Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież to są zupełnie 2 inne gry. Dlaczego miałby się gryźć? Jedyne co je łączy to gatunek i nic więcej moim zdaniem.

 

E: Poza tym jeśli mają sprzedawać to tylko w zestawie z nową częścią to wiele osób się zastanowi czy to jest tego warte.

Edytowane przez Gumiś_JaGoDa
Odnośnik do komentarza

Z biznesowego punktu widzenia zagrywka genialna :) a oni wydają to aby zarobić i tyle.

Oczywiście MW po kilku tygodniach (IMO jeszcze na gwiazdkę) ukaże się samodzielnie w formie cyfrowej na PSN. Tak czy owak u mnie w tym roku zagości na 100% MW bez tego crapa nowego oraz BF1 chociażby dla kampanii, ale ja wierzé też w dobry multi.

Odnośnik do komentarza

Jak bardzo chuyowy musi być ten nowy COD, by musieli dorzucać do niego remaster MW w zestawie, by ludzie w ogóle zastanawili się nad jego kupnem.

 

O wiele lepszy ruch zrobiło Dice z tym settingiem WW1 - dzięki temu wiele osób (które z góry zalewają na serie BF/COD, uważają je za mocno rakowe i, bez urazy, Janusz friendly) jednak po grę sięgną, choćby nawet dla samego singla.

Odnośnik do komentarza

info o rozgrywce ze spotkania twórców z dziennikarzami:

 

- Na mapach multiplayerowych pojawi się Las Argoński, pustynne obszary Afryki oraz Bliskiego Wschodu, włoskie Alpy oraz francuskie wioski.
- Dostępne klasy piechoty są następujące: Assault, Medic, Support i Scout.
- Klasa Assault wyposażona jest w pistolety maszynowe, strzelby oraz granaty przeciwpancerne. Medyk oczywiście nosi apteczkę oraz jej wyposażony w proste karabiny. Klasa wsparcia (Support) wyposażona zostanie w lekkie karabiny maszynowe i będzie dostarczać amunicję dla kompanów oraz naprawiać pojazdy. Zwiadowca (Scout) posługuje się natomiast karabinami strzelców wyborowych (z lunetami).
- W grze będzie można korzystać z dynamitu.
- Broń biała to: szable, pałki, bagnety i łopaty saperskie Każdy z tych przedmiotów ma trochę inne cechy (inna szybkość działania, zasięg).
- W powietrzu polatamy nie tylko myśliwcami, ale również bombowcami, które mogą zrzucać wsparcie dla walczących zespołów.
- Zaprezentowano już brytyjski czołg Mark IV, niemiecki A7V Sturmpanzerwagen oraz francuski Renault FT-17. Wszystkimi pojazdami będzie można kierować.
- Niektóre czołgi mają 5-osobowe załogi.
- W produkcji pojawi się samochód opancerzony Vickers Crossley Model 25.
- Między różnymi czołgami występują znaczące różnice w wyposażeniu, prędkości itd.
- W grze znajduje się znacznie więcej elementów zniszczalnych niż dawniej.
- W grze występuje system drużynowy. Drużyna może liczyć maksymalnie 5 osób.
- W tytule wystąpi personalizacja broni w pewnym zakresie.
- Na polach walk pojawią się stacjonarne karabiny maszynowe oraz działa przeciwlotnicze.

 

 

 

tu jeszcze wersja angielska bo tłumaczenie z PPE jak zwykle koślawe

 

