Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to w ogóle nie wiem skąd się bierze ten Current Best Time. Najpierw myślałem, że właśnie to któregoś z nas, potem że z internetu ale teraz myślę że z kosmosu :D

 

 

EDIT: 

Jednak to są nasze czasy. Byłeś po prostu najszybszy na tym odcinku i tyle. 

Edytowane przez Kalten80
Odnośnik do komentarza

Az nie chce mi się wierzyć :D Zawsze jakieś +3-, +50 za best time, a tu taki zonk :)

 

Logika by podpowiadała, że "current best time" to czas najlepszego przejazdu odcinka, ludzi z naszej Ligii. Ale wkurza mnie to, że nie ma pełnej tabeli czasu. W czym problem, by po każdym OS pokazywała się pełna tabela z czasami wszystkich? Nie, dla Codies to jest norma i dali tylko "current best time". Debilizm.

Odnośnik do komentarza

Po uploadzie swojego czasu pokazuje się tabela z wynikami graczy, którzy przed tobą dany OS ukończyli. Trochę lipa, że po pierwszym OSie wszystkie kolejne się sumują.

Kolejny uploadzik ode mnie, tym razem z Walii. Szwecji nawet nie nagrywałem bo przypuszczałem , że nic przyjemnego dla oka z tego nie będzie ;)

 

https://m.youtube.com/watch?v=zpRb2lk7FIw

Edytowane przez Tommy Dee
Odnośnik do komentarza

Subaru po ostatnim, czwartym apgrejdzie silnika dostaje niezłego kopa. Polecam go dopakować bo różnica w mocy jest zauważalna. Auto się lepiej zbiera i już tak nie gaśnie jak wcześniej. Nie wiem czy to wina automatycznej skrzyni biegów ale wcześniej dosyć często zdarzało mi się go przygasić. Poniżej pierwszy OS z Grecji podrasowaną Subarką.

 

https://m.youtube.com/watch?v=AX15VSziCYw

Edytowane przez Tommy Dee
Odnośnik do komentarza

Prawie ominąłem ten etap. Jakoś mi umknęło od jak dawna wisi i 10 minut przed końcem dojechałem do mety. Niestety jeden błąd z przestrzeleniem zakrętu podczas deszczu kosztował mnie 14 sekund i chyba 1. miejsce w generalce... Były też dwa obroty i raz cofanie, ale głównie ta jedna kara za ścięcie zakrętu mnie zdenerwowała jak zobaczyłem tabelę końcową. Samochód też niedomagał, a nawet nie mogłem sobie skrócić przełożeń. No cóż. :)

 

Proponuję niedługo ustalić w jakiej klasie będziemy jechać kolejny sezon, aby każdy miał czas ulepszyć sobie samochód. 

Odnośnik do komentarza

Mi bez różnicy jaka klasa, pozastawiam decyzje Wam :)

 

Ja natomiast proponuje powtórzyć ponownie wszystkie 72 OSy w takiej formie jak teraz, tyle, że damy pełną klasę pojazdów i gracz będzie miał wybór czym śmigać.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, możemy dać wszystkie klasy i każdy sobie wybierze dowolny wóz, jak najbardziej mu pasuje, jaki najbardziej lubi. Możemy dać też R4 i 2000s tylko. Jak wolicie. A możemy też pierw jedną a w jeszcze następnym sezonie dać kolejna klasę. Konfiguracja dowolna :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś wybierze sobie słabszą klasę, to jest tego świadom, tak samo jak inni uczestnicy będą świadomi, że ma utrudnione zadanie. Nie ma to nic wspólnego z tym jak codemasters z(pipi)ało z upgrade'ami... Dlatego nie podejrzewam nikogo o biadolenie. Oczywiście idealnie by było, gdyby te ulepszenia były dla wszystkich dostępne podczas rywalizacji ale na to mądre głowy nie wpadły.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie klasy w jednym worku oznaczają, że znowu ścigamy się w B grupie... Najlepiej wybrać jedną klasę tak jak było do tej pory aby zachować przejrzystość rywalizacji.

Dopakowanie samochodu to przejechanie 5 rajdów w mistrzostwach. Wystarczy wyposażyć mechaników w odpowiednie perki i wszystkie upgrade'y zdobywasz w dwa wieczory. Dlatego zdecydujmy się szybko jaką klasę chcemy aby później nie było biadolenia, że ktoś nie miał czasu dopakować auta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...