Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ragus napisał:

gameplay mi trochę zajeżdża tą taką gierką z pc z lat 00, gdzie chodziło się jakimś astronautą i przy okazji uczono nas programować w jakimś guwnojęzyku

Colobot :cool2:

 

A co death stranding to na razie podjarka na poziomie "jak stanieje do 100 zl to kupie".

 

(niewazne, ze zwykle na jedno wyjdzie czy kupimy za 200, przejdziemy i sprzedamy za 190, ale to m i t y c z n e 100 zl za gre...)

 

Odnośnik do komentarza

 

Mi się podoba z tym ,że nie lubię poprzednich gierek tego twórcy więc w ostatecznym rozrachunku boje się wyniku końcowego xd Oby fizyka nie była drewniana jak w Horizon. Jak mnie denerwuje to olewanie fizyki w grach to głowa mała, większość gier to kartony. W przyszłej pewnie będzie to samo bo cała para w graficzkę. Daliby procesor odpowiedzialny tylko za fizykę to by pewnie gnoje próbowały przekierować moc w tekstury i efekty ;/ 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, milan napisał:

Możliwe że gra ma jeszcze wiele tajemnic, nie wiem czy zauważyłeś, ale info  o  fabule jest tak jakby tez szczątkowe.

Mowilem o gameplayu. Poki co albo beda nespodzianki, albo nic wiecej nie bedzie bo juz sie pochwalili w trailerze.

 

Godzinę temu, Kyo napisał:

Zawiera. Custom Steelbook

Including full PS4 Game.

Ok, na poprzednim screenie nie bylo tego info.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mejm napisał:

Mowilem o gameplayu. Poki co albo beda nespodzianki, albo nic wiecej nie bedzie bo juz sie pochwalili w trailerze.

 

 

No ja też, chodziło mi o to że jak nie zdradzają fabuły, a wręcz ją dają za mgłą, tak samo gameplay może być jeszcze niespodzianką.

Odnośnik do komentarza

Trochę dodatkowego info:

 

Cytat

 

Travel between life and death

Save civilization in a desolate world that is plagued by supernatural dangers.

Life and death

Experience an adventure you've never seen before - from the legendary game designer Hideo Kojima. Play as the everyday Sam Bridges as he faces a deadly and mysterious world where death is lurking everywhere.

Death Stranding is a unique and unforgettable game with a star cast, including Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux and Guillermo del Toro.

What is Death Stranding?

The legendary game maker Hideo Kojima (Metal Gear Solid) presents a groundbreaking action adventure. Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux and Lindsay Wagner play the lead roles in this new open world game for PS4.

In the near future, the entire world will be plagued by mysterious explosions and supernatural events called the Dead Stranding. Strange, deadly creatures appear everywhere and humanity is about to die out. Sam Porter Bridges travels through the destroyed no man's land to secure the future of humanity.

Survive unique challenges

Make sure you are armed and complete your missions to reunite a broken nation. Hold yourself under the weight of your cargo as you protect your things from bandits and try to evade frightening Stranded Things. Many people depend on you. Don't disappoint them.

Explore the world

The Decima engine generates a lifelike landscape that has been totally transformed by the Dead Stranding. Obstacles block your path and force you to find other routes, while supernatural elements change your environment.

Death is not the end

Dying means no 'game over' in Death Stranding. You then end up in a strange world and you have to find your own way back to the land of the living. Also be careful during battles. Killing your enemy is almost never the best solution. After all, every death has consequences.

Help other players

Help other travelers without meeting each other via asynchronous online gameplay. Send stuff, share safehouses and follow the routes of other couriers to restore civilization.

 

 

Online brzmi jak z Soulsów.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, milan napisał:

nie kojarze by ktoś miał pretensje do asxa przed premiera sota

Ja pamietam i byłes to m.in ty kolego :)

 

Dopiero teraz przejrzalem całą okołogrową dyskusje i musze w obronie milana powiedzieć że nie ma niczego złego w byciu pozytywnym zajawkowiczem, który ekscytuje się gięrką. O ile oczywiscie nie obraża przy tym innych użytkowników.

 

Być może trochę zbyt emocjonalnie reaguje na krytyke gry, ale uwierzcie mi(bo wiem to po sobie) to z czasem minie;)

Odnośnik do komentarza

Znakomity trailer, pierwszy raz widziałem go u kumpla na AF9, ale ta DECIMA rozpierdla, graficznie coś niesamowitego. Gameplayowo? Pewnie gra będzie bardzo dobra, zupełnie jak ostatni tytuł Pana Kojimy (niech ktoś powie, że V był słaby pod tym względem). Ten motor, ależ banderasik, jak z jakiegoś Blade Runnera, bardzo podoba mi się design. Największe zaskoczenie, to data premiery, chyba nikt się nie spodziewał, że gra wyjdzie wcześniej niż TLoU2 czy nawet GoT. Pan Mikkelsen to będzie prawdziwy bad ass, ten jego wyraz twarzy, mam nadzieje, że przeżyje do końca trylogii, a z Panią Seydoux chcę mieć dzieci.

 

Trailer obejrzałem trzy razy, dziś pewnie będzie jeszcze drugie tyle, ostatni raz tak miałem z CyberPunkiem. Fajnie, kolejny rok, kolejne GOTY dla Sony, a w 2020 GOTG, cudowne zakończenie generacji. Oczywiście wersja z guwniakiem day 1.

 

Teraz czekam na godzinne analizy, doszukiwań się jakiś ukrytych wiadomości, bo o co chodzi w tej grze, to pewnie dowiemy się w listopadzie.

PS. 8.11 mam nockę, cyk wolne, a później z grafiku trzy dni wolne, piękna data, tylko proszę nie przekładać.

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

nie wyglada to porazajaco, ale oczywistym jest ze na takich forach, to kojima zbiera wpie.rdol za drewniana mechanike, ze juz to jest gra za stowke, a nie jakies gowniane ubipomioty ktore ktos tu powaznie okresla jako goty xd. no tu drewno i tu drewno, ale polscy konsolomaniacy oczekuja jak zawsze czegos nowego. szczegolnie ze wymagaja super gameplayu od goscia ktory slynie z zaciecia do cutscenek i strzelania 3 przyciskami.

 

ciekawe co oczekuja dostac poza historia ktorej nie zrozumieja bez poradnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...