  • Multiplayer will include the forest of Argonne, desert maps set in Africa or the Middle East, the Alps in Italy and French Villages.
  • infantry classes are Assault, Medic, Support and Scout.
  • The assault is a close quarter class carrying sub-machine guns, shotguns and anti-tank grenades.
  • The medic carries medkits  and probably semi-automatic rifles.
  • The support carries light machine guns, provides ammo to comrades and repairs vehicles.
  • The scout is a sniper class and can use rifles with a side-mounted optic.
  • There is dynamite and you can detonate it with a plunger.
  • Melee weapons include sabers, trench maces, bayonets and spades. They have different characteristics. Some have better reach and some are faster.
  • Takedown animations are very quick.
  • The trailer shows fighters, but there are also bombers available. They can drop ordinance on the battlefield.
  • Tanks that were shown behind closed doors are the British Mark IV (that also appeared in the trailer), the German A7V Sturmpanzerwagen and the French Renault FT-17.
  • Some tanks can carry a squad of five players.
  • The Vickers Crossley Armored Car Model 25 is also in the game.
  • Tanks play and feel very different from each other, with different weapons, speed and nuances, as opposed to Battlefield 4 in which they’re pretty much mirrors.
  • There’s a lot more destriction in the game than in previous games, stepping away from scripted Levolution and back to dynamic destruction.
  • There will be a persistent squad system. You can squad up with four other players (five total) and you’ll always be in that squad.
  • Some sort of weapon of customization will be available, providing different flavors of each weapon.
  • Stationary machine guns and anti-arcraft guns are also in the game.
  • A short clip of someone carrying a weapon while riding a horse was shown behind closed doors.
Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dlatego BF1 z ryzykiem i przypadłościami DICE ale za to z WW1 na/krótko po premierze, a po paru miesiącach CoD4MW remaster TYLKO jako osobna gra, nigdy z tym zas.ranym gów.nem obesranym IW.

 

E: bardzo dobre rozłożenie broni/sprzętu w klasach, powrót do korzeni, a nie medyk biegający bez apteczek i defibrylatora, a ty ciśnij ten guzik i czekaj aż cię chyba pierdem podleczy ;]

Takedown animations are very quick.

:banderas: ta gra mi coraz lepiej robi Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

mnie tylko zastanawia mnie ilość SMG w czasach WW1, troche googlowałem o tym i prawie nic nie znalazłem, jakieś 2-3 konkretne modele, kilka eksperymentalnych

 

myślałem że będzie tommy gun - ale podobno wojna sie skończyła dosłownie 2 dni przed wysyłką pierwszych prototypów na front do europy

TMM15005-533x400_Artifacts_TommyGun.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

czuje że pod smg może wpaść też automatyczny mauser z kolbą

C96-Mauser-Broomhandle.jpg

 

ale ogolnie serio nie ma tego wiele

 

i ciekawe jak w FPP będą wyglądały te magazynki Villar-Perosy zasłaniające pół ekranu xD

Z Brena był jeden, ale dało się grać dobrze xd

 

bren_mk2_1944_11.jpg

 

@up, no było masę broni, dlatego śmieję się z ludzi, dla których Wielka Wojna to konie i miecze. 

 

A co do broni maszynowej, to poza kilkoma wyjątkami, to w większości są to bronie stacjonarne zaadaptowane do trzymania w rękach.

 

W trybie hardcore niech oddadzą Chauchata w 100%, żeby się zacinał w każdej sytuacji XD

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Muzyka tragiczna i wprost uszy krwawią jak się ogląda ten trailer z BFa.Zamiast dać jakieś klasyczne wykonanie motywu z serii to wcisnęli takie góvno,które w ogóle nie pasuje i tylko psuje klimat. No ale gimby pewnie wniebowzięte...

 

Przestań nudzić o tych ''gimbach'' w co drugim poście, a muzyka właśnie pasuje. To czym ten zwiastun zrobił największe wrażenie to połączenie starodawnego settingu z nowoczesną technologią przedstawienia go. Bardziej 'harmonijna' muzyka może i pasowałaby do tego trailera ale wtedy nie byłoby tak wyrazistego połączenia starego z nowym. To tak jakby narzekać, że w Django Unchained jest rap, normalnie piosenek użytych w tym filmie bym nie lubił, ale kontrast stwarza interesujący finalny produkt.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jakby ktoś chciał linka do pdfa tego:

 

wielka_wojna.JPG

 

To służę pomocą. Wydanie papierowe kupiłem, więc bez przypierniczania.

 

Bardzo fajne opracowanie, dużo zdjęć, mapek, opisów, ciekawie napisane.

Odnośnik do komentarza

mate5 bomby prawdy. Serio, czasem jak coś jest z pozoru groteskowe w kontekście danego produktu to jeszcze potęguje to opad szczeny. Nie wszystko musi być z góry dopasowane klimatycznie do siebie. Grunt żeby nie przesadzić, ale IMO w tym trailerze tego nie zrobili. Ja byłem zmiażdżony po obejrzeniu, świetnie im to wyszło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...