Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Niech on sie zajmie montowaniem trailerów z filmów lub gier. Ale tylko tym.

Żeby potem mnie du,pa bolała jak się okaże, że gra nie sprosta nawet w 10% oczekiwaniom, które rozbudził we mnie trailer? E, to ja podziękuję. Nawet jeśli zaje,biste robi te reklamy, to ich zaje,bistość powinna wynikać z końcowego produktu, nie z umiejętnego mydlenia nam oczu.

Odnośnik do komentarza

Przeciez to DS jest mgsowe az do bolu.

 

Znow mamy wojne, armie, zolnierzy, jakiegos "profesorka", glownego bohatera z dogtagami aka komandosa i jakiegos zlego, ktory ma swoj oddzial podpiety do siebie przez sztuczne pepowiny.

 

To dalej bedzie mgs tylko tekstury zostana podmienione. Nie oszukujemy sie, jak przez 20 lat wciaz robisz to samo (i jeszcze jak to osiaga sukces) to pozniej nie umiesz juz robic niczego innego.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czym się tutaj na razie podniecać. Mejm dobrze prawi. To wszystko mocno przypomina Metala. Jak gejmplejowo okaże się skradanka to już w ogóle nie mam pytań. Oczywiście chciałbym, żeby to był duchowy kontynuator MGS i pewnie takie też sa zamysły obecnego KojiPro jednak w końcu to ma być nowa marka więc i podobieństw nie może się za dużo rzucać w oczy tymczasem trailer sugeruje co innego. Tylko oby industustry icon 2016 nie ograniczył się tylko do promowania gry nazwiskiem.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

jako klon MGS V GZ (czyli mimo wszystko bardziej skradanka) w sumie też by się odnalazł :v

 

ostatnio znów go ukończyłem i dodatkowo pobawiłem w misje dodatkowe. jezzu jaki to był przytulny, mini sandbox z dobrze poprowadzoną i nierozwodnioną narracją, oraz solidnym pjerdolnieciem na sam koniec.

 

a potem zagrali na nas jak na cholernych skrzypcach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to bym się nie obraził jakby to było podobne jak do Dead Space, mnóstwo broni, upgrade etc no ale to i tak raczej nierealne u Niego. Tak swoją drogą wyszła jakaś ostatnio dobra gra podobna do Dead Space na tej generacji?

 

W sensie klimatu SF to raczej nie, ale The Evil Within można trochę podciągnąć.

 

teraz zauważyłem ze Del Toro jest polączony pępowiną z tym dzieckiem, w sensie to ja podłącza do urządzenia.

to wiele wyjaśnia

 

No to czekam na wyjaśnienia :dog:

Uwielbiam te rozkminy - Kojima to mistrz trollingu, po tym materiale nadal chooy wie, co to za gra, tyle tylko, że kolejne znane nazwisko doszło do obsady.

No i po co ten Del Toro na początku? Ja myślałem, że on tam ma reżysersko wspomagać Hideo, a ten tu grać będzie? Ogólnie zlepek dziwactw, absurdów i niedomówień - kolejny MGS - jeśli tak, to powrót do korzeni poproszę, bo mimo że PP świetny gameplayowo to jednak nie chciałbym kolejnego sandboxa.

Odnośnik do komentarza

No kreci mega klimatyczne goty filmiki ale juz samego gameplaya lub nawet orzeczenia jaki to typ gry bedzie juz nie ma.

Zeby sie nie okazalo jak z mgs5pp ze ostatni trailer byl ukazaniem calej fabuly gry.

Kojima lubi trollowac a to jak mnie strollowal w mgs5 to mu nigdy nie wybacze. Miala byc epickosc big boss'a emanujaca z trailerow a dostalismy kazdy wie co.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...