Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

myślę że nawet jak będziemy mieli full upgrade a on dostanie dodatkowy balast i zwężkę na turbo to i tak będziemy mogli pomarzyć o nawiązaniu z nim rywalizacji ;) pewnie i teraz jeździ on bez żadnych upgrade'ów ;)

Sam mówił, że gra mistrzostwa w Subaru równolegle do naszej ligi, a monaco wygrał o 1s w stosunku do mnie, więc twój argument jest inwalidą. Nie mam nic przeciwko, po prostu zwracam uwagę na ten fakt. Jego przejazd był daleki od ideału, mimo to wygrał pierwszy OS o kilkanaście sekund. ja przejechałem go bez większych błędów. I tylko tyle chciałem zaznaczyć ale musiałem sprostować twoje brednie. :)

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Nie widzę problemu, dajcie tylko znać jaka kategoria ma być.

 

Co do apgrejdów. Mimo, że wyłączona jest możliwość wybierania tylko spośród wozów, które ma się w karierze - to i tak przechodzą statsy, jeśli dany wóz ma się w karierze.

 

Przykładem jest to Subaru '95. Jeżdżę nim w karierze teraz i mam upgrade 3/4... W lidze też mi taki upgrade pokazuje.

 

Tym co nie mają Subaru w karierze pokazuje upgrade 0/4.

 

Lipa :) Codies takie dobre ;)

Odnośnik do komentarza

To faktycznie lipa z tymi upgrade'ami. Ja Imprezą przejechałem w karierze jak na razie 2 rajdy i mam upgrade'ów 2/4. Utknąłem na Szwecji w której za uja nie umię wygrać nawet na poziomie pro. W innych państwach udaje mi się już wygrywać na poziomie master tylko nie w Szwecji.

Panowie każdy jest do ogrania co pokazał już rajd w Monaco. Liczę na podobne emocje i walkę na sekundy w kolejnych eventach.

Edytowane przez Tommy Dee
Odnośnik do komentarza

Haha tak czułem, że w tym kraju wystarczy jazda zachowawcza i nie pomoże poznanie trasy. Usiadłem z marszu jak do każdego rajdu oprócz Monte Carlo i pojechałem dość ostrożnie. Ta trasa nic nie wybacza dlatego jej poznanie moim zdaniem działa na niekorzyść, bo tutaj bardzo łatwo o błąd, więc lepiej nie cisnąć. :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Upgrade mam na poziomie 0 :). Tutaj na szczęście nie liczył się upgrade, tylko spokojna, w miarę szybka jazda. W Monaco brakowało mi mocy, bo tam jechałem na granicy, tak tutaj tempo nie było zabójcze ale równe. Domyślam się, że kilka osób pode mną cisnęło mocniej ale z małymi błędami, które trochę kosztowały. 

Ale pięknie przejechaliśmy. Pierwsza czwórka zmieściła się w 20 sekundach. :)

Edytowane przez Marcin_wawa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, jak to jest z tymi czasami po ukończeniu danego OS? Przejechałem właśnie trzeci i pokazało mnie na 1 miejscu tego OS. A na drugim miejscu 'current best time'. To znaczy, że na danym OS byłem najszybszy ze wszystkich?

 

Zawsze mi pokazuje tylko dwie pozycje. 'Current best time' i mój czas. Tyle, że zawsze mam straty kilkunastu sekund. A tu nagle pierwszy?

 

Na stronie ligi niestety nie ma stricte czasów danego odcinka, tylko suma aktualnego plus tych już przejechanych, więc nie wiem jakie kto miał czasy i czy faktycznie byłem pierwszy.

 

hYdtKBt.jpg

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...