Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mejm napisał:

Bo moze gdyby nie byla to by sie tymi elementami pochwalili w trailerze na pol roku przed premiera.

Możliwe że gra ma jeszcze wiele tajemnic, nie wiem czy zauważyłeś, ale info  o  fabule jest tak jakby tez szczątkowe.

2 minuty temu, ragus napisał:

Milan yebiący asaxa za propagande SOT?

 

0oYW3Ta.jpg

nie kojarze by ktoś miał pretensje do asxa przed premiera sota, prawdę mówiąc wiele osób zaraził chęcia zagrania, pewnie trochę i mnie.

Odnośnik do komentarza

Info o wszystkim jest szczątkowe. I to pokazuje siłę Kojimy jako twórcy gier - nic nie wiadomo oprócz paru mglistych informacji, a dwoma krótkimi trailerami i jednym dłuższym potrafi rozkręcić karuzelę hajpu jak chyba żaden inny człowiek w światku growym. Nie do końca mu ufam po MGS V, ale jestem zaintrygowany baardzo.

Odnośnik do komentarza

te sekcje gameplayu wygladaja jeszcze gorzej jak z days gone, nudne, chaotyczne i bez sensu

 

(to jak kampi sie typ w trawie, potem ucieka a oni go gonia z pastuchem na krowy, potem on ich goni i klepie z pięści xddd co do chu.ja to ma być)

 

sekcje w lesie ze swiecacym wszystkim lacznie z naszymi sladami stop wole przemilczec

 

a szkoda bo cala reszta klimatycznie fajnie poyebana

Edytowane przez kermit
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale za cholere nie wierze że to jest ten materiał który pokazywał chocby Guerilla Games, po czym oni pisali ze takiego czegos jeszcze nie było, ze gra nami  zmiecie, itd.

Bo nie było tutaj nic co by miało być kamieniem milowym  w grach, wiec albo pokazali co innego nam, albo mamy kolejne dmuchanie balonika jak  z C2077.

Odnośnik do komentarza

Alez ten gameplay wyglada slabiutko. Pewnie do tego dojdzie fabula typu "NO PATRZCIE NA MNIE JA OGLONDAM 3 FILMY DZIENNIE TO MUSI BYC Z PRZEKAZEM ZE CH.UJ WIE O CO CHODZI A JAK SIE NIE PODOBA TO ZNACZY ZE NIE ROZUMIECIE". Ogra sie w plusie.

Chociaz i tak pewnie wezme na premiere bo sie naczytam postow na forum i mi sie udzieli hype.

Edytowane przez Il Brutto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie hype mam większy niż na tlou2 czy ghosta :notbad:

12 minut temu, milan napisał:

Ale za cholere nie wierze że to jest ten materiał który pokazywał chocby Guerilla Games, po czym oni pisali ze takiego czegos jeszcze nie było, ze gra nami  zmiecie, itd.

Bo nie było tutaj nic co by miało być kamieniem milowym  w grach, wiec albo pokazali co innego nam, albo mamy kolejne dmuchanie balonika jak  z C2077.

Podejrzewam, że im pokazywał faktyczny gameplay, a nie zmontowany zwiastunik. I z drugiej strony, to co innego mieli napisać jak to leci na ich silniku. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, RaiD napisał:
Godzinę temu, Banan91PL napisał:
Spadki fps widać na trailerze

Z cyklu "Sokolim okiem" ;D

? No rwie to jak cholera, zobacz sobie na jazdę motorem. Tu nie trzeba siedzieć z lupą i analizować klatka po klatce, to widać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...