Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
2 minuty temu, milan napisał:

 

Podoba mi sie ten wniosek po paru minutach gameplayu, to moja ulubiona cześć tej wypowiedzi.

Suteq nie zmieniaj się.

Dwa gameplay trailery, na dwóch ciągle to samo. No pewnie 90% aktywności z gry ukrywa przed światem. :) 

 

Może kogoś jara łażenie bez celu po pustym świecie przez 10h, mnie nie. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, suteq napisał:

Dwa gameplay trailery, na dwóch ciągle to samo. No pewnie 90% aktywności z gry ukrywa przed światem. :) 

 

Może kogoś jara łażenie bez celu po pustym świecie przez 10h, mnie nie. 

 

Bardzo sie ciesze, że nie pokazał wszystkiego co zaoferuje DS. Więcej do odkrywania. 

Odnośnik do komentarza

Wiadomo nie od dzis, ze we wszechswiecie nie przetrwa jednostka. Licza sie tylko pary, grupy, cale gatunki, ktore ze soba wspolpracuja. Wydaje mi sie ze tutaj tym wlasnie bedzie watek przewodni gry.

Cos w stylu polaczenia sil w obliczu zaglady

 

Fabularnie moze byc dobrze, ale tu chodzi tez o gamplay, a ten mnie nie porwal. Jezeli bedzie jeszcze wiecej budowania bazy niz w MGSV to zezre mnie nuda. Licze na wiecej akcji, ktorej nie bylo za wiele -  jakies patrole, troche uciekania, nawet strzelanie bylo.

 

P.S

Kiedy patrol wypatrzyl Sama brakowalo im wykrzyknika :lapka: 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kron997 napisał:

 

No w końcu! Dzięki :D wpisałem „strand” w translate, pasmo najbardziej mi pasowało jako sygnał - nawiązuje do wszechobecnego „connect”, ”isolated”, ”ludzie nie są stworzeni do życia w samotności”. Taka tam moja luźna i pokraczna interpretacja :P

 

No i w świetle powyższego wychodzi na to, że byłeś najbliżej. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ale czego wymagasz od starych pierdów znudzonych życiem i gierkami? Przecież tu takie pantofle so, którzy często chwalą się zacieszem przy prasowanku majt od starej :ragus: 

 

Zapowiada się ciekawa wizja Hideo, której ze świecą szukać w grach AAA ale cisnąć trzeba dalej bo forumek to forumek. ^^

Odnośnik do komentarza

Ale wiesz @XM. niektorzy chcieliby wiedzieć nieco więcej o grze zanim wydadzą 250 zł ;) wyznawców Kojimy nie trzeba przekonywać, ale jest duża grupa wciąż wahających się graczy która jest zainteresowana tytułem ale wciąż nie wie czym on jest i nie ma co się dziwić że teraz trochę kręcą nosem.

 

Gdyby powstało jakieś demo albo trial to pewnie byłoby po problemie, bo każdy zaintereosant by sobie sprawdził czym jest gra, a Kojima dalej kręcił swoje trailery.

 

Co do gry to podoba mi się implementacja multiplayera, jeśli będzie się to opierac na shared worldzie gdzie randomowo spotykamy graczy w czasie swojej wędrówki jak w Journey np. To może to być to coś co fajnie wzbogaci i pogłębi doświadczenie

Odnośnik do komentarza

Kurde nie wiem co myśleć o tej grze.. jakieś psychodeliczne klimaty, fabuła pewnie będzie tak pokręcona jak w ostatnim MGS:TPP :philosoraptor:

Kilka zdumiewających motywów jak na przykład dziecko w szklanej cybernetycznej macicy, żołnierze-zjawy.    

  Oj czuję że będzie się fabuła tej gry niektórym śniła po nocach. Pre-ordera nie składam choć kusi ale głosuję portfelem i zobaczę czy warto kupić po premierze.

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, balon napisał:

Ale jak? przecież już wiadomo, że nudny gameplay i cały czas robimy to samo.

Kto tak pisał?

 

moim zdaniem to niepoważne oceniać całą grę po tak krótkich i nielicznych fragmentach

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, suteq napisał:

Na stan dzisiejszy w ogóle nie mam zamiaru w to grać bo wiem, że się zwyczajnie zanudzę przez robienie ciągle tych samych, schematycznych, aktywności

 

@ASX jak widać dużo pokazali jak takie wnioski się pojawiają. 

Odnośnik do komentarza

Japoński trailer pokazuje kilka nowych scen względem europejskiego

 

 

te złote wyrastające dłonie z ziemi jak grzyby :obama:  Nie wiem co Kijimba ćpie ale to jest dobre. 

 

Edit: ten glut dziwadło atakujące Normana kojarzy mi sie z potworem z trailera PT, z tym co przyciągał sie ogromną ręką przez korytarz

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, balon napisał:

Ale jak? przecież już wiadomo, że nudny gameplay i cały czas robimy to samo.

 

Nie nudny, tylko „wyglada na nudny”. :) Zaskakuje mnie Twoje zdziwienie w tej materii gdzie obecna generacja nie raz dostarczała MEHsjasze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...