven albo bluber i będzie ścisk doopy BO NIE POZWALAM HEJTOWAC ale w tym poście nie oto chodzi. 

 

No i widzisz i przyszedłem. Było wywolywać wilka z lasu? 

 

3 godziny temu, XM. napisał:

ale serio ostra sinusoida tu jest grana - jeden Goty a drugi gierka za 100 od zydka. 

 

Wow, no ku,rwa odkryłeś prawidła internetu 

 

3 godziny temu, XM. napisał:

Trochę beka, ze w dzisjeszych czasach jak na trailerze/gameplayu nie pokażesz wszystkich nowinek systemowych to jesteś yebany jak psa

 

Wydaje mi się, że chodzi o to, że po pokazie tego gameplayu widać po prostu to samo co w każdej innej współczesnej grze AAA czyli: mix akcji, skradania i strzelania, które przypomina drewno z MGS 4 i być może ale tylko być może ludziom, którzy wypowiadają się negatywnie nie chodzi o to żeby Kojima pokazał walkthrough i jakieś dokumenty mówiąc o tym co w tej grze jest takiego zayebistego, ale sam byłem świadkiem jak ludzie tutaj wrzucali twitty, że gameplay jest niesamowity i czegoś takiego jeszcze nie widzieli (jasne jest szansa, że ogólny koncept tej gry wywróci do góry nogami wszystko co do tej pory widzieliśmy - nie mówię, że nie) i po prostu po kapiszonie w postaci tego trailera może poczuć się oszukanym? Kwestia oczekiwań, mnie ta gra od samego początku raczej nie grzała bo trailery były jakie były, nie jestem wyznawcą Kojimy (chociaż lubię jego gry) więc cięzko mi się jarać na ślepo po prostu zbiorem ciekawych postaci, których swoją drogą jestem fanem bo Mads to jeden z moich ulubioncych aktorów tak samo jak Refn jest jednym z moich ulubionych reżyserów młodego pokolenia ale to nie wystarcza w przypadku gry wideo, ale na spokojnie czekam co pokaże i czy jego postac jako reżysera gry bez wsparcia tony utalentowanych ludzi z Konami (bo nie zapominajmy chociażby o tym, że to jak wyglada i jak się grało w MGS V jest zasługą developerów w Konami) utrzyma się na tym legendarnym dla niektórych poziomie ale na ten moment nie czuje w stosunku do tego projektu nic bo no sorry nie mam już 12 lat żeby być rozyebany tym, że fabuła wydaje się zagmatwana i tym, że Kojima nas baituje, sorry miał swój czas przy okazji premiery MGS V - zyebał (on czy Konami to już nieważne) i teraz po prostu raczej musi się zrehabliitować w moich oczach. Bardzo mi się podoba klimat tej gry, widoczki są imponujące, wykonanie postaci i ciekawy koncept to na pewno spory plus pytanie jak się w to będzie grało bo tak jak pisałem, sekcje gameplayu nie wyglądają dobrze. 

 

Jednym zdaniem podsumowując fajnie, że się jaracie, ale uszanuj tez zdanie innych, że nie każdy tak psychotycznie podchodzi do twórczości Kojimy (czy jakiegokolwiek twórcy) bo po prostu milan w tym temacie jezdzie po każdym, kto nie jara się z nim i chyba utracił już kontakt z ziemią i zgubił zdolność do oceny rzeczywistości. 

 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
19 minut temu, milan napisał:

Lzesz jak pies.

 

To ja tutaj wspomnialem o tym ze nie widac tego wow o ktorym mowiono na twitterze.

Jestem po prostu optymistycznie nastawiony a borsuki z gamepassa sie osmieszaja.

 

Jesteś bardzo agresywnie nastatwiony w tym temacie, co post to widze, że piszesz że ktoś pisze bzdury, łże albo porównujesz coś tam do asasyna, pudzianów a teraz coś o gamepassie - dziecinada, czuje się jakbym wrócił do czasów przed premiera Killzone 2 gdzie też grupka psychofanów tej gry po trailerze chciała zjeść każdego kto podchodził na chłodno. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
3 godziny temu, XM. napisał:

Trochę beka, ze w dzisjeszych czasach jak na trailerze/gameplayu nie pokażesz wszystkich nowinek systemowych to jesteś yebany jak psa. Już niektórzy mogliby zejść na ziemię bo te posty, ze od Pana (xD) Kojimy po MGS1 trzeba wymagać większej rewolucji są nie do czytania - ile mozna. Co za stare korva dziady i ciągle zycie w latach 90.

I nie, nie bronie tego fragmentu, bezpiecznego fragmentu, który nic nie zdradza, ale serio ostra sinusoida tu jest grana - jeden Goty a drugi gierka za 100 od zydka. 

 

Wiem - zaraz przyjdzie raven albo bluber i będzie ścisk doopy BO NIE POZWALAM HEJTOWAC ale w tym poście nie oto chodzi. 

No sorry, ale właśnie tak brzmi twój post - nie narzekaj tylko czekaj potulnie na gierkę. :) 

 

Smutna prawda jest taka, że jak zwykle skrytykujesz gierke na Playstation to przylatują wyznawcy marki i robią szambo bo ktoś MA INNE ZDANIE od nich. Już nie mówiąc o tym, że jak zwykle przekręcają wypowiedzi bo czytali je po łebkach. :reggie:

 

Bartek bardzo ładnie to ujął zresztą:

 

28 minut temu, _Be_ napisał:

Wydaje mi się, że chodzi o to, że po pokazie tego gameplayu widać po prostu to samo co w każdej innej współczesnej grze AAA czyli: mix akcji, skradania i strzelania, które przypomina drewno z MGS 4 i być może ale tylko być może ludziom, którzy wypowiadają się negatywnie nie chodzi o to żeby Kojima pokazał walkthrough i jakieś dokumenty mówiąc o tym co w tej grze jest takiego zayebistego, ale sam byłem świadkiem jak ludzie tutaj wrzucali twitty, że gameplay jest niesamowity i czegoś takiego jeszcze nie widzieli (jasne jest szansa, że ogólny koncept tej gry wywróci do góry nogami wszystko co do tej pory widzieliśmy - nie mówię, że nie) i po prostu po kapiszonie w postaci tego trailera może poczuć się oszukanym? Kwestia oczekiwań, mnie ta gra od samego początku raczej nie grzała bo trailery były jakie były, nie jestem wyznawcą Kojimy (chociaż lubię jego gry) więc cięzko mi się jarać na ślepo po prostu zbiorem ciekawych postaci, których swoją drogą jestem fanem bo Mads to jeden z moich ulubioncych aktorów tak samo jak Refn jest jednym z moich ulubionych reżyserów młodego pokolenia ale to nie wystarcza w przypadku gry wideo, ale na spokojnie czekam co pokaże i czy jego postac jako reżysera gry bez wsparcia tony utalentowanych ludzi z Konami (bo nie zapominajmy chociażby o tym, że to jak wyglada i jak się grało w MGS V jest zasługą developerów w Konami) utrzyma się na tym legendarnym dla niektórych poziomie ale na ten moment nie czuje w stosunku do tego projektu nic bo no sorry nie mam już 12 lat żeby być rozyebany tym, że fabuła wydaje się zagmatwana i tym, że Kojima nas baituje, sorry miał swój czas przy okazji premiery MGS V - zyebał (on czy Konami to już nieważne) i teraz po prostu raczej musi się zrehabliitować w moich oczach. Bardzo mi się podoba klimat tej gry, widoczki są imponujące, wykonanie postaci i ciekawy koncept to na pewno spory plus pytanie jak się w to będzie grało bo tak jak pisałem, sekcje gameplayu nie wyglądają dobrze. 

 

Jednym zdaniem podsumowując fajnie, że się jaracie, ale uszanj tez zdanie innych, że nie każdy tak psychotycznie podchodzi do twórczości Kojimy (czy jakiegokolwiek twórcy) bo po prostu milan w tym temacie jezdzie po każdym, kto nie jara się z nim i chyba utracił już kontakt z ziemią i nie utracił zdolność do oceny rzeczywistości. 

 

 

 

 

Jestem przekonany, że jakby ta gra była multiplatformą nie od Kojimy to z gry by była toczona beczka w temacie przez 90% użytkowników. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, _Be_ napisał:

 

Jesteś bardzo agresywnie nastatwiony w tym temacie, co post to widze, że piszesz że ktoś pisze bzdury, łże albo porównujesz coś tam do asasyna, pudzianów a teraz coś o gamepassie - dziecinada, czuje się jakbym wrócił do czasów przed premiera Killzone 2 gdzie też grupka psychofanów tej gry po trailerze chciała zjeść każdego kto podchodził na chłodno. 

Juz powaznie ZM bartus. W zamian zapomnimy o twoich bzdurach i pozwolimy ci sie cieszyc gra po premierze jak dziecku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